internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 42

ЕКОЛОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

21 березня 2018 року міський голова Голуб М.В. взяв участь в екологічній конференції, присвяченій Всесвітньому дню водних ресурсів, яка відбулася  у Богодухівській гімназії №1 за участю голови Богодухівської районної державної адміністрації Шарова В.А., начальника Богодухівського відділу поліції  ГУНП в Харківській області Ширіні В.П., начальника Краснокутського міжрайонного відділення водного господарства Зіньковського О.М.

У ході конференції було актуалізовано пріоритетні питання щодо збереження водних ресурсів, бережливого ставлення до питної води. Гімназисти представили цікаві проекти з означеного питання. Представниками міжрайонного відділення водного господарства було продемонстровано пізнавальний фільм про річки України. Переможці та учасники конкурсу малюнків «Вода – наше життя» отримали нагороди. Почесною Грамотою Харківського обласного управління водних ресурсів за співпрацю з виховання молоді на засадах бережливого ставлення до навколишнього середовища та з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів нагороджено директора гімназії О.К.Михасюк.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.