ДНЗ міста

Переглядiв: 13486

БОГОДУХІВСЬКИЙ  ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ

ЗАКЛАД(ЯСЛА-САДОК) №3 «ВЕСЕЛКА»

БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Засновник: Богодухівська міська рада

Графік роботи: 7.00 – 17.30

Вихідні: субота, неділя, святкові дні

Кількість груп:3

сайт   http://dnz-3.klasna.com/uk   

Богодухівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №3 «Веселка» створений на підставі рішення Богодухівської міської ради від 10 листопада 1959 року №1.

Головним завданням садочка є створення необхідної атмосфери для фізичного, психо-емоційного та духовного розвитку дітей, виховання найкращих якостей та людських почуттів, розкриття їх природних  нахилів, здібностей, обдарованості.

У «Веселці» працюють люди, які обрали свій шлях за покликанням душі, адже від того, що саме несуть педагоги малюку, залежить,які риси формуються в ньому, які потреби стануть провідними. У закладі працює 7 педагогів: Завідувач ДНЗ Тризна Вікторія Валеріївна — освіта вища, та вихователі Біленко Оксана Миколаївна — середня спеціальна освіта, старший вихователь,  Склярова Людмила Миколаївна — вища освіта, спеціаліст вищої категорії; Мрінська Валентина Михайлівна — вища освіта, спеціаліст вищої категорії; Варченко Людмила Олександрівна – вища освіта, спеціаліст першої категорії; Григоренко Валентина Іванівна — середня спеціальна освіта, старший вихователь, Омелаєнко Валерія Олександрівна – музичний керівник, вища освіта. Педагогічний колектив садочка завжди бере участь у районних методичних об’єднаннях, конкурсах, виставках педагогічних ідей, вихователі постійно підвищують свій професійний рівень. Для того, щоб малечі було цікаво пізнавати навколишній світ з усіма його таємницями та загадками, рости вихованими і розумними дітьми, вихователі у своїй роботі використовують нові сучасні методи та технології. Педагоги «Веселки» перебувають у постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педагогічного процесу, спрямованого на розвиток особистісно — орієнтовної моделі виховання.

Велика увага в дошкільному закладі приділяється поширенню педагогічних знань серед батьків за допомогою зборів, анкетувань, консультацій, днів відкритих дверей, де батьки отримують відповіді на питання, що їх хвилюють, поради. Робота з батьками ведеться на високому рівні: це співпраця з батьківським комітетом, на засіданнях якого вирішуються питання розвитку дитячого садка.

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

Вікторія Валеріївна Тризна, завідувач ДНЗ №3

Педагогічний колектив.

 -

   -

 -

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

/

/

/

/

/

/

БОГОДУХІВСЬКИЙ

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

 (ЯСЛА-САДОК) № 5 «ЯЛИНКА» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

м.Богодухів, вул. Пушкіна, 24,

тел. 3-21-31

 

Кількість груп — 6

Сайт: http://dnz5_jlunka.klasna.com

e-mail; zdo5yalinka@ukr.net

Завідувач – Багнюк Оксана Віталіївна.

Богодухівський ДНЗ № 5 «Ялинка» — заклад дошкільної освіти сучасного типу, завданням якого є всебічний розвиток особистості дитини, формування життєвої компетентності.

Пріоритетний напрям діяльності Богодухівського ДНЗ № 5 «Ялинка» — гуманітарний.

У закладі дошкільної освіти виховуються 146 дітей: 42 – раннього віку, 104 – дошкільного віку, відсутні різновікові групи, всі діти відвідують групу за віком.    Створені окремі умови для перебування  дітей раннього віку 2-го і 3-го року життя.

У 2018 році у Богодухівському ДНЗ № 5 «Ялинка» відкрито 2 інклюзивні групи в яких виховуються 6 дітей з особливими освітніми потребами.

Типове приміщення дошкільної установи забезпечує дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм та рухового режиму, що сприяє укріпленню здоров’я дітей.

Для дітей організоване якісне, калорійне 3-х разове харчування. Вартість харчування: для дошкільного віку 28 грн. за один день, для раннього – 19,60 грн., батьки сплачують 40% вартості, а соціально захищені родини (багатодітні, малозабезпечені та родини учасників АТО) користуються пільгами відповідно до законодавства.

