buy Windows 10 Key microsoftwarestore nahderkring.nl

До уваги споживачів КП «Богодухівжитло»

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. №390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад»,  КП «Богодухівжитло» виконкому Богодухівської міської ради повідомляє про наміри скоригувати тарифи на послуги з утримання будинків  і споруд та прибудинкової території для житлових будинків , що перебувають на балансі підприємства (затверджені рішенням виконкому Богодухівської міської ради від 19.03.2015 року №43), послуги  зі збирання і вивезення твердих побутових відходів (затверджені рішенням виконкому від 19.03.2015 року №42) та послуги із захоронення твердих побутових відходів(затверджені 30.11.2011 р.№423), у зв’язку з коригуванням індивідуальних складових, за якими відбулися цінові зміни:

- з 01.03.2017 р. відбулося підвищення тарифів на енергоносії відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики «Про внесення змін до тарифів на електроенергію, що відпускається населенню від 23.05.2014 р. №749. Фактичне зростання становить з 0,3495 грн/кВт год. до 1,40 грн./кВт год.(300%);

- зростання рівня мінімальної заробітної плати з  1218 грн.(мінімальна заробітна плата врахована в тарифі) до 3200 грн. (з 01.01 2017 року) (163%);

- зміною відсотка нарахування на заробітну плату з 36,92% до 22%.

Нові тарифи вступлять  в дію після затвердження виконкомом міської ради. З проектами тарифів можна ознайомитися в приміщенні КП «Богодухівжитло» (м. Богодухів, вул. Міліцейська, 2) або на сайті Богодухівської міської ради в розділі КП «БОГОДУХІВЖИТЛО»

Адміністрація КП «Богодухівжитло»