buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

До уваги депутатів місцевих рад!

Інститут Політичної Освіти

ПРОДОВЖУЄ

набір депутатів місцевих рад до участі в навчальних семінарах

Протягом 2018 року Інститутом Політичної Освіти заплановано організувати низку заходів, присвячених питанням житлово-комунального господарства, гуманітарної бюджетних та земельних відносин на місцевому рівні.

До участі у навчальних семінарах запрошуються виключно депутати місцевих рад.

Наступні два заходи відбудуться у другій половині травня 2018 року і будуть присвячені земельним відносинам на місцевому рівні та гуманітарній сфері.

Дата проведення заходів:

17-19 травня – м. Дніпро (земельні відносини)

25-27 травня – м. Тернопіль (гуманітарна сфера)

Для участі у навчаннях необхідно надати:

-          заповнену анкету (додається), в якій обов’язково зазначити назву групи, в якій має бажання навчатися;

-          резюме (автобіографічні відомості);

-          Мотиваційний лист з обґрунтуванням важливості Вашої участі саме у цьому семінарі (близько 600 слів);

-          рекомендація від організації, яка делегує учасника (надається від місцевої ради, партійної чи громадської організації тощо).

На підставі конкурсного відбору, враховуючи наявність повного пакету документів, мотивацію, регіональне представництво та гендерний баланс, командою ІПО будуть сформовані дві групи чисельністю по 25 осіб кожна.

УВАГА! Пріоритетом у відборі буде також представництво кандидата у постійній комісії своєї ради, яка опікується земельними відносинами чи гуманітарними питаннями, в залежності на участь у якому заході подається кандидат.

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами.

Остання дата надсилання документів:    06 травня  2018 року.

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

У випадку якщо кандидат має бажання взяти участь в обох заходах, йому потрібно надіслати два пакети документів на кожен семінар зокрема.

Документи можна надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з позначкою або ZEMLYA або GUM.

Контакти:

тел.: 044 278-55-16