За підтримки Богодухівської міської ради, благодійної допомоги батьків та спонсорів заклад систематично покращує свою матеріальну базу: завдяки перемогам у обласному конкурсі міні — проектів «Разом у майбутнє» починаючи з  2014  року  у закладі дошкільної освіти повністю замінено вікна на енергозберігаючі, також замінено  двері, опалювальні газові котли, водопостачальну і каналізаційну системи, столи і стільці в двох вікових групах, придбано дитячі ігрові та методичні меблі в усіх вікових групах, побудовано 2 прогулянкових павільйони, новий паркан;

оновлено   спортивний майданчик та   ігрові майданчики для прогулянок дітей,;

 заклад забезпечено сучасними холодильниками і морозильними камерами, водонагрівачами в усіх групах і на харчоблоці, посудом, постільною білизною в достатній кількості згідно санітарних норм, комп’ютерною технікою (комп’ютер, 2 принтера, 2 ноутбуки, мультимедійний проектор), музичним центром та ін.

 У Богодухівському ДНЗ № 5 «Ялинка» працює творчий, дружний колектив  – люди віддані справі  виховання підростаючого покоління. Вихователь-методист, 10 вихователів, 2 асистенти вихователя, музичний керівник та 15  інших працівників.

Педагогічні працівники працюють з дітьми за інноваційними технологіями розвитку і навчання, щоб забезпечити цілісний підхід у розвитку особистості.

У нашій  чудо-країні «Ялинці»

 Завжди гарно кожній дитинці.

Всіх чекають тут ігри і свято,

А ще знань потрібних багато.

Двері «Ялинки» відкриті для всіх -

І для дорослих, і для малих.

В нашому «домі любові й добра»

Завжди на всіх  вистачає тепла,

Повагу і спокій даруємо батькам,

Турботу і радість  їх малюкам.

Батьки діток нам вірні друзі,

До наших проблем вони не байдужі.

Стрічаємо радо усіх в нашім «домі»,

Приходьте! Будемо з вами знайомі!

 

 

 

 

 

           

 

 

БОГОДУХІВСЬКИЙ  ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОК) №6 «ДЗВІНОЧОК» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                                                            «ДЗВІНОЧОК», ТО ДИТЯЧИЙ КРАЙ!

                       ЗАХОДЬ! ДИВУЙСЬ! МИЛУЙСЬ ТА ГРАЙ!

    В одному із затишних куточків нашого міста Богодухова причаївся Дошкільний навчальний заклад №6 «Дзвіночок», який уже більше 100 років гостинно приймає діток у свої обійми.

       У цьому закладі належним чином створені комфортні умови для перебування дітей віком від 2 до 6 років. Наш садочок затишний і привітний, у 3-х групах якого знайшли своїх друзів близько 80 дітей.

       Весело і комфортно тут малечі, адже увесь колектив всю свою душу віддає дітям. Колектив садочка творчий, згуртований, відданий своїй справі. Досвідчені фахівці та молоді ініціативні спеціалісти пов’язують своє майбутнє із дітьми. Постійно перебувають у творчому пошуку та втілюють у життя новітні педагогічні технології.

.    

.

.

.

.

.

.

.

.

.

       У пошуках індивідуального підходу до кожної дитини, вихователі допомагають малюкам цікаво і корисно проводити свій час. Тож кожен день у садочку насичений цікавими і творчими заняттями, іграми, прогулянками.

      Дитячий садок — це друга домівка. Тут по домашньому затишно. Дорослі приходять сюди, щоб подарувати дітям радість спілкування, стати справжніми друзями. Діти ж у свою чергу тягнуться за знаннями, іграми та розвагами, тож кожен день у ДНЗ№6 — це своєрідне свято.

ПРИХОДЬТЕ ДО НАС І ВИ БУДЕТЕ ПРИЄМНО ВРАЖЕНІ!!!

Ми знаходимося за адресою: м. Богодухів, вул. В.Сахна, 52. Або ж зателефонуйте нам 3-22-62

Завідувач ДНЗ — Євченко Юлія Миколаївна

  • Три вищі освіти
  • “Музичний керівник  дошкільного навчального закладу вищої категорії”
  • «Вчитель вищої категорії»
  • Звання «Старший вчитель»
  • Педагогічний стаж – 23 роки
  • Стаж роботи в дошкільному навчальному  закладі  18 років
  • На посаді завідувача ДНЗ з квітня 2019 року

  

.

.

.

.

.

