internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 68

ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ — ІННОВАЦІЙНІ ФОРМи РОБОТИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ

 

05 грудня 2018 року у приміщенні Богодухівського ліцею № 3 відбулася інформаційна зустріч з класними керівниками випускних класів Богодухівського ліцею № 3. Під час цієї зустрічі начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Філіпова О.В. проінформувала присутніх про можливість навчання випускників загальноосвітніх закладів в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Проінформувала про основні завдання та механізми реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки, про напрямки та форми профорієнтаційної роботи служби зайнятості, ознайомила з факторами впливу на формування професійного вибору випускників загальноосвітніх шкіл.

Олена Володимирівна звернула увагу присутніх на запроваджено інноваційної послуги — можливість на безоплатній основі пройти профдіагностичне тестування, отримати роздрукований результат та індивідуальну консультацію фахівців служби зайнятості.
Програма даного проекту професійної орієнтації передбачає профорієнтаційне супроводження учнів старших класів: інформування про світ професій, ознайомлення з провідними галузями економіки регіону та успішними підприємствами, Для ефективного забезпечення функціонування системи професійної орієнтації служба зайнятості рекомендує веб-базовану платформу з безкоштовного он-лайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» http://myprofession.com.ua/.
Провідний фахівець з профорієнтації Богодухівської районної філії ХОЦЗ Перепелиця С.А. поінформувала, що діяльність платформи з профорієнтаційного тестування буде висвітлюватися на тематичних сторінках у Фейсбук:
-»Консультаційна мережа Моя професія» https://www.facebook.com/Моя-
професія-консультаційна мережа,
-»Моя професія_Рublіс» https://www.facebook.com/groups/290771495094074/,
-»Моя професія_Рro» https://www.facebook.com/groups/2139569516362689/

(закрита група для фахівців з профорієнтації, до якої доцільно вступити).
Мета проекту «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» – зробити вибір майбутньої професії науково — обґрунтованим, а систему профорієнтаційного консультування зрозумілою і загальнодоступною. Сьогодні процес підключення регіональних користувачів до системи «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» набирає обертів.
Отже ми чекаємо саме на вас у Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Богодухів, вул. Моргунова, 7, тел.

Під час зустрічі були опрацьовані питання роботи з учнями, педагогами, батьками щодо підготовки, допомоги учням у їх виборі професії. Упродовж усієї зустрічі панувала надзвичайно тепла атмосфера.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.