Звіти депутатів міської ради перед виборцями за 2019 рік

Переглядiв: 174

Звіт

депутата Богодухівської міської ради

ЯРОШЕНКО НІНИ МИКОЛАЇВНИ

(за період з 18.11.2018 року по 17.11.2019 року)

 

    Депутатом Богодухівської  міської ради УІІ скликання була обрана від  Політичної партії «Відродження» в жовтні 2015 року потериторіальному виборчому округу №25 (вул. Катукова — 4, 5А-61А),  позапартійна. Свою діяльність, як депутата Богодухівської міської ради, спрямовую на захист інтересів жителів територіальної громади нашого міста, зокрема вулиці Катукова, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, визначених Конституцією України, законами України – «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Богодухівської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів міської ради.

         Основний принцип, яким керувалася у своїй роботі — це співпраця з органами влади усіх рівнів, з підприємствами, установами, організаціями. Сприяла консолідації зусиль усіх депутатів у вирішенні проблем територіальної громади міста.

         Важливою складовою депутатської діяльності вважаю роботу із виборцями. Основним завданням вважала забезпечення своєчасного та ефективного вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин їх виникнення та внесення пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення. Так, мною, як депутатом впродовж звітного періоду було направлено до міської ради письмові звернення щодо вирішення питань:

- Систематичне вивезення твердих побутових та негабаритних відходів з території військового містечка,

- Облаштування огорожею контейнерних майданчиків,

- Ямковий ремонт дороги по вул. Катукова та під’їздних доріг до житлових будинків,

- Організація прибирання прибудинкової території житлових будинків відповідно до нормативів/обсягу часу, що включений  до розрахунків тарифу КП «Богодухівжитло» на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,

- Скошування амброзії біля житлових будинків, на прибудинковій території, в місцях відпочинку та руху мешканців; ліквідація дикої порослі,

- Дообладнання та ремонт елементів дитячих майданчиків, завезення піску на майданчики,

- Забезпечення заходів щодо обов’язкового суворого дотримання правил користування побутовими газовими приладами та обладнанням в багатоквартирному житловому будинку №4 по вул.Катукова,

- Відновлення тротуару по вулиці Пушкіна для забезпечення належного  руху пішоходів, тощо.

      Усні звернення до адміністрації міської ради здебільше стосувалися благоустрою території мікрорайону вул.Катукова, визначення порядку відшкодування пільг щодо перевезення пасажирів міським транспортом.

      На жаль, не всі  звернення виконані, причиною є відсутність фінансування відповідних заходів, пасивність  представників установ, організацій та підприємств,  відсутність активності виборців, міської ради.

      За звітний період до мене надійшло 46 усних звернень від виборців мікрорайону вул.Катукова, на що складено 24 акти обстеження житлово-побутових умов, надано 18 довідок.   Під час особистого прийому розглядалися в основному соціальні, побутові, житлові та комунальні питання. Жодне усне звернення не залишилося без розгляду. Серед мешканців мікрорайону мною було проведено велику роз’яснювальну роботу з питання створення органу самоорганізації населення та про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку.

      Впродовж звітнього періоду мною відвідано 7 з 9-ти пленарних засідань Богодухівської міської ради, 7 із 9-ти засідань постійної депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, комунальної власності, будівництва та житлово-комунального господарства. Брала участь в розробці та обговоренні проектів окремих правових актів, вносила конкретні пропозиції щодо вирішення питань програм соціально — економічного і культурного розвитку, вивчала та готувала питання про стан та розвиток  житлово-комунального господарства, які вносились на розгляд сесії міської ради, готувала  відповіді на запити.

Якщо говорити про проблеми мікрорайону вул.Катукова, то потрібно визнати, що є проблеми з утриманням  та благоустроєм території військового містечка, станом під’їзних доріг до житлових будинків, наданням статусу земельним ділянкам, зайнятістю населення, організацією дозвілля молоді. Над вирішенням перелічених проблем планую працювати й надалі, буду зосереджувати багато уваги саме у роботі з виборцями та докладати максимум зусиль аби виправдати їхню довіру.

Депутат Богодухівської міської ради             Н.М.Ярошенко

Звіт

депутата Богодухівської міської ради по округу № 6
 (вул. Троїцька, Молодіжна, Чалого, Горького,
пл. Театральна, пр. Піщаний, Дригала,
П’ятикутний, Чалого)

ЯКУБИ ТЕТЯНИ ВІКТОРІВНИ

(за період з 18.11.2018 року по 17.11.2019 року)

Свою діяльність, як депутата Богодухівської міської ради, спрямовую на захист інтересів жителів територіальної громади нашого міста, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, визначених Конституцією України, законами України — «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Богодухівської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів міської ради.

Основний принцип, яким я керувалася у своїй роботі — це співпраця з органами влади усіх рівнів, з підприємствами, установами, організаціями для того, щоб міська рада працювала ефективно, злагоджено, сприяла консолідації зусиль усіх депутатів у вирішенні проблем територіальної громади.

