internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 1

Інформує Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Починаючи з січня минулого року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року №68 «Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»", держава компенсує батькам вартість послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого станом на 1 січня відповідного року.

  Послуга з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня” — це послуга, що надається для підтримки батьків (усиновлювачів), опікунів дитини для забезпечення догляду за дитиною до трьох років.
А саме. Для одного з батьків, усиновлювачів чи опікунів оформляються щомісячні адресні компенсаційні виплати за надані послуги по догляду за дитиною до трьох років з боку юридичних осіб або підприємців («Муніципальної няні»), яким законодавчо дозволено здійснювати таку діяльність.
Такі компенсаційні виплати здійснюються у розмірі прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років і надаються за кожну дитину, щодо якою на основі оформленого відповідним чином договору здійснюється догляд. Станом на 01.01.2020 такий розмір складає — 1779 грн.
✔️ Рішення про здійснення вищеназваних компенсаційних виплат приймається регіональними структурами соціального захисту населення на рівні міст, районів або територіальних громад виходячи з наступного, переліку документів, наданих отримувачами компенсації:
➖електронна заява про надання компенсації послуги «Муніципальна няня»;
➖ електронна заява про перерахування коштів для компенсації послуги «Муніципальна няня» із зазначенням рахунка в установі банку;
➖ сканована копія договору між отримувачем послуги «Муніципальна няня» та муніципальною нянею;
➖ відомості, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги “Муніципальна няня” (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунка) в електронній формі.

     До заяви додаються:
➖ відомості про свідоцтво про народження дитини (серія, номер, дата видачі, прізвище, ім’я, по батькові дитини, прізвище, ім’я, по батькові батьків);
➖ сканована копія документа, що посвідчує проживання на території України (для іноземця та особи без громадянства);
➖ сканована копія рішення місцевого органу виконавчої влади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).
Спосіб електронної ідентифікації: Кваліфікований електронний підпис, MobileID

  Послугу можна отримати, подавши необхідні документи через веб-сайт надання послуги https://e-nanny.ioc.gov.ua/ . Також оформити послугу можна у «Дія».

  Хто може бути «Муніципальною нянею»
Муніципальна няня — це будь-яка фізична особа — підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91) або юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

 Текст постанови КМУ: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/68-2019-%D0%BF

  Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

  Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.