internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 303

ЕЛЕКТРОННЕ ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

 

 

Запровадження електронного декларування державних службовців заплановано до кінця серпня. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал.

«З 1.05 уряд розпочав масштабну реформу держслужби. До кінця серпня заплановане запровадження електронного декларування державних службовців», — зазначив Прем’єр.

Тим часом антикорупційні організації вимагають запустити електронне декларування до 1 липня.

Зокрема, Transparency International Україна та Центр протидії корупції очікують від Національного агентства з питань запобігання корупції запуску електронної системи декларування не пізніше 1 липня 2016 року.

Як повідомляється у заяві антикорупційних організацій, активісти мають серйозні застереження щодо своєчасного запуску системи, зважаючи на спроби депутатів Верховної Ради та попереднього уряду заблокувати старт системи електронного декларування.

«Маючи серйозні застереження щодо своєчасного запуску електронної системи декларацій, ми вимагаємо, аби НАЗК розпочало роботу системи не пізніше 1 липня 2016 року», – йдеться у заяві.

Активісти наголосили, що представники НАЗК несуть повну відповідальність за механізми запобігання корупції, а будь-яке затягування запуску системи призведе до регресу антикорупційних реформ в Україні.

Нагадаємо, 15 березня народні депутати ухвалили Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру у 2016 році».

Електронне декларування повинно почати працювати у 2016 році, проте конкретної дати Закон не встановлює.

Такі електронні декларації мають бути подані протягом 60 календарних днів після початку роботи системи службовими особами, які на день початку роботи системи подання й оприлюднення електронних антикорупційних декларацій займають відповідальне й особливо відповідальне становище. Відповідно до Закону до таких осіб, зокрема, належать:

- особи, посади яких передбачені ч. 1 ст. 9 Закону України «Про державну службу» або віднесені згідно зі ст. 25 зазначеного Закону та ч. 1 ст. 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» до першої – третьої категорій;

-  судді, прокурори та слідчі;

-  керівники, заступники керівників державних органів, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, їх апаратів і самостійних структурних підрозділів;

-  керівники, заступники керівників державних органів, органів влади АР Крим, юрисдикція яких поширюється на територію однієї чи кількох областей, АР Крим, міст Києва чи Севастополя;

-  керівників державних органів, органів влади АР Крим, юрисдикція яких поширюється на територію одного чи кількох районів, міста республіканського в АР Крим або обласного значення, району в місті, міста районного значення;

-  військові посадові особи вищого офіцерського складу.

У разі подання недостовірних відомостей у декларації передбачено штраф від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1,722 млн до 2,067 млн грн), громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або позбавлення волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. Перевірка достовірності даних, зазначених у електронній декларації, належить до повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

 

Начальник  Богодухівського РВ ДВС  ГТУЮ 

у Харківській  області                                                              Дяченко О.М.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.