internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 7

Енергоефективна модернізація Харківщини в дії

Голова Харківської обласної ради, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов взяв участь у навчальному семінарі-практикумі «Реалізація проєктів з енергозбереження та енергоефективної модернізації приміщень комунальної форми власності», який відбувся у Держпромі.

У роботі семінару також взяли участь: експерт Міжнародної торгової палати «ICC» Максим Швайдак; представник Асоціації енергосервісних компаній України Андрій Чубатенко; провідний експерт будівельний, аудитор енергетичної ефективності будівель та аудитор із сертифікації систем енергетичного менеджменту Володимир Заїка; перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов; керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко; профільні заступники голів місцевих рад, ОТГ, міст та селищ які є районними центрами, енергоменеджери.

Для обговорення учасникам семінару були запропоновані теми впровадження регіональної політики сталого енергетичного розвитку; профільні заклади вищої освіти як платформа для підготовки кваліфікованих фахівців у сфері енергоефективності. Присутні торкнулись і деяких практичних питань виконання законодавства України щодо енергозбереження та енергоефективності об’єктів комунальної форми власності. Також під час заходу керівники ОТГ обмінювались практичним досвідом щодо використання альтернативних джерел енергії (сонячної) у громадах й успішною реалізацією заходів з енергоефективності та енергозбереження в рамках Проєкту ЄС «Угода мерів – Схід» в Україні.

Звертаючись до присутніх, Сергій Чернов наголосив, що рівень енергоємності української економіки у три-чотири рази перевищує відповідний середній показник країн Європейського Союзу. Значне зростання цін на енергоносії протягом останніх років лягає тягарем на споживачів та спонукає їх до заощадження енергії.

«Безумовно, в Україні було започатковано низку реформ у сфері енергоефективності, проведення яких є нагальною необхідністю та диктується наближенням до ЄС. Усі реформи активно підтримуються на регіональному рівні, – підкреслив голова обласної ради. – Запроваджено ряд фінансових інструментів у цій сфері, починаючи від «теплих кредитів» до енергосервісу та інших механізмів».

На переконання Сергія Чернова, підтримка місцевої влади стимулює населення та ОСББ впроваджувати більш комплексні енергоефективні заходи. Зокрема, з 2016 року в області реалізуються дві обласні програми, відповідно до яких з обласного бюджету за кредитами фізичних осіб додатково відшкодовується 15% річної ставки, за кредитами ОСББ та ЖБК – 20% тіла кредиту.

«За час дії цих програм з обласного бюджету отримали відшкодування понад дві тисячі мешканців Харківщини та майже 80 ОСББ і ЖБК на загальну суму біля 7 млн грн», – наголосив він.

Окрім того, завдячуючи реформі децентралізації місцеві громади теж отримали додаткові фінансові ресурси, які вони інвестують через місцеві програми в проєкти у сфері енергоефективності. Але, на думку голови обласної ради, більш потужним фінансовим інструментом у впроваджені енергоефективних заходів у житловому секторі стане Фонд енергоефективності.

«18 громад Харківщини отримають ще більше можливостей скористатися інструментами стимулювання енергозбереження та підтримки заходів, спрямованих на підвищення рівня енергетичної ефективності будівель у своїх громадах, підписавши Меморандум про співпрацю для стимулювання енергоефективних заходів Фондом енергоефективності. Метою меморандуму є налагодження співпраці та консолідація зусиль міст та Фонду, спрямованих на підтримку ініціатив щодо енергоефективності», – на завершення акцентував Сергій Чернов.

Джерело інформації: сайт Харківської обласної ради

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.