buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

«ІМІДЖ ДІЛОВОЇ ЖІНКИ (СКЛАДОВІ ІМІДЖУ)»

14 травня 2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання Центру «Успішна жінка». Тема засідання – «Імідж ділової жінки (складові іміджу)».

Провела засідання відповідальна за роботу Центру «Успішна жінка» Філіпова Олена Володимирівна, яка ознайомила присутніх із темою засідання Центру та розповіла про імідж для ділової жінки.

Олена Володимирівна зазначила: «Адже часто дрібниці в іміджі ділової жінки вирішують все. Які б не були результати на вашій старій роботі, яким би не було красномовним резюме, але майбутні колеги, начальство, колектив, насамперед, зустрічають по одягу. Таке візуальне сприйняття на підсвідомість робить свій вплив і формує розташований або недовірливий, негативний або позитивний настрій. Якщо ви є бізнес-леді, то виглядати повинні відповідним чином, згідно з положенням і роду занять».

У запрошених жінок сформувалось свідоме ставлення до свого майбутнього та активного процесу працевлаштування та пошуку роботи.