buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

ДО ВІДОМА ОРЕНДАРІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ:

Відповідно до статей 5,18 Закону України «Про оцінку земель», статей 288, 289 Податкового Кодексу України, нормативна грошова оцінка земель є основою для визначення розміру орендної плати для земель державної і комунальної власності, а зміна нормативної грошової оцінки земельної ділянки – є підставою для перегляду розміру орендної плати.

З 01 січня  2019 році на території Богодухівської міської ради діє нова нормативна грошова оцінка земельних ділянок міста,  у зв’язку з цим ВСІМ ОРЕНДАРЯМ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, розташованих в межах  міста Богодухова,   необхідно в найкоротший термін  привести договори оренди землі у відповідність, а саме:

1.Для укладення додаткової угоди до Договору оренди землі отримати     витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки  за адресою: м. Богодухів вул. Молодіжна,2 тел.05758-3-05-16 та надати спеціалісту міської ради  (довідки за телефоном 05758-3-48-02).

2.Підписати додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки та   провести державну реєстрацію   в установленому законом порядку.

ОДНОЧАСНО НАГАДУЄМО!!!

Згідно з пунктом 286.2. статті 286 ПКУ «…платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями