buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

До відома депутатів міської ради

З 01 січня 2017 року відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції»  розширено коло осіб, які  зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (е-декларацію), за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агентством.

Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що заповнення е-декларації відбувається за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

З метою своєчасного заповнення е-декларацій на сайті НАЗКа та подання її у належний Законом строк радимо отримати ЕЦП до 01.01.2017.

Електронний цифровий підпис можна отримати, зокрема, у акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК ІДД).