internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 6

Інформує прокуратура

Як повідомив прокурор Богодухівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури Кривошея Я.В., відділом підтримано публічне обвинувачення у кримінальному проваджені по обвинуваченню двох раніше неодноразово судимих чоловіків, мешканців с.м.т. Кегичівка, які обвинувачувалися у вчиненні розбійного нападу з проникненням у житло, тобто злочину, передбаченого ч.3 ст. 187 КК України. Санкція вказаної статті кримінального кодексу, передбачає покарання до 12 років позбавлення волі.

Так, влітку 2017 року зловмисники дізнались, що місцевий мешканець м. Богодухів має намір продати своє домоволодіння по вул. Чалого. Після цього, вони, під приводом купівлі будинку, домовились про зустріч з господарем. Під час зустрічі обвинувачені увійшли до приміщення будинку та здійснили напад на господаря домоволодіння та його матір похилого віку. Під час нападу потерпілих сильно побили. Від отриманих тілесних ушкоджень вони втратили свідомість. Після побиття господарів будинку, злочинці заволоділи їхнім майном, а саме ноутбуком, мобільним телефоном та ювелірними виробами та зникли з місця події.

Під час досудового розслідування стосовно обвинувачених за принципової позиції Богодухівського відділу місцевої прокуратури обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Судовий розгляд вказаного провадження тривав близько двох років, обвинувачені повністю заперечували свою причетність до вищевказаних дій, не зважаючи на вагомість доказів зібраних в ході проведення досудового розслідування.

За результатами розгляду справи Дзержинським районним судом м. Харкова, у березні 2020 року ухвалено обвинувальний вирок, яким чоловіків засуджено до 10 та 9 років тюремного ув’язнення відповідно.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.