internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 32

Інформаційне звернення

 

  Для сталої роботи об’єднаної енергетичної системи України в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та з метою запобігання виникненню небалансу між споживанням та регенерацією електричної потужності АК “Харківобленерго” пропонує споживачам електричної енергії-суб’єктам господарювання неухильно дотримуватись доведених постачальником електричної енергії та потужності, вживати дієвих заходів щодо зниження споживання  електричної потужності в години ранкового та вечірнього максимумів навантаження об’єднаної енергетичної системи України, а також  розглянути можливість переведення розрахунків за електричну енергію за зонними тарифами.

Основними заходами регулювання режимів електроспоживання на промислових підприємствах є:

  1. Перенесення споживання на вихідні дні і нічний час доби (є найбільш дієвим).
  2. Запровадження другої та третьої змін ( на однозмінннх та двохзмінних підприємствах).
  3. Встановлення міжзмінних перерв (у години максимуму навантаження енергосистеми).
  4. Запровадження різного часу початку та кінця змін різних цехів (особливо енергоємних).
  5. Призначення різних вихідних днів для різних цехів (особливо енергоємних).
  6. Перерозподіл у часі (протягом доби) окремих енергоємних процесів.
  7. Перегляд режиму роботи енергоємного обладнання (промислових холодильних установок, систем кондиціювання повітря, теплових завіс, зовнішньої реклами, освітлення, тощо).
  8. Застосування енергозберігаючого обладнання та технологій.

Крім того, АК “Харківобленерго” звертається до побутових споживачів (населення) із проханням самостійно впроваджувати заходи з енергозбереження та забезпечення зменшення нерівномірності добового споживання електроенергії. Також розглянути можливість переведення  розрахунків за електричну енергію за тарифами, що диференційовані за періодами часу, з перенесенням електричного навантаження  на нічний період.

Ще одним напрямком енергозбереження є використання енергії, виробленої з альтернативних джерел (електрична енергія, вироблена з енергії сонячного випромінювання, та енергії вітру) для освітлення, опалення своїх осель.

Економічне та раціональне використання електричної енергії дасть змогу не тільки забезпечити сталу роботу всієї об’єднаної енергетичної системи України, а й  значно зменшити витрати на сплату за спожиту електроенергію.

 

 

 

З повагою, керівництво АК “Харківобленерго”

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.