ДОВІДКА

Переглядiв: 88

ДОВІДКА

про результати відпрацювання ринків, розташованих на території Богодухівської міської ради та місць стихійної торгівлі

 

 

Керівництвом Богодухівського РВ ГУМВС України в Харківській області постійно аналізується стан правопорядку  на ринку і торговельних майданчиках м. Богодухова та результати їх відпрацювання дільничними інспекторами міліції, виявлення правопорушень у галузі торгівлі.

На території Богодухівської міської ради розташований один змішаний ринок ТОВ «Богодухівський ринок», та 2 торгівельних майданчика : ПП «Гранд» та ГК «Підприємець».

Працівниками райвідділу проводяться відпрацювання ринку та торгівельних майданчиків, прилеглих до них територій, вживаються заходи щодо виявлення та припинення стихійної торгівлі на території Богодухівської міської ради в місцях її виникнення та притягнення винних до адміністративної відповідальності. Протягом І півріччя 2015 року під час проведення відпрацювань дільничними інспекторами міліції виявлено 13 адміністративних правопорушень, пов’язаних з торгівлею в невстановлених місцях : ст.156 ч.3 КУпАП (порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами) – 1 (2014 – 1), ст.160 ч.1 КУпАП (торгівля з рук у невстановлених місцях) – 12 (2014 – 6, всього – 10).

Виявлені та задокументовані факти здійснення стихійної торгівлі на території міської ради : вул. Кооперативна – 7 (торгівля продуктами харчування – 4, торгівля іншими товарами – 2, торгівля тютюновими виробами – 1), вул. Харківська – 3 (торгівля квасом – 2, торгівля овочами – 1), пл. Кірова – 1, пл. Леніна – 1, пл. Красна – 1 (торгівля квасом).

Протягом поточного року до Богодухівського РВ надійшло 2 звернення з Богодухівської міської ради за фактом стихійної торгівлі (ЖЄО № 1471 від 05.06.2015 року та ЖЄО № 1532 від 11.06.2015 року). За результатами перевірки складено 5 адміністративних протоколи по ст.160 ч.1 КУпАП (торгівля квасом – 4, торгівля продуктами харчування – 1) та вилучено предмети торгівлі.

Всі складені в поточному році адміністративні матеріали розглянуті Богодухівським районним судом. На правопорушників накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу без конфіскації предметів торгівлі.

Начальник СДІМ

майор міліції                                                                                            О.П. Бабенко