buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Губернатор Юлія Світлична в Богодухові

19 травня Богодухівський район відзначив свій 95-й День народження. В цьому святі поєдналися дух історії, життя людей, які живуть і працюють на славній Богодухівській землі, традиції, творчість, минуле, спільна віра в переможне, справедливе та достойне майбутнє.

Привітати жителів району прибули поважні гості – губернатор Харківської області Юлія Світлична, народний депутат України Олександр Біловол, депутат Харківської обласної ради, президент благодійного фонду «З добром до людей» Тетяна Біловол.

Юлія Світлична у своїй промові привітала Богодухівщину з Днем народження та зазначила, що наш район змінюється та розквітає на очах. За останній час зроблено дуже багато, район розвивається швидкими темпами, і це тільки початок! Попереду багато роботи. Вже розпочато ремонт автомобільної дороги Харків-Охтирка, і в цьому році він буде повністю закінчений. Плануємо добудувати Губарівську школу, закінчити ремонт районного будинку культури та відремонтувати центральну районну лікарню. Також, Богодухову потрібен новий шкільний автобус.

Юлія Світлична високо оцінила роботу згуртованої команди керівництва району та міста , що тісно співпрацюють між собою та з депутатами обласної та місцевих рад для блага громади.

Губернатор наголосила, що в усіх починаннях ми маємо повну підтримку Президента України.

На свято завітали гості з міста Рава-Мазовецька Равського повіта Польщі. У вітальній промові вони зазначили, що ознайомившись з життям нашого міста вони бачать безліч перспектив для подальшої співпраці. Сподіваються на продовження дружніх відносин з нашим районом.

В урочистій обстановці були вручені нагороди «Почесний громадянин Богоухівського району» Гуріну Петру Михайловичу – голові Богодухівської районної державної адміністрації в 2005 – 2010 роках та Шубі Олександру Миколайовичу – директору СТОВ «ім. Ватутіна».

Також, кращим жителям району були вручені Почесні грамоти Харківської обласної державної адміністрації та спільні грамоти Богодухівської райдержадміністрації та районної ради.

В продовж святкування губернатор Харківської області Юлія Світлична на міській площі спілкувалася з громадою. До неї підходили люди, щоб поділитися думками, обговорити нагальні проблеми, просто подякувати за допомогу.