Переглядiв: 125

ЕКСКУРСІЯ ДОШКІЛЬНИКІВ У ШКОЛУ

Наступність між дошкільною  і шкільною ланками освіти не повинна розумітися тільки як підготовка дітей до навчання, бо у дошкільному віці закладаються найважливіші риси майбутньої особистості. Необхідно прагнути до організації єдиного розвиваючого світу – дошкільної  та початкової освіти. Саме тому  Богодухівський ДНЗ № 5 «Ялинка» та Богодухівський ліцей № 3 протягом багатьох років цілеспрямовано, у тісній дружній взаємодії працюють над створенням такого єдиного розвиваючого світу

   Щоб зробити перехід дітей до школи більш м’яким, дати їм можливість швидше адаптуватися до нових умов, вчителі  знайомляться з формами, методами роботи в дошкільному закладі, а разом з вихователями самих дошкільнят знайомлять зі школою, навчальним та громадським життям школярів, дають можливість розвинути у них інтерес до школи, бажання вчитися.

В рамках такої співпраці 26 січня вихованці старшої групи разом з вихователем-методистом Білоус Л.С., вихователями Андрійчук О.П. та Кривцовою Л.В. відвідали комп’ютерний клас у ліцеї. Зустріла дітей вже добра знайома їм заступник директора ліцею Загорулько Т.М., яка цікавилася успіхами, побажаннями дітей, розповідала про життя молодших школярів. Вчитель інформатики Руденко О.О. провела цікаве заняття з дітьми та у практичній його частині запропонувала повчальну гру «Країна знань». Також наші вихованці зустрілися з  першокласниками, вихованцями нашого закладу, які поділилися своїми враженнями про навчання у школі.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.