 

БОГОДУХІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 7 «ТЕРЕМОК» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

м.Богодухів, вул.8 Мехкорпусу, 16,

Телефон 3-32-58

 

Засновник: Богодухівська міська рада

Працює: 7.00-17.30

Вихідні: субота, неділя, святкові дні

Кількість груп: 3

 сайт:www.mnz7.bgrada.kh.ua

Наш садочок «Терем-теремочок»

Стоїть на узліссі в чудовому місці.

Повітря тут з озоном, трава на газонах,

Сонечко у вікнах, а ми всі привітні.

Завітайте до нас!

 

         Богодухівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 7 «Теремок» Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області побудований у 1973 році міжколгоспбудом. Він розташований на узліссі соснового бору, неподалік – ставок і луки. Тут завжди чисте повітря, тому діти багато часу проводять на природі. Це сприяє збагаченню їх духовного світу, зміцненню фізичного стану. Такі умови приваблюють батьків, і вони поспішають віддати малюків саме в цей дошкільний заклад.

         Спочатку ясла-садок очолювала Л.З.Неонета, а з 1979-го року впродовж 29 років його керівником була Є.Ф.Колінько, яка зробила значний внесок у розвиток матеріально-технічної бази, удосконалення навчально-виховного процесу, створення доброї слави і традицій закладу.

За роки існування випускниками ДНЗ стали більше 900 вихованців.

Тут працює досвідчений, злагоджений колектив, який усі зусилля спрямовує на всебічний розвиток здібностей кожної дитини, у якій перш за все вбачає особистість.

Керуючись сучасними педагогічними технологіями, програмою виховання і навчання дітей дошкільного віку, педагоги творчо підходять до використання дидактичного матеріалу, методичних рекомендацій, психолого-педагогічної літератури, адже девіз їх праці: «Творчий вихователь – творчі діти».

Пріоритетом  у роботі педагогічного колективу є виховання людяності, поваги до старших і взаєморозуміння з однолітками, прагнення допомогти меншим.

У діяльності закладу домінує гра. Дітям цікаво, поки вони грають. Тому заняття проводяться в ігровій формі. Радість від ігрової діяльності поступово переходить у радість навчання. А коли вчитися цікаво, легко, тоді і хочеться цим займатися.

Дошкільний вік особливо сензитивний для становлення особистості дитини, її розумового та мовленнєвого розвитку. Дуже важливо, щоб поряд з дітьми в цей період були уважні, люблячі дорослі. І тому вихователі нашого закладу з розумінням ставляться до запитів дітей, терпляче задовольняють їх допитливість, сприяють розвитку креативності вихованців. Вони роблять все можливе, щоб не просто давати інформацію, а розвивати мислення, збагачувати емоційні враження, життєвий досвід малят. Для забезпечення повноцінного дитинства ми надаємо кожному малюку особисту територію відповідно до його віку, здібностей, нахилів та прагнень, створюємо умови для всебічного розвитку дошкільнят. Це і є головне завдання, яке стоїть сьогодні перед педагогами.

Невідємна частина виховного процесу – народознавство. Такі свята, як Калита, Різдво, Стрітення, Великдень, Івана Купала, День святого Миколая міцно ввійшли в життя закладу. Діти з великим бажанням вивчають колядки, щедрівки, посівалки, гаївки, веснянки. З нетерпінням щороку чекають різдвяних свят, щоб ряженими, з відповідною атрибутикою привітати колективи організацій та підприємств міста.

Сама атмосфера «Теремка» живить душі малюків, розкриває їх можливості. Тому вихованці нашого дошкільного закладу виходять у світ добрими, чуйними, життєрадісними, розкутими, з почуттям власної гідності та широким кругозором.

Наталія Василівна Назаренко, завідувач ДНЗ № 7

      

На посаді завідувача — з 2008 року

          «Комфортно і затишно дітям у нашому «Теремочку»,  який розташований у мальовничому куточку міста, серед лісу. А для цього постаралися багато людей: працівники дитсадка, батьки дітей, міська рада. Дай же, Боже, всім людям, яким не байдужі наші проблеми, добра і миру, здоровя і злагоди, любові та порозуміння на роботі і в родинах».

БОГОДУХІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД 

(ЯСЛА-САДОК) № 8 «КАЗКА» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

м. Богодухів, пров. Робітничий, 11А,

телефон 3-40-20

 

Засновник: Богодухівська міська рада

Працює: 7.00 – 17.30

Вихідні: субота, неділя, святкові дні

Кількість груп: 6

сайт: www. mnz8.bgrada.kh.ua

 По провулку Робітничому мальовничого міста Богодухова вдалині від автомобільних доріг розташований оазис добра, затишку і любові. Це дошкільний навчальний заклад № 8 (ясла-садок) «Казка», який у 1988 році побудував Харківський завод  «Комунар» для дітей працівників Богодухівського заводу радіотехнічних виробів (нині – Богодухівський електромеханічний завод). До комунальної власності міської ради садок переданий у 1994 році.

Цей найбільший у Богодухівському районі заклад для дітей повністю відповідає своїй назві. Кожна з шести груп має неповторне оформлення в стилі казок і таку ж казкову назву: «Колобок», «Дюймовочка», «Журавлик», «Колосок», «Ведмежатко», «Дзвіночок».

За роки існування садочка високо вгору піднялися стрункі ялинки, схожі на кипариси туї, безліч різних плодових дерев. А як солодко-медово пахнуть під час цвітіння липи! Влітку у вітах дерев співають соловї, взимку прилітають синички, дикі голуби, сойки, дятли, а ввечері, на радість і подив дітям, – величезна сова. Всі, хто вперше бачить це подвіря, в захваті порівнюють його з санаторіями Криму.

Основні завдання, які ставить перед собою і успішно вирішує колектив садочка, –  це зміцнення здоров’я дітей та встановлення партнерських стосунків з батьками, формування національно свідомої особистості, виховання поваги та інтересу до культурних надбань українського народу і толерантного ставлення до інших націй, формування моральних якостей особистості засобами народної педагогіки.

Доля кожного малюка залежить від того, хто його виховує, хто є першим наставником, педагогом. Тому колектив закладу розуміє, що кожна дитина як особистість потребує особливої уваги, теплоти, професійної турботи. Весело живуть малюки у «Казці». Щоранку їх зустрічають дбайливі педагоги, протягом дня діти не лише навчаються, а й розважаються, відпочивають. Вони залюбки ліплять і малюють, розгадують кросворди і головоломки, разом з вихователями і музичним керівником готуються до цікавих свят.

Із 12 педагогічних працівників дошкільного навчального закладу 9 мають вищу спеціальну освіту і великий досвід практичної роботи, адже більшість із них працюють тут з часу відкриття.

З любовю до дитини, розумінням її потреб і особливостей обладнаний кожен куточок закладу. Лагідний тон спілкування, атмосфера невимушеності, доброзичливості, відкритості формують у дітей добрі почуття, поняття про добро і зло, про красу людської душі, про вияв поваги один до одного і до навколишнього світу.

Своєчасно помічати нові тенденції, брати до уваги реальний життєвий контекст, рахуватися з вимогами нової епохи, поєднувати в собі гнучкість з чіткою педагогічною позицією – важлива умова професійного і особистісного самовдосконалення педагога, оптимізації його діяльності. Саме ця позиція стимулює працівників закладу до постійного пошуку інноваційних ідей, до впровадження в роботу Програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі», яка ставить за мету виростити дитину щасливою, з відчуттям радості, оптимістичних/span життєвих перспектив. І це стосується кожної без винятку дитини!

Вихованці «Казки» ростуть веселими, здоровими, розумними, духовно багатими, працьовитими, із задоволенням відвідують свій садок. А найкращою нагородою для його працівників є те, що колишні вихованці, ставши дорослими, саме сюди приводять уже своїх малюків.

  «Наш творчий колектив постійно намагається вести пошуки нового, цікавого, різноманітного матеріалу, щоб мати змогу займати сміливу педагогічну позицію, мати творчий потенціал, сучасний світогляд, чіткі переконання, усвідомлення своєї відповідальності перед життям, вихованцями, сім’ями, які довірили нам найдорожче. Адже призначення справжнього педагога не лише в тому, щоб бути для вихованців інформатором, контролером, партнером, а й у тому, щоб бути свого роду амортизатором, що знижує вплив стресогенних чинників, заспокоює, знімає напругу, вказує на світло в кінці тунелю, навчає спиратися на власні резервні сили, довіряти життю та собі самому». 

