internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 18

До уваги учасників бойових дій!

Шановні учасники бойових дій!

 

1.        Харківським обласним військовим комісаріатом отримано листи талонів на право одержання проїзних квитків по Україні з 50% знижкою їх вартості на 2018-2023 роки для видачі учасникам бойових дій, які проходили військову службу (працювали) в Збройних Силах, мають посвідчення учасника бойових дій, що видані органами Міністерства оборони України та перебувають на обліку у Богодухівському військовому комісаріаті.

Для отримання листів талонів на право одержання проїзних квитків по Україні з 50% знижкою їх вартості на 2018-2023 роки Вам необхідно з’явитись в Богодухівський ОМВК за адресою: м. Богодухів, вул. Пушкіна, буд. 34 для написання заяви та надати:

  1. Копію паспорта громадянина України.
  2. Копію посвідчення учасника бойових дій.
  3. Копію листа талонів за попередні роки  (у разі їх наявності).

 

2. (Для учасників бойових дій – АТО)

Також повідомляємо, що Харківським обласним військовим комісаріатом отримані нагрудні знаки «Ветеран війни – учасник бойових дій» для видачі учасникам бойових дій, які проходили військову службу (працювали) в Збройних Силах, мають посвідчення учасника бойових дій, що видані органами Міністерства оборони України та перебувають на обліку у Богодухівському ОМВК.

Для отримання нагрудного знаку «Ветеран війни – учасник бойових дій» Вам необхідно з’явитись в Богодухівський ОМВК за адресою: м. Богодухів, вул. Пушкіна, буд. 34 для написання заяви та надати:

  1. Копію паспорта громадянина України.
  2. Копію посвідчення учасника бойових дій.

 

Детальна інформація за тел.: 3-20-05,

093-329-52-71

Макарова Наталія Сергіївна,  або

3-21-33,  0996654027  Масюк Вячеслав Олександрович

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.