Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

10 вересня  2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості було проведено  Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Провідний фахівець з профорієнтації Перепелиця Світлана поінформували безробітних громадян про послуги та електронні сервіси державної служби зайнятості, переваги легальної зайнятості та запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу. На заході були присутні соціальні партнери – фахівці Управління соціального захисту населення Богодухівської  РДА.  Головний спеціаліст відділу державної соціальної допомоги УСЗН Богодухівської РДА Мірошниченко Тетяна розповіла про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, а головний спеціаліст відділу прийому громадян УСЗН Богодухівської РДА Таранова Світлана  надала інформацію про порядок та умови отримання субсидії. Всі присутні із зазначених питань отримали інформацію в повному обсязі.