internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 22

Інформує прокуратура

Постановою Богодухівського районного суду Харківської області від 30.01.2020 визнано винним голову однієї з сільських рад Богодухівського району у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1        ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Олексій Кушнаренко, до винної особи застосовано адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5100 гривень.

Так, відповідно до ч. 6 Постанови Кабінету міністрів України від 09.03.2006 №268 преміювання голів обласних, районних у містах рад, їх заступників, сільських, селищних і міських голів, установлення їм надбавок, надання матеріальної допомоги здійснюється у порядку та у розмірах, визначених цією Постановою, у межах затверджених видатків на оплату праці. Рішення про зазначені виплати приймаються відповідною радою.

Однак, голова ради відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, при підписанні «Розпорядження про преміювання працівників ради» на преміювання працівників ради, включаючи себе, маючи повноваження щодо визначення розміру премії згідно з Положенням про преміювання працівників апарату ради, маючи в даному питанні приватний інтерес, не повідомив Національне агентство та колегіальний орган не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізнався чи повинен був дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів, який виник під час вказаних вище дій, чим порушив вимоги п. 1-2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».

Після чого, голова ради згідно з відомостями про нарахування заробітної плати за період 2018 року, незаконно отримував премії на протязі року на загальну суму 50907 грн., тобто вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушив вимоги п. 3-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».

Наразі постанова суду набрала законної чинності. Прокуратурою району підготовлено позовну заяву про визнання незаконним розпорядження ради та стягнення незаконно отриманої премії.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.