Зважаючи на те, що головний обов’язок депутатів місцевих рад — відстоювати інтереси членів територіальної громади, моя діяльність у Богодухівській міській раді передусім була спрямована на захист представників громади нашого міста, виконання їхніх доручень у межах депутатських повноважень.

Важливою складовою депутатської діяльності вважаю роботу із виборцями. Основним завданням депутата є забезпечення своєчасного та ефективного вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин їх виникнення та внесення пропозиції до відповідних органів влади щодо їх усунення.

За звітний період до мене надійшло 17 звернень від виборців округу №6, як усних так і письмових, складено 15 актів обстеження житлово-побутових умов. Під час особистого прийому розглядалися в основному соціальні, побутові, житлові та комунальні питання. Отже, звернення було від жителів пл.Театральної відремонтувати водяну колонку біля тиру — це питання вирішено, шляхом проведення в будинки міського водопостачання. Останні звернення практично виконані за допомогою відповідних установ, організацій та підприємств, активності виборців, тісного зв’язку з громадськістю, так як я є квартальна на деяких з цих вулиць.

Мною наданий проект на спорудження дитячого спортивного майданчика по вул. Загорулько в 2016 році та подано проект для участі в обласному конкурсі «Разом в майбутнє». Проект отримав перемогу та в листопаді 2017 року майданчик був відкритий. На сьогоднішній день — це найбільший майданчик в м.Богодухові.

Я подала запит на встановлення відеокамери і знаку, що обмежуватимуть швидкість руху автомобілів по вул. Охтирській в районі майданчика.

Створено ОСББ по вул.Загорулько, 18.

Ініціювала благоустрій території водойми по вул. Троїцькій, брала участь у двох суботниках.

Заасфальтовано вулицю Горького.

На весні майданчик доповнений зеленими насадженнями.

Маю намір ігровий майданчик доповнити огорожею та туалетом.

Впродовж звітного періоду мною відвідано 9 пленарних засідань Богодухівської міської ради, а також засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань.

Виконувала постійно обов’язки секретаря.

Якщо говорити про проблеми виборчого округу, то потрібно визнати, що є проблема з утриманням та з благоустроєм території округу, станом доріг, вивозом сміття, вуличним освітленням, зайнятістю населення, організацією дозвілля молоді.

Над вирішенням перелічених проблем планую працювати й надалі.

Депутат Богодухівської міської ради             Т.В. Якуба

Звіт

про виконання депутатських повноважень депутата

міської ради VII скликання Векленка Віталія Івановича

Я, депутат від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», позапартійний, обраний по територіальному виборчому округу №16, що включає в себе в м. Богодухів – вулиці: Центральна №№ 101-200, Бєляєва: №66 72, Короленка, Вишнева, провулки Бєляєва: Гоголя, Короленка.

За звітній період з листопада 2018 року по листопад 2019 року до мене як до депутата звернулося 28 громадян.

Питання стосувалися отримання матеріальної допомоги, надання житлово-комунальних послуг та покращення житлово-побутових умов, діяльності депутатів та постійних органів міської ради, стану доріг взагалі та по вул. Центральна зокрема, впорядкування прибудинкових територій, утворення на Богодухівщині об’єднаної територіальної громади.

Частина звернень була пов’язана з юридичною консультацією щодо вирішення своїх особистих проблем, частина громадян потребувала просто життєвої поради.

Практично всі проблемні питання були вирішені позитивно.

Протягом звітного періоду відбулося 8 сесійних засідань міської ради, на 6 з яких я був присутній та брав активну участь.

Друге скликання поспіль продовжую очолювати постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та взаємодії з органами місцевого самоврядування. Протягом звітного періоду відбулося 3 (три) засідання комісії, на яких розглянуто ряд важливих питань, у тому числі щодо об’єднання громад, а також скарги на дії депутатів.

Як голова постійної комісії брав участь у зборах ініціативної групи по об’єднанню громад та у роботі «круглого столу» з цього питання, який відбувався за участю посадових осіб Богодухівської РДА та Богодухівської районної ради, а також представників Богодухівської міської ради.

Крім того, приймав участь у роботі ряду інших дорадчих органів міської ради: експертній комісії, комісії з відбору кандидатів на вакантні посади у міській раді, комісії по наданню житла внутрішньо переміщеним особам, комісії голів постійних депутатських комісій.

Беру активну участь у масових заходах: озеленення  мікрорайону, професійних та державних святах.

У звітному періоді було позитивно вирішене вкрай болюче питання: ремонт дороги по вулиці Центральна, яке стояло на контролі впродовж кількох років.

І надалі продовжуватиму докладати максимум зусиль, щоб вирішити питання, з якими будуть звертатись до мене виборці.

Депутат  Богодухівської міської ради                                                     Векленко Віталій Іванович