Інформація щодо поширення випадків захворювання на COVID-19

За останню добу в області лабораторно підтверджено 17 випадків захворювання на COVID-19 – у мешканців Харкова, Богодухівського, Первомайського та Харківського районів. ⠀ Госпіталізовано з підтвердженим COVID-19 224 людини (у реанімації – 8 людей, 3 з яких – підключені до апарату ШВЛ). 339 – на самоізоляції. ⠀ З підозрою на коронавірус госпіталізовано 157 осіб, 49 – на самоізоляції. ⠀ На жаль, померло двоє людей — 28-річний харків’янин (мав тяжке онкологічне захворювання) та 68-річна жителька Харківського району (мала, зокрема, серцево-судинні захворювання). ⠀ Рекордна кількість осіб одужала за останню добу – 29. Нехай ця цифра лише зростає. ⠀ Отже, за весь період реєстрації в області зафіксовано 1510 підозр на коронавірус (+51 за останню добу), з них: ▪️911 випадків підтверджено (+17); ▪️393 підозри спростовано (+17); ▪️310 людей одужало (+29); ▪️38 людей померло (+2).