Інформація щодо поширення випадків захворювання на COVID-19

За останню добу в області лабораторно підтверджено 14 випадків захворювання на COVID-19 – у мешканців Харкова, Зачепилівського, Лозівського, Первомайського та Харківського районів.

Госпіталізовано з COVID-19 248 людей (з них в реанімації 4 підключено до апаратів ШВЛ, 3 – на кисневій підтримці (масці)). На самоізоляції 320 осіб.

З підозрою на коронавірус госпіталізовано 150 людей, 46 – на самоізоляції.

На жаль, померла одна людина – 67-річний харків’янин. Мав серцево-судинні захворювання – гіпертонію, стенокардію.

Одужало 16 осіб. Протягом останніх днів кількість людей, які одужали, стабільно вища за кількість нових лабораторно підтверджених випадків.

Серед загальної кількості людей, котрі одужали, – 63 медики (31,2% від кількості всіх захворілих в області медиків).

У закладах охорони здоровʼя, що підпорядковані Департаменту охорони здоровʼя Харківської міської ради, одужало 33 медика.

У закладах охорони здоровʼя обласного підпорядкування одужало 30 медиків, а саме:
– КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (1),
– КНП ХОР «Обласний туберкульозний санаторій «Володимирський» (1),
– КНП ХОР «Обласна психіатрична лікарня №1» (5).

У закладах охорони здоровʼя районного підпорядкування медики одужали в:
– КНП «Зміївська центральна районна лікарня» (9),
– КНП «Валківська центральна районна лікарня» (6),
– КНП «Дергачівська центральна районна лікарня» (5),
– КНП Ізюмської міської ради «Центральна районна лікарня Піщанської Богоматері» (2),
– КНП «Балаклійська центральна районна лікарня» (1).

Отже, за весь період фіксації в області зареєстровано 1430 підозр на COVID-19 (+24 за останню добу), з них:
▪️866 випадків підтверджено;
▪️368 підозр спростовано;