Інформування працівників підприємств про послуги служби зайнятості

08 листопада 2019 року фахівцями Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості була проведена зустріч з працівниками підприємства з пошиву одягу. Присутнім була доведена інформація про послуги служби зайнятості, про здійснення навчання в навчальних закладах Харківського регіону та Центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, використання електронного кабінету шукача роботи, можливості працевлаштування за кордоном в Державі Ізраїль.

В ході зустрічі учасники отримали відповідь на поставлені питання та виявили свою подяку за змістовну інформацію.