buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

До своєї справи дар має майстер-перукар

26 березня 2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання учнівського клубу «Школа професій». Тема засідання – «До своєї справи дар має майстер — перукар» (професія — перукар) — зустріч-бесіда з людиною, яка навчається-працює перукарем.

Розпочала засідання голова клубу «Школа професій» Філіпова Олена Володимирівна, яка ознайомила присутніх із планом роботи клубу, темою засідання та познайомила з історією виникнення професії перукар.

На зустріч була запрошена  Каплій Наталія Олександрівна майбутній перукар (проходить навчання за професією перукар (перукар-модельєр) у Харківському центрі професійної – технічної освіти державної служби зайнятості, яка розповіла учням – членам клубу «Школа професій» про професію перукар, про те, що у всі часи перукарське мистецтво було спрямоване на те, щоб прикрасити зовнішність, зробити її більш привабливою. Розповіла про послуги такого роду, які надає перукар-стиліст або перукар — модельєр. Це кваліфікований фахівець, який виконує не тільки стандартні стрижки, але й авангардні стрижки, молодіжні та вечірні зачіски, стрижки гарячими ножицями, весільні укладки,спектральне фарбування,володіння технологіями провідних фірм, всі види завивок.

Для учнів було цікаве те, що вони ставали перукарями, робили різні зачіски одне одному за допомогою порад Наталії та відчували себе майстрами-перукарями.

Хай вам щастить у цьому складному, але цікавому світі професій!