302 Found

Found

The document has moved here.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР ІЗ ЗАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ЗАЙНЯТОСТІ ЗА УЧАСТЮ ФАХІВЦІВ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

11 вересня  2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості було проведено  Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Провідний фахівець з профорієнтації Перепелиця Світлана розповіла про те, що служба зайнятості перебуває на етапі своєї перебудови і надає  низку послуг. Насамперед, це послуги з пошуку роботи, виплата допомоги по безробіттю, професійне навчання, відкриття власної справи.

На заході були присутні соціальні партнери – фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.  Начальник відділу обслуговування громадян (Сервісний центр) Моцик С.В. наголосив  на важливості легального  працевлаштування та отриманні  офіційної заробітної плати. Тільки в такому випадку людина може розраховувати на отримання пенсії в майбутньому.

Начальник відділу призначення та перерахунку пенсій                     Литвиненко О. І.  зазначила: «Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн. до 1564,00 грн. В зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України проводиться  черговий перерахунок пенсій.»

Всі присутні отримали відповіді на питання про страховий стаж, вік виходу на пенсію та документи, які треба надати в установу.