internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 29

«ІМІДЖ ДІЛОВОЇ ЖІНКИ (СКЛАДОВІ ІМІДЖУ)»

         14 травня 2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання Центру «Успішна жінка». Тема засідання – «Імідж ділової жінки (складові іміджу)».

      Провела засідання відповідальна за роботу Центру «Успішна жінка» Філіпова Олена Володимирівна, яка ознайомила присутніх із темою засідання Центру та розповіла про імідж для ділової жінки.

Олена Володимирівна зазначила: «Адже часто дрібниці в іміджі ділової жінки вирішують все. Які б не були результати на вашій старій роботі, яким би не було красномовним резюме, але майбутні колеги, начальство, колектив, насамперед, зустрічають по одягу. Таке візуальне сприйняття на підсвідомість робить свій вплив і формує розташований або недовірливий, негативний або позитивний настрій. Якщо ви є бізнес-леді, то виглядати повинні відповідним чином, згідно з положенням і роду занять».

У запрошених жінок сформувалось свідоме ставлення до свого майбутнього та активного процесу працевлаштування та пошуку роботи. 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.