internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 10

Домашнє насильство та шляхи протидії йому

    20 вересня 2019 для безробітних громадян Богодухівської районної філії ХОЦЗ проведено інформаційний семінар на тему: «Домашнє насильство та шляхи протидії йому» за участі соціальних партнерів служби зайнятості.

    У заході взяли участь начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Філіпова О.В.,  фахівець із соціальної роботи Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Остахова Ю.О.

     Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Філіпова О.В. презентувала безробітним мету проведення семінару, розповіла про послуги служби зайнятості та наголосила на необхідності ознайомлення безробітних громадян з проблемою насильства та попередження насилля в їх сім’ях.

    Фахівець із соціальної роботи Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Остахова Ю.О. провела відеолекторій для безробітних на тему «Домашнє насильство та шляхи протидії йому».

     Під час заходу учасники отримали детальну інформацію щодо різновидів насильства, проінформовані про зміни у законодавстві, координати організацій, до яких можна звернутися у разі виникнення складної ситуації, пов’язаної з насильством. Всі учасники отримали інформаційні буклети та листівки.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.