internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 164

ЕКСКУРСІЯ ДОШКІЛЬНИКІВ У ШКОЛУ

Наступність між дошкільною  і шкільною ланками освіти не повинна розумітися тільки як підготовка дітей до навчання, бо у дошкільному віці закладаються найважливіші риси майбутньої особистості. Необхідно прагнути до організації єдиного розвиваючого світу – дошкільної  та початкової освіти. Саме тому  Богодухівський ДНЗ № 5 «Ялинка» та Богодухівський ліцей № 3 протягом багатьох років цілеспрямовано, у тісній дружній взаємодії працюють над створенням такого єдиного розвиваючого світу

   Щоб зробити перехід дітей до школи більш м’яким, дати їм можливість швидше адаптуватися до нових умов, вчителі  знайомляться з формами, методами роботи в дошкільному закладі, а разом з вихователями самих дошкільнят знайомлять зі школою, навчальним та громадським життям школярів, дають можливість розвинути у них інтерес до школи, бажання вчитися.

В рамках такої співпраці 26 січня вихованці старшої групи разом з вихователем-методистом Білоус Л.С., вихователями Андрійчук О.П. та Кривцовою Л.В. відвідали комп’ютерний клас у ліцеї. Зустріла дітей вже добра знайома їм заступник директора ліцею Загорулько Т.М., яка цікавилася успіхами, побажаннями дітей, розповідала про життя молодших школярів. Вчитель інформатики Руденко О.О. провела цікаве заняття з дітьми та у практичній його частині запропонувала повчальну гру «Країна знань». Також наші вихованці зустрілися з  першокласниками, вихованцями нашого закладу, які поділилися своїми враженнями про навчання у школі.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.