internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 18

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР ІЗ ЗАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ЗАЙНЯТОСТІ ЗА УЧАСТЮ ФАХІВЦІВ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

11 вересня  2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості було проведено  Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Провідний фахівець з профорієнтації Перепелиця Світлана розповіла про те, що служба зайнятості перебуває на етапі своєї перебудови і надає  низку послуг. Насамперед, це послуги з пошуку роботи, виплата допомоги по безробіттю, професійне навчання, відкриття власної справи.

На заході були присутні соціальні партнери – фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.  Начальник відділу обслуговування громадян (Сервісний центр) Моцик С.В. наголосив  на важливості легального  працевлаштування та отриманні  офіційної заробітної плати. Тільки в такому випадку людина може розраховувати на отримання пенсії в майбутньому.

Начальник відділу призначення та перерахунку пенсій                     Литвиненко О. І.  зазначила: «Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн. до 1564,00 грн. В зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України проводиться  черговий перерахунок пенсій.»

Всі присутні отримали відповіді на питання про страховий стаж, вік виходу на пенсію та документи, які треба надати в установу. 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.