internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 25

ІНФОРМАЦІЯ

 

про вивчення стану роботи з особистого

прийому, розгляду звернень та забезпечення

доступу до публічної інформації у 2016 році

 

Богодухівським відділом Дергачівської місцевої прокуратури вивчено стан роботи з особистого прийому, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації у 2016 році.

Так, проведеним аналізом та вивченням встановлено:

- кількість звернень, що надійшли до Богодухівського відділу упродовж 2016 року — 177,  результати їх розгляду та вирішення: вирішено звернень – 85, направлено звернень до інших відомств для вирішення – 92. Мають місце факти надходження звернень які з урахуванням законодавчих змін та покладених на органи прокуратуру функцій не входять в компетенцію органів прокуратури, дані звернення направляються до органів в компетенцію яких входить вирішення даних питань з відповідними роз’ясненнями.

Категорія, характер вирішених звернень: звернення з питань досудового розслідування – 67, з питань участі у кримінальному провадження в суді -  1, з питань представництва інтересів громадян та держави в суді – 2. Випадків надходження повторних звернень не було.

Стан розгляду скарг та клопотань учасників кримінального процесу: від учасників кримінального провадження надійшло – 49 звернень. Причиною великої кількості розглянутих звернень громадян є скарги на дії слідчих поліції під час досудового розслідування кримінальних проваджень, щодо якості досудового розслідування, проведення необхідних слідчих дій та дотримання розумних строків розслідування. По всім зверненням даної категорії надані обґрунтовані відповіді. Крім того, роз’яснено порядок оскарження дій чи бездіяльності слідчого під час досудового розслідування, до слідчого судді суду першої інстанції.

Стан слідства в Богодухівському відділ поліції за період 12 місяців 2016 року характеризується наступними  показниками: закінчено 781 кримінальних проваджень, залишок кримінальних проваджень становить 655, направлено до суду з обвинувальним актом 150 кримінальних провадження, 3 кримінальні провадження з угодами про визнання винуватості. Із направлених до суду кримінальних проваджень з обвинувальними актами розглянуто з ухваленням вироку 107 кримінальних проваджень.

Процесуальними керівниками за 12 місяців 2016 року надано 155 письмових вказівок, та винесено 15 постанов про скасування постанов про закриття кримінального провадження.

Дотримання порядку та строків розгляду і вирішення звернень, забезпечення об’єктивного, всебічного їх розгляду: оперативними працівниками прокуратури додержуються строки вирішення заяв та скарг громадян, які передбачені ст. 20 Закону України «Про звернення громадян». Упродовж минулого року практично усі звернення, які не потребували додаткової перевірки чи вивчення, вирішувались невідкладно, або у 15 денний строк, інші — розглядались у строк до 30 днів, а скарги у кримінальних провадження розглядались у строки передбачені КПК України. Звернень, по яких прокурором продовжувався строк вирішення, не було.

Кількість громадян, прийнятих на особистому прийомі, у тому числі прийнятих керівниками прокуратур, характер звернень, результати їх розгляду: на особистому прийомі працівниками прокуратури прийнято 28 громадян.

Графіки прийому громадян керівництвом Генеральної прокуратури України, прокуратури області, оперативними працівниками місцевої прокуратури знаходяться на видному місці. Оперативні працівники ведуть особистий прийом згідно з графіком. Дані щодо особистого прийому громадян заносяться до книги обліку скарг, заяв і звернень, прийнятих на особистому прийомі, безпосередньо кожним з оперативних працівників, яким здійснено прийом громадян.

За наслідками прийому громадян на особистому прийомі приймалися до розгляду звернення громадян, або громадянам роз’яснювалися вимоги діючого законодавства. Найчастіше звернення громадян стосуються питанням земельного законодавства, соціальних пільг та виплат громадянам, а також питання з приводу розслідування кримінальних проваджень та проведення досудового розслідування. В деяких випадках за результатами особистого прийому громадян приймаються письмові звернення, по яких в подальшому проводяться перевірки та за результатами перевірки письмово повідомляється заявник.

Працівниками прокуратури та особисто заступником керівника місцевої прокуратури проводиться прийом громадян за місцем їх постійного проживання та роботи, а також на підприємствах, організаціях, установах. Так, за період 2016 року було здійснено 3 виїзні прийоми громадян за місцем проживання (сільські та селищні ради району), крім того було проведено один спільний прийом громадян за місцем роботи, разом з головою Богодухівської районної державної адміністрації Шаровим В.М. на території ДП «Гутянське лісове господарство».

З метою вжиття заходів з організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів, на навчаннях оперативних працівників вивчаються нові законодавчі акти в частині питань пов’язаних з розглядом звернень та методичні рекомендації та позитивний опит у даній сфері інших регіональних прокуратур.

 

Заступник керівника Дергачівської

місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                         М.Бондаренко

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.