buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

До уваги представників громадських формувань !!!

Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017.року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

Звертаємо Вашу увагу, що як показав досвід, кількість звернень за отриманням відповідної адміністративної послуги збільшилась в чотири рази за два місяця до кінця 2016 року, що відповідно до чинного на той час законодавства було граничним строком для приведення у відповідність установчих документів. Таким чином, це призвело до значного збільшення черг та зростання соціальної напруги у відповідній сфері, якої можна було б уникнути рівномірно розподіливши кількість звернень шляхом своєчасного подання документів для державної реєстрації.

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області закликає представників громадських формувань звернутись як найшвидше з документами для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, тобто для державної реєстрації нової редакції установчих документів.