buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 33

ФЛЕШМОБ В МІСТІ БОГОДУХІВ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ В РАМКАХ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ «#Я_МАЮ_ПРАВО

13 грудня 2017 року в місті Богодухів, Харківської області начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коноз М.В. спільно з працівниками Управління соціального захисту населення, Богодухівської РДА, Харківської області та працівниками Богодухівського громадського кооперативу «Підприємець» в рамках загальнонаціонального правопросвітницького #проект‘у «#Я_МАЮ_ПРАВО!» було проведено спільний захід. В цьому заході фахівцем БВПД та працівниками Управління соціального захисту населення розповсюджено буклети «#Я_МАЮ_ПРАВО!» ,«Безоплатна правова допомога в Україні» серед громадян, які знаходились на території громадського кооперативу та поінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький #проект «#Я_МАЮ_ПРАВО!».

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.