internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 48

Екскурсії для дітей ДНЗ №5 «Ялинка»

«Наше місто – нашим людям»

Одним із найсуттєвіших показників моральності людини є патріотизм.

Ми живемо в незвичайно складний і цікавий час. Ламаються застарілі стереотипи, переоцінюються давно встановлені цінності, оновлюється наше суспільство. Ми все частіше запитуємо себе, які ми люди, який наш родовід, звертаємося до витоків духовності. І з жалем переконуємося, що багато втрачено, загублено, забуто.

Нині як ніколи гостро на­було актуальності виховання громадянина-патріота, відповідального, відданого своїй країні.

Патріотичні почуття дітей дошкільного віку засновуються на інтересі до найближчого соціального, природного і культурного оточення: сім’ї, батьківського дому, рідного міста, села, країни, традицій та звичаїв свого народу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Любов до Вітчизни починається з любові до своєї Малої Батьківщини – місця, де людина народилася.

Саме це надихнуло педагогічний колектив Богодухівського ДНЗ № 5 «Ялинка» спланувати та здійснити освітній проект з дітьми старшої групи «Наше місто – нашим людям» метою якого стало: поглиблювати громадянські почуття дітей шляхом розширення знань про рідний край, рідне місто, його підприємства та історію; збагатити знання дітей про харчову промисловість міста та продукцію, яку випускають підприємства; виховувати любов до рідного міста, його мешканців, бережне відношення до результатів праці його мешканців. Вихователі старшої групи КисланьТ.І. і БездіткоІ.М. провели цілеспрямовану роботу з дітьми протягом запланованого терміну. 

Однією із складових реалізації цього проекту стала екскурсія дітей по місту до підприємств харчової промисловості і як результат всієї цієї роботи вихователі разом з дітьми і батьками випустили власну книжку «Наше місто – нашим людям».

Приємно усвідомлювати, що вогник патріотизму, який ти запалюєш кожної зустрічі з дітьми, не гасне, а продовжує горіти. Ми намагаємось зробити життя своїх вихованців змістовним і цікавим, щоб почуття патріотизму стало частинкою їхньої душі і вони виросли гідними громадянами нашого міста і країни. 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.