До міжвідомчої робочої групи правоохоронних та судових органів увійдуть представники ГУ Міндоходів регіону

В.о. начальника ГУ Міндоходів у Харківській області Андрій Роздайбіда сьогодні взяв участь у роботі міжвідомчої наради керівників правоохоронних та судових органів регіону, що відбулася в Апеляційному суді області.

На ній, зокрема, розглядалися проблемні питання у взаємодії правоохоронних та судових органів при розгляді у судах кримінальних справ та проваджень і, насамперед, у тих випадках, коли підсудні утримуються під вартою понад 18 місяців.

За підсумками зустрічі було прийнято низку рішень, в тому числі – створити міжвідомчу робочу групу, до якої ввійдуть представники правоохоронних та судових органів Харківщини, яка сприятиме більш ефективному вирішенню проблемних питань, що виникають під час розгляду кримінальних справ.