internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 6

Електронні сервіси державної служби зайнятості та їх можливості

Підтримуючи сучасні технології з розвитку електронного урядування, служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям.

У  громадян, які прагнуть якнайшвидше знайти офіційну  роботу зі стабільним заробітком, виникає потреба постійно підвищувати свій професійний рівень, а найчастіше – швидко і якісно оволодіти новими необхідними знаннями та професійними навичками. Саме з цією метою Державна служба зайнятості започаткувала електронні сервіси, які зручні і прості в користуванні, але їх освітній ресурс  задовільнить потреби кожного шукача роботи.

  • Для оперативної роботи роботодавців зі службою зайнятості є можливість зареєструватися в «Електронному кабінеті роботодавця» (https://www.dcz.gov.ua/cabinet), який зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та підвищення рівня комфорту під час взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.
  • Для тих, хто у пошуку роботи доступні дистанційні онлайн-сервіси «Персональний кабінет безробітного» (https://www.dcz.gov.ua/cabinet) дозволяє громадянам створювати власне резюме, здійснювати підбір роботи, ознайомлюватись з інформацією про тимчасову зайнятість, отримувати інформацію про можливості професійного навчання. Власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості/філії, дізнатись про заходи, які заплановані у центрах зайнятості/філії, та записатись на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.
  •  «Електронна черга» (https://www.dcz.gov.ua/EReception/#/about).

«Електронна черга» дозволяє, не виходячи з дому та не витрачаючи часу та коштів на проїзд, записатися на прийом до спеціаліста центру зайнятості. Якщо особа зарезервувала для себе електронним час, їй необхідно безпосередньо звернутися до робочого місця фахівця центру зайнятості на зареєстрований особистий час та дату прийому, які вказані в талоні на відвідування, а також мати при собі необхідні документи.

  • Міжнародна освітня платформа Coursera (https://www.coursera.org/programs/state-employment-centre-ukraine-on-coursera-mshgo ) надає безробітним можливість безкоштовного доступу до 3 800 онлайн-курсів. Мета ініціативи – допомогти працездатним працівникам розвинути знання та навички для працевлаштування. Державному центру зайнятості, як державній установі, надано до 30 вересня 2020 року доступ для реєстрації 25 тис. безробітних на платформі Coursera та їх безкоштовного навчання до кінця 2020 року. Для реєстрації на платформі Coursera потрібно надати кар’єрному раднику або профконсультанту центру зайнятості той e-mail, за яким відбуватиметься навчання, та чекати лист від Coursera із запрошенням. Зазначені дії слід виконати до 30.09.2020 та отримати можливість навчатися безкоштовно до кінця цього року.
  • Портал «Дія. Цифрова освіта.(https://osvita.diia.gov.ua) пропонує громадянам безкоштовно  опанувати цифрову грамотність.
  • Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).  На даному онлайн-ресурсі є курси, вебінари, дистанційні програми від центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, яка, в основному, подається у відеоформаті.
  • Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри (http://profi.dcz.gov.ua/). Будь-хто, у кого існує потреба в оцінці власних здібностей та навичок саморозвитку, можуть самостійно пройти тестування у дистанційному режимі без відвідування центру зайнятості. Такий широкий набір профорієнтаційного інструментарію дозволить пізнати себе якнайкраще та рухатись далі в професійному розвитку.
  • Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus (https://prometheus.org.ua//) перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні. Це курси від провідних викладачів, університетів та організацій світу, які є доступними для всіх громадян.

Ознайомитись з актуальними вакансіями та ознайомитись з заходами, які проводяться в Богодухівській районні філії Харківського обласного центру зайнятості, Ви можете на офіційній сторінці в мережі Facebook – Богодухівська районна філія Харківського обласного центру зайнятості.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.