Домашнє насильство та шляхи протидії йому

20 вересня 2019 для безробітних громадян Богодухівської районної філії ХОЦЗ проведено інформаційний семінар на тему: «Домашнє насильство та шляхи протидії йому» за участі соціальних партнерів служби зайнятості.

У заході взяли участь начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Філіпова О.В.,  фахівець із соціальної роботи Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Остахова Ю.О.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Філіпова О.В. презентувала безробітним мету проведення семінару, розповіла про послуги служби зайнятості та наголосила на необхідності ознайомлення безробітних громадян з проблемою насильства та попередження насилля в їх сім’ях.

Фахівець із соціальної роботи Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Остахова Ю.О. провела відеолекторій для безробітних на тему «Домашнє насильство та шляхи протидії йому».

Під час заходу учасники отримали детальну інформацію щодо різновидів насильства, проінформовані про зміни у законодавстві, координати організацій, до яких можна звернутися у разі виникнення складної ситуації, пов’язаної з насильством. Всі учасники отримали інформаційні буклети та листівки.