/

/

/

/

 /

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

БОГОДУХІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОК) №9 «БЕРІЗКА» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

м.Богодухів, вул.Чапаєва,4

телефон 3-20-75

 

Засновник: Богодухівська міська рада

Працює: 7.00 – 17.30

Вихідні: субота, неділя, святкові дні

Кількість груп: 4

 сайт: www.mnz9.bgrada.kh.ua

У «Берізці»  працює 4 групи: раннього віку, молодша 4-го року життя, молодша 5-го року життя і старша. Виховується 110 дітей. Про їх комфортне перебування   у закладі піклуються 21 працівник . Це віддані своїй справі професіонали, які зберегли заклад та його традиції.

Із 9 педагогів повну вищу освіту мають 5 чоловік,  4 – базову вищу.   Олена Олексіївна Дейнеко, вихователь вищої кваліфікаційної категорії, була учасником районного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників «Вихователь року – 2013».

Організовуючи повсякденне буття дітей, вдосконалюючи зміст, форми та методи освітнього процесу,  педагоги опікуються насамперед тим, щоб створити сприятливе середовище для розвитку дошкільника як особистості, як цього вимагає програма виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина», роботу над якою заклад розпочав з 1 вересня 2013 року .

 Зміщення акцентів на дитину, її життєдіяльність є пріоритетним напрямком роботи вихователів закладу, як і перетворення освітньо-виховного процесу на процес розвитку і саморозвитку дитячої особистості.

Загалом, застосовуючи принцип інтеграції у всіх  видах життєдіяльності дітей, вихователі організовують діяльність дітей не як звичну форму навчальної діяльності. Вони надають пріоритет спілкуванню, спостереженню, пізнавальній, дослідницькій діяльності. Тенденція до організації співпраці з вихованцями на принципах партнерства, поваги, віри в їх досягнення є стійкою серед педагогів закладу.

У своїй роботі вихователі спираються на батьків, які виконують не тільки роль замовників освітніх послуг для дітей, а й самі стають учасниками розвивально-виховного процесу.

Дошкільний навчальний заклад тісно співпрацює з Богодухівським ліцеєм №3 з питань наступності в роботі початкової школи та дітей старшого дошкільного віку «Берізки».

Мотивація педколективу чітко визначена – перебудовувати процес розвитку, саморозвитку дитини, бути здатними так організувати  життєдіяльність вихованців, щоб вони знайшли самі себе, визначили своє місце серед інших, набули індивідуального досвіду життя.

 Кудленок Юлія Віталіївна

 На посаді завідувача – з вересня 2013 року

Обрати професію за покликанням і присвятити їй життя – це справжнє щастя. Згадуючи слова однієї з чільних діячок української педагогіки, матері українського дошкілля Софії Русової: «Нація народжується біля дитячої колиски» ,- відчуваєш себе причетним до нового і незвіданого, розумієш, що у твоїх руках доля маленької людини, яку належить безболісно провести у незвіданий дорослий світ. Наша «Берізка» — це 110 допитливих діточок віком від 2 до 6 років, 9 відданих своїй справі педагогів, яких об’єднує одне загальне бажання: зрозуміти дитину, не нав’язуючи їй своєї волі, допомогти бути самою собою, усвідомити себе як особистість та допомогти батькам зрозуміти, як важливо сформувати особистість їх дитини. «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими», — сказав англійський письменник О. Уайльд. Тому у своїй повсякденній діяльності ми прагнемо створити у дошкільному закладі такі умови, щоб він був місцем радості для дітей, місцем творчості для педагогів та місцем впевненості і спокою для батьків. Допомагає нам у цьому постійний пошук новітніх технологій, впровадження в практику педагогічної роботи нових програм і методик, які дозволяють зберегти здоров’я дітей і забезпечити плавний і природній перехід дитини до шкільного навчання. Ми маємо задовільну матеріально-технічну базу, наш садочок користується попитом серед батьків, колектив може і бажає працювати, тому  ставимо перед собою нові завдання і рухаємося вперед. Головним є те, що дошкільний заклад прагне бути тим місцем, де діти завжди можуть фізично розвиватись, зміцнювати здоров’я, реалізовувати свої здібності, товаришувати, весело та щасливо жити. Основа роботи керівника – це не керування, а подолання перешкод, які заважають нормально працювати колективу. Лише колектив, який відчуває турботу про власне благополуччя, створення якісних умов праці, здатен цю турботу виявляти до інших, а це невід’ємна частина роботи дошкільного працівника.