buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Екскурсії для дітей ДНЗ №5 «Ялинка»

«Наше місто – нашим людям»

Одним із найсуттєвіших показників моральності людини є патріотизм.

Ми живемо в незвичайно складний і цікавий час. Ламаються застарілі стереотипи, переоцінюються давно встановлені цінності, оновлюється наше суспільство. Ми все частіше запитуємо себе, які ми люди, який наш родовід, звертаємося до витоків духовності. І з жалем переконуємося, що багато втрачено, загублено, забуто.

Нині як ніколи гостро на­було актуальності виховання громадянина-патріота, відповідального, відданого своїй країні.

Патріотичні почуття дітей дошкільного віку засновуються на інтересі до найближчого соціального, природного і культурного оточення: сім’ї, батьківського дому, рідного міста, села, країни, традицій та звичаїв свого народу.

Любов до Вітчизни починається з любові до своєї Малої Батьківщини – місця, де людина народилася.

Саме це надихнуло педагогічний колектив Богодухівського ДНЗ № 5 «Ялинка» спланувати та здійснити освітній проект з дітьми старшої групи «Наше місто – нашим людям» метою якого стало: поглиблювати громадянські почуття дітей шляхом розширення знань про рідний край, рідне місто, його підприємства та історію; збагатити знання дітей про харчову промисловість міста та продукцію, яку випускають підприємства; виховувати любов до рідного міста, його мешканців, бережне відношення до результатів праці його мешканців. Вихователі старшої групи КисланьТ.І. і БездіткоІ.М. провели цілеспрямовану роботу з дітьми протягом запланованого терміну.

Однією із складових реалізації цього проекту стала екскурсія дітей по місту до підприємств харчової промисловості і як результат всієї цієї роботи вихователі разом з дітьми і батьками випустили власну книжку «Наше місто – нашим людям».

Приємно усвідомлювати, що вогник патріотизму, який ти запалюєш кожної зустрічі з дітьми, не гасне, а продовжує горіти. Ми намагаємось зробити життя своїх вихованців змістовним і цікавим, щоб почуття патріотизму стало частинкою їхньої душі і вони виросли гідними громадянами нашого міста і країни.