buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Екскурсія до Богодухівської міської ради

16 травня 2019 року члени клубу «Школа професій» відвідали Богодухівську міську раду. Учні дізналися цікаву інформацію про історію будівлі міської ради, членам клубу розповіли про досягнення колишніх міських голів, продемонстрували зали, в яких проходять засідання виконавчого комітету та сесії міської ради, кабінети, в яких працюють посадові особи місцевого самоврядування, працівники структурних підрозділів міської ради тощо.

Учні також мали змогу побачити робочий кабінет міського голови. Діти задавали багато запитань мерові, фотографувалися з ним на згадку. Потім  учні – члени клубу «Школа професій» відправилися на екскурсію до відділення ПриватБанк м.Богодухова.

Учні побачили роботу банківської установи зсередини. Діти познайомились з фінансово-освітньою програмою ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років – Юніор, дізналися чим відрізняється термінал від банкомату та ще багато нового.

Наостанок учням були видані сертифікати, які дозволять, без зайвих проблем, разом з батьками отримати карту Юніор, а також самостійно і розумно розпоряджатися коштами. Екскурсія пройшла успішно, адже діти отримали нові знання і розширили свій кругозір.

Також  члени клубу «Школа професій» відвідали Богодухівське об’єднане управління пенсійного фонду України Харківської області. Під час екскурсії працівники головного управління розповіли учням про історію створення системи Пенсійного фонду України, структуру Фонду, основні завдання, порядок обслуговування громадян, перспективи розвитку системи тощо.