internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 45

ФЛЕШМОБ В МІСТІ БОГОДУХІВ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ В РАМКАХ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ «#Я_МАЮ_ПРАВО

13 грудня 2017 року в місті Богодухів, Харківської області начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коноз М.В. спільно з працівниками Управління соціального захисту населення, Богодухівської РДА, Харківської області та працівниками Богодухівського громадського кооперативу «Підприємець» в рамках загальнонаціонального правопросвітницького #проект‘у «#Я_МАЮ_ПРАВО!» було проведено спільний захід. В цьому заході фахівцем БВПД та працівниками Управління соціального захисту населення розповсюджено буклети «#Я_МАЮ_ПРАВО!» ,«Безоплатна правова допомога в Україні» серед громадян, які знаходились на території громадського кооперативу та поінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький #проект «#Я_МАЮ_ПРАВО!».

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.