internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 11

Інформує прокуратура

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури в ході представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді з в судовому порядку стягнуто штраф в розмірі 55 тис. грн. за проїзд автомобільними дорогами транспортного засобу з перевищенням вагових норм, що належить підприємству перевізнику.

Так, до відділу місцевої прокуратури з Управління Укртрансбезпеки в Полтавській області надійшли матеріали щодо порушення автомобільним перевізником Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, затвердженого постановою Кабінету міністрів України № 30 від 18.01.2001, згідно яких уповноваженою особою Управління Укртрансбезпеки в Полтавській області в ході здійснення рейдової перевірки у Полтавській області на автомобільній ділянці Н08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, проведено габаритно-ваговий контроль транспортного засобу марки – MAN з причепом повна маса якого перевищувала допустимі норми.

За вказаним фактом складено розрахунок плати за проїзд великовагових та (або) великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування про перевищення транспортним засобом нормативних вагових/габаритних параметрів, згідно якого плата за проїзд великовагового транспортного засобу склала 55 753 грн. 45 коп.

Порушник на неодноразові звернення Управління Укртрансбезпеки в Полтавській області про необхідність сплати штрафу не реагував, у зв’язку з чим Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури до Господарського суду Харківської області подано позовну заяву про стягнення плати за проїзд великовагових транспортних засобів, яка судом задоволена та порушником сплачено до бюджету відповідні кошти.

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури в ході представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді з в судовому порядку повернуто у власність територіальної громади земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 4,72 га.

Так, до відділу місцевої прокуратури з Павлівської сільської ради Богодухівського району Харківської області надійшов лист про вжиття заходів представницького характеру в інтересах сільської ради, оскільки остання позбавлена можливості самостійно звернутися до суду для захисту соціальних інтересів громади, а саме визнання спадщини відумерлою на земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 4,72 га.

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури опрацьовано матеріали надані сільрадою та до Богодухівського районного суду Харківської області подано позовну заяву про визнання спадщини, яка залишилася від померлої жительки сільської ради, яка складається із земельної ділянки, загальною площею 4,72 га, та розташована на території Павлівської сільської ради Богодухівського району Харківської області, яка

Наразі позовна заява судом задоволена, земельна ділянка передана у розпорядження Павлівської сільської ради Богодухівського району Харківської області.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.