internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 23

ДО ВІДОМА ОРЕНДАРІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ:

 

Відповідно до статей 5,18 Закону України «Про оцінку земель», статей 288, 289 Податкового Кодексу України, нормативна грошова оцінка земель є основою для визначення розміру орендної плати для земель державної і комунальної власності, а зміна нормативної грошової оцінки земельної ділянки – є підставою для перегляду розміру орендної плати.

З 01 січня  2019 році на території Богодухівської міської ради діє нова нормативна грошова оцінка земельних ділянок міста,  у зв’язку з цим ВСІМ ОРЕНДАРЯМ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, розташованих в межах  міста Богодухова,   необхідно в найкоротший термін  привести договори оренди землі у відповідність, а саме:

 

1.Для укладення додаткової угоди до Договору оренди землі отримати     витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки  за адресою: м. Богодухів вул. Молодіжна,2 тел.05758-3-05-16 та надати спеціалісту міської ради  (довідки за телефоном 05758-3-48-02).

2.Підписати додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки та   провести державну реєстрацію   в установленому законом порядку.

 

ОДНОЧАСНО НАГАДУЄМО!!!

 

  Згідно з пунктом 286.2. статті 286 ПКУ «…платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.