Екскурсія до Богодухівського електромеханічного заводу

Кажуть, що краще один раз побачити, ніж сім разів почути. Саме тому фахівці Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості знайшли нову цікаву форму знайомства учнів шкіл з професіями та установами, організаціями, які знаходяться на території  Богодухівського району.

З нагоди Дня  машинобудівника та для ознайомлення з професіями токар, фрезерувальник, верстатник деревообробних верстатів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар-ремонтник, електрогазозварник  19 вересня 2019 року Богодухівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційну екскурсію для учнів 10 класів Богодухівського ліцею № 3, до Богодухівського електромеханічного заводу. Учням було проведенно майстер-класс за професією токар, верстатник деревообробних верстатів.

Професіографічна екскурсія, як одна із форм профорієнтаційної роботи, дає можливість учням побачити внутрішній зміст професії, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватися з професіоналами своєї справи.
Учні, вчителі ліцею були щиро вдячні керівництву  Богодухівського електромеханічного заводу та фахівцям Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за цікаву професіографічну екскурсію.

Сподіваємось, що проведена зустріч допоможе багатьом школярам зробити свій виважений професійний вибір.

Школярі отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане їм у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.