internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 15

Екскурсія до Богодухівського електромеханічного заводу

   Кажуть, що краще один раз побачити, ніж сім разів почути. Саме тому фахівці Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості знайшли нову цікаву форму знайомства учнів шкіл з професіями та установами, організаціями, які знаходяться на території  Богодухівського району.

    З нагоди Дня  машинобудівника та для ознайомлення з професіями токар, фрезерувальник, верстатник деревообробних верстатів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар-ремонтник, електрогазозварник  19 вересня 2019 року Богодухівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційну екскурсію для учнів 10 класів Богодухівського ліцею № 3, до Богодухівського електромеханічного заводу. Учням було проведенно майстер-класс за професією токар, верстатник деревообробних верстатів.

      Професіографічна екскурсія, як одна із форм профорієнтаційної роботи, дає можливість учням побачити внутрішній зміст професії, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватися з професіоналами своєї справи.
Учні, вчителі ліцею були щиро вдячні керівництву  Богодухівського електромеханічного заводу та фахівцям Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за цікаву професіографічну екскурсію.

      Сподіваємось, що проведена зустріч допоможе багатьом школярам зробити свій виважений професійний вибір.

      Школярі отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане їм у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.