buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Губернатор Харківської області підбила підсумки минулого року.

Юлія Світлична під час зустрічі з журналістами. Підбиваючи підсумки минулого року, керівник області зазначила, що промислове виробництво на Харківщині зросло на 6%, у машинобудуванні цей показник склав 8%.

«Нам вдалося зберегти та завантажити такі важливі підприємства як «Турбоатом», завод ім. Малишева, ХТЗ. Відновив роботу сирний завод у Великому Бурлуку – зараз він відновлює потужності та вже переходить до випуску продукції. Головне, що на заводи повертаються люди. За рік у галузі створено 3600 нових робочих місць – така динаміка спостерігається вперше за останні 4 роки», – зауважила Юлія Світлична.

За її словами, загалом фінансовий результат діяльності підприємств області склав близько 4 млрд грн – це майже в 10 разів більше, ніж у 2016 році.

«Промисловість Харківської області має значення не регіонального, а загальнонаціонального масштабу. Це стосується і обороноздатності, і економічної безпеки. Тому питання розвитку нашої промисловості стоїть окремим пунктом у керівництва держави», – підкреслила голова ХОДА.