buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

До уваги учасників бойових дій!

Шановні учасники бойових дій!

1.        Харківським обласним військовим комісаріатом отримано листи талонів на право одержання проїзних квитків по Україні з 50% знижкою їх вартості на 2018-2023 роки для видачі учасникам бойових дій, які проходили військову службу (працювали) в Збройних Силах, мають посвідчення учасника бойових дій, що видані органами Міністерства оборони України та перебувають на обліку у Богодухівському військовому комісаріаті.

Для отримання листів талонів на право одержання проїзних квитків по Україні з 50% знижкою їх вартості на 2018-2023 роки Вам необхідно з’явитись в Богодухівський ОМВК за адресою: м. Богодухів, вул. Пушкіна, буд. 34 для написання заяви та надати:

1. Копію паспорта громадянина України.
  2. Копію посвідчення учасника бойових дій.
  3. Копію листа талонів за попередні роки  (у разі їх наявності).

2. (Для учасників бойових дій – АТО)

Також повідомляємо, що Харківським обласним військовим комісаріатом отримані нагрудні знаки «Ветеран війни – учасник бойових дій» для видачі учасникам бойових дій, які проходили військову службу (працювали) в Збройних Силах, мають посвідчення учасника бойових дій, що видані органами Міністерства оборони України та перебувають на обліку у Богодухівському ОМВК.

Для отримання нагрудного знаку «Ветеран війни – учасник бойових дій» Вам необхідно з’явитись в Богодухівський ОМВК за адресою: м. Богодухів, вул. Пушкіна, буд. 34 для написання заяви та надати:

1. Копію паспорта громадянина України.
  2. Копію посвідчення учасника бойових дій.

Детальна інформація за тел.: 3-20-05,

093-329-52-71