internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 8

Інформує АТ “Харківобленерго”

Богодухівський районний відділ АТ “Харківобленерго” повідомляє, що в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту повітряних ліній та трансформаторних підстанцій будуть знеструмлені наступні населені пункти та вулиці: з 9-00 до 17-00 години.

За додатковою інформацією та з питань позапланових відключень звертайтеся до оператора кол-центру АТ “Харківобленерго” за телефонами:

  057-34-24-413, 050-05-40-413, 067-23-40-413.

диспетчер РВ: 3-22-04,   3-32-38,    067-542-13-12.

Дата ремонту Найменування населеного пункту, найменування вулиці
02.03.20 м.Богодухів: вул.Заводська, пров.Заводський;

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Івано-Шийчине: вул.Лісна;

с.Балабанівка: вул.Ріпчанська.

03.03.20 сел.Шарівка;

с.Куп’єваха: вул.Дачна;

с.Петропавлівка.

04.03.20 м.Богодухів: вул.8 Березня, пров.8 Березня, вул.1 Травня, пров.1 Травня, вул.Ленська, вул.В.Сахна, вул.Кривоносова, вул.Веселкова;

с.Крисине вул.Кузнецова, вул.Набережна, вул.Зарічна;

с.Балабанівка: вул.Ріпчанська;

с.Куп’єваха;

с.Івано-Шийчине: вул.Лісна.

05.03.20 сел.Шарівка;

с.Куп’єваха: вул.Дачна;

с.Вікторівка: вул.Молодіжна, вул.Ветеранів Праці, вул.Спортивна, вул.Мічуріна.

06.03.20 с.Губарівка: вул.Гутянська, вул.Новоселівська, вул.Південна;

м.Богодухів: вул.Катукова;

с.Крисине: вул.Робоча;

с.Олександрівка: вул.Зарічна, вул.Слобідська.

10.03.20 с.Крисине: вул.Робоча;

с.Губарівка: вул.Гутянська, вул.Молодіжна, вул.Колгоспна;

с.Кадниця;

сел.Гути;

с.Веберівка.

11.03.20 сел.Шарівка;

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Дмитрівка: вул.Лучанська, вул.Незалежності;

с.Губарівка: вул.Шкільна, вул.Сільська, вул.Нагорна, вул.Харківська.

12.03.20 м.Богодухів: пров.Залізничний;

с.Семенів Яр: вул.Сонячна, вул.Макаренка;

с.Куп’єваха: вул.Молодіжна, вул.Горєлова.

13.03.20 м.Богодухів: вул.Моргунова, вул.Г.Сковороди, вул.Грайворонська, пров.Грайворонський, пров.Лікарняний;

с.Вінницькі Івани: вул.Перемоги, вул.Миру;

с.Губарівка: вул.Молодіжна, пров.Молодіжний.

16.03.20 м.Богодухів: вул.Охтирська;

с.Скосогорівка;

с.Вікторівка: вул.Садова, вул.Визволителів;

с.Івано-Шийчине: вул.Лісна;

с.Сінне: вул.Центральна.

17.03.20 м.Богодухів: вул.8 Мехкорпусу, вул.Пісчана, віл.Молокова, вул.Мічуріна;

с.Миролюбівка;

с.Веберівка;

с.Полкова Микитівка: вул.Тельмана, вул.Робоча, вул.Ситниківська, пров.Яровий, вул.Молодіжна.

18.03.20 с.Горького;

с.Кадниця;

с.Крупчине;

с.Сазоно-Баланівка;

с.Ріпки,

с.Вертіївка,

с.Балабанівка: вул.Ріпчанська;

с.Дмитрівка: вул.Лучанська, вул.Незалежності;

с.Братениця: вул.Молодіжна, вул.Харківська.

19.03.20 м.Богодухів: вул.Привокзальна Слобідка; вул. Комарова, вул.Затишна, вул.Соснова, вул.І.Франка, вул.Л.Українки, пров.Лісний, пров.Сосновий, пров.Л.Українки;

с.Куп’єваха;

с.Полкова Микитівка;

с.Губарівка: пров.Харківський, вул.Північна.

20.03.20 м.Богодухів: вул.Охтирська;

с.Губарівка: вул.Шкільна, вул.Сільська, вул.Нагорна, вул.Харківська;

с.Балабанівка: вул.Ріпчанська.

23.03.20 м.Богодухів: вул.8 Мехкорпусу, вул.Пісчана, віл.Молокова, вул.Мічуріна;

с.Крисине: вул.Робоча;

с.Полкова Микитівка: вул.Тельмана, вул.Робоча, вул.Ситниківська, пров.Яровий, вул.Молодіжна; с.Губарівка: вул.Гутянська, вул.Молодіжна, вул.Колгоспна;

с.Миролюбівка;

с.Веберівка.

24.03.20 м.Богодухів: вул.8 Мехкорпусу, вул.Пісчана, віл.Молокова, вул.Мічуріна;

с.Крисине: вул.Робоча;

с.Івано-Шийчине: вул.Лісна;

с.Балабанівка: вул.Ріпчанська.

25.03.20 м.Богодухів: вул.Млинова, вул.Третяківська, пров.Третяківський;

с.Куп’єваха;

с.Полкова Микитівка: вул.Тельмана, вул.Робоча, вул.Ситниківська, пров.Яровий, вул.Молодіжна; с.Мерло: вул.Загорулька;

с.Першотравневе: вул.Зелена.

26.03.20 с.Вертіївка;

с.Ріпки: вул.Зелена, вул.Лугова;

с.Дмитрівка: вул.Лучанська, вул.Незалежності;

с.Губарівка: вул.Шкільна, вул.Сільська, вул.Нагорна, вул.Харківська;

с.Миролюбівка;

с.Веберівка.

27.03.20 с.Губарівка: вул.Молодіжна, пров.Молодіжний;

с.Полкова Микитівка: вул.Тельмана, вул.Робоча, вул.Ситниківська, пров.Яровий, вул.Молодіжна; с.Сазоно-Баланівка: вул.Центральна, вул.Садова.

30.03.20 с.Олександрівка: вул.Зарічна, вул.Слобідська;

с.Івано-Шийчине: вул.Лісна;

с.Семенів Яр: вул.Сонячна, вул.Миру;

с.Дегтярі.

31.03.20 с.Горького;

с.Кадниця;

с.Крупчине;

с.Сазоно-Баланівка;

с.Ріпки, с.Вертіївка,

с.Балабанівка: вул.Ріпчанська;

с.Івано-Шийчине: вул.Лісна

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.