До уваги керівників пасажирських транспортних підприємств, приватних перевізників!

Відповідно до пункту 7 Протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району керівникам пасажирських транспортних підприємств, приватним перевізникам (відповідно до компетенції) рекомендовано:

7.1. Посилити контроль за проведенням дезінфекційних заходів у транспортних засобах громадського користування, на вокзалах, станціях, в інших приміщеннях, де перебувають пасажири.

7.2. Роботу пасажирських маршрутів обмежити по кількості пасажирів у салоні (для маршрутних автобусів, маршрутних таксі – до 10 осіб, великих автобусів – до 20 осіб у салоні).

7.3. Забезпечити засобами індивідуального захисту персонал підприємств-перевізників.

7.4. Забезпечити роботу підприємств критичної інфраструктури у штатному режимі.

Термін виконання: на період карантину