internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 40

Інформацію про майновий стан в органах Міндоходів можна отримати протягом 5 днів

Для отримання відомостей про доходи з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків  громадянину необхідно  звернутися особисто або через уповноважену особу до органів Міндоходів за місцем реєстрації або за місцем знаходження іншого об’єкта оподаткування.

Громадянин,  який бажає отримати ці відомості особисто, повинен надати документ, який посвідчує його особу та заяву за встановленою формою. У заяві необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків (або серію, номер паспорта — для осіб, які обліковуються в окремому реєстрі Державного реєстру), місце проживання та період, за який потрібно отримати відомості з  реєстру.

Уповноважена особа також додає до заяви нотаріально завірену довіреність на отримання  відомостей про доходи або об’єкти оподаткування та документи, які посвідчують особи представника та  довірителя.

Особи, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за її межами, для  отримання відомостей  про прибутки можуть звертатися до будь-якого територіального представництва Міндоходів. У цьому випадку строк видачі відомостей може бути продовжено до 10 робочих днів.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.