internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 7

До уваги платників податків!

Богодухівська міська рада повідомляє, що 02.07.2018р. функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством встановлено перехідний період протягом якого залишилися активними старі рахунки, які будуть діяти до 11.09.2018. Звертаємо увагу, що граничний термін дії старих рахунків закінчується 10.09.2018.

З 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як не з’ясовані надходження.

З оновленими рахунками можна ознайомитися  на суб-сайті «Територіальні органи ДФС у Харківській області» розділ «Бюджетні рахунки» підрозділ «Діючи рахунки»: http://kh.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.