за I квартал 2019 року

Протягом січня до Богодухівської міської ради надійшло 9 письмових запитів, в яких запитувачі посилались на право доступу до інформації, гарантоване Законом України «Про доступ до публічної інформації».

- 7 громадські організації;

- 2 запити надійшли електронною поштою;

- 7 – засобами поштового зв’язку.

Протягом лютого до Богодухівської міської ради надійшло 8 письмових запитів, в яких запитувачі посилались на право доступу до інформації, гарантоване Законом України «Про доступ до публічної інформації».

- 4 фізичні особи;

- 1 запит надійшов електронною поштою,

- 3 – особисто.

За результатами розгляду на всі запити надано інформацію у встановлений п’ятиденний термін.

Протягом березня до Богодухівської міської ради надійшло 3 письмових запита, в яких запитувачі посилались на право доступу до інформації, гарантоване Законом України «Про доступ до публічної інформації».

- 1 юридична;

Всі запити надійшли електронною поштою.

№ з/п Тематика запитів Кількість Запитувана інформація
1 Місцеве самоврядування 7 - щодо передаточного балансу територіальної громади Богодухівської міської ради, а саме: землі, природні ресурси, рухоме та нерухоме майно, місцевий бюджет;

- статуту територіальної громади;

- акту постійного користування землею;

- щодо об’єднання громад;

2 Освіта 4 - щодо призначення персональних стипендій творчій та обдарованій учнівській молоді
3 ЖКГ 1 - вирішення питання з безпритульними собаками
4 Культура 1 - про надання інформації про всі пам’ятки культурної спадщини національного та місцевого значення, занесених до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
5 Інші 3
ВСЬОГО: 16

за II квартал 2019 року

Протягом квітня до Богодухівської міської ради надійшло 2 письмових запита, в яких запитувачі посилались на право доступу до інформації, гарантоване Законом України «Про доступ до публічної інформації».

- 1 фізична особа;

- 1 юридична;

Всі запити надійшли електронною поштою.

Протягом травня до Богодухівської міської ради надійшло 6 письмових запитів, в яких запитувачі посилались на право доступу до інформації, гарантоване Законом України «Про доступ до публічної інформації».

- 3 фізичних осіб;

- 1 громадська організація;

- 2 юридичних осіб;

- 3 особисто;

- 3 електронною поштою.

Протягом червня до Богодухівської міської ради надійшло 3 письмових запита, в яких запитувачі посилались на право доступу до інформації, гарантоване Законом України «Про доступ до публічної інформації».

- 3 фізична особа;

- 2 особисто;

надійшли електронною поштою — 1.

1 Земельні та водні відносини 2 щодо грошової оцінки земель

2 Освіта 1 Надання копій договорів на поставки продуктів та інших товарів в ДНЗ
3 ЖКГ 2 - щодо відкриття пляжного сезону, облаштування пляжу;

- щодо тарифів на комунальні послуги для мешканців соціального гуртожитку.

4 Культура 1 - про надання інформації про орієнтований щорічний графік проведення святкування Днів міста, сіл та селищ
5 Місцеве самоврядування 1 Надання копій документів про утворення робочої групи із розроблення проекту перспективного плану формування територій громад області.
6 Екологія 1 про будівництво очисних споруд в с.Семенів Яр
7 Інші 3 1 – надіслано належним розпорядникам інформації
ВСЬОГО: 11

за III квартал 2019 року

Протягом липня до Богодухівської міської ради надійшло 7 письмових запитів, в яких запитувачі посилались на право доступу до інформації, гарантоване Законом України «Про доступ до публічної інформації».

- 5 юридичних осіб;

- 7 електронною поштою;

За результатами розгляду на всі запити надано інформацію у повному обсязі у встановлений п’ятиденний термін. 1 запит надіслано належним розпорядникам інформації.

Протягом серпня до Богодухівської міської ради надійшло 2 письмових запита, в яких запитувачі посилались на право доступу до інформації, гарантоване Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Серед суб’єктів, що подали запити на інформацію:

- 2 громадські організації. Запити надійшли електронною поштою.

Протягом вересня до Богодухівської міської ради надійшло 4 письмових запита, в яких запитувачі посилались на право доступу до інформації, гарантоване Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Серед суб’єктів, що подали запити на інформацію:

- 4 громадські організації. Запити надійшли електронною поштою.

1 – за належністю.

3 надано відповіді.

1 Культура 1 про заходи з нагоди свята Івана Купала
2 Земельні та водні відносини 2 - щодо відведення земельних ділянок для паркування;

- щодо наявності на території Богодухівської міської ради водойм, ставів, надання їх в оренду, наявність фактів нецільового використання

3 ЖКГ 2 - вирішення питання з безпритульними собаками
4 Інші 8 1 – надіслано належним розпорядникам інформації