ЕКСКУРСІЇ ДО УСТАНОВ БОГОДУХІВЩИНИ

З метою ознайомлення з  професіями юридичного напрямку та з нагоди проведення Всеукраїнського тижня права 10 грудня 2019 року Богодухівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості організовано та проведено профорієнтаційні екскурсії для учнів третього курсу Богодухівського професійного аграрного ліцею до установ Богодухівщини: Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги,  Богодухівського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Харківській області, Богодухівського  відділу  поліції  ГУНП в Харківській  області.

Професіографічна екскурсія, як одна із форм профорієнтаційної роботи, дає можливість учням побачити внутрішній зміст професії, отримати інформацію із першоджерел, поспілкуватися з професіоналами своєї справи.
Учнівська молодь ліцею була щиро вдячна представникам установ та Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості за цікаві професіографічні екскурсії.

У екскурсіях взяли участь понад 20 учнів.