Екскурсія до клубу національно-патріотичного виховання «Патріот»

До дня Національної гвардії України, учні – члени клубу «Школа професій» 26 березня 2019 року з ініціативи голови клубу «Школа професій» Філіпової О.В. здійснили екскурсію до  клубу національно-патріотичного виховання «Патріот», який знаходиться у приміщенні Богодухівського районного будинку культури.
У   музеї   зібрано інформацію про   воїнів АТО/ООС   нашого   району, їх листи та   фотографії. Також   представлено форму   та    зразки  вогнепальної зброї, яку застосовують під час військового конфлікту на території сходу України.
Керівник клубу національно-патріотичного виховання «Патріот» Дубінка О.І. провела захоплюючу екскурсію. Учні  у захваті від щирих розповідей та музейних експонатів.

На завершення екскурсії всі присутні вшанували пам’ять загиблих  воїнів-учасників АТО/ООС.