internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 56

Для прийняття рішення про сплату консолідованого податку залишилося менше трьох тижнів

Незабаром сплаває термін, відведений підприємствам для прийняття рішення про сплату консолідованого податку на прибуток у 2014 році. Це право законодавчо закріплено за платниками податків, які мають у своєму складі відокремлені підрозділи, розташовані на території іншої, ніж такий платник податку, територіальної громади.

Вибір порядку сплати податку на прибуток, тобто перехід до консолідованої сплати, здійснюється платником податку самостійно до 1 липня року, що передує звітному. До цієї дати платник податку повинен повідомити про своє рішення  териториальні органи Міндоходів за своїм місцезнаходженням та за місцем знаходження філій (відокремлених підрозділів).

Обираючий консолідований податок, необхідно пам`ятати, що зміна порядку сплати податку протягом звітного року не дозволяється. При цьому відокремлені підрозділи подають територіальному органу Міндоходів за своїм місцезнаходженням розрахунок податкових зобов’язань щодо сплати консолідованого податку за встановленою формою. Рішення про сплату консолідованого податку поширюється також на відокремлені підрозділи, створені платником податку протягом будь-якого часу після прийняття рішення про сплату консолідованого податку на прибуток та повідомлення про це відповідних органів Міндоходів.

У разі якщо станом на 1 січня звітного року платник податку не мав відокремлених підрозділів, але створив його в будь-який час протягом звітного року, та він має право прийняти рішення щодо сплати консолідованого податку в цьому ж звітному році. За таких обставин платник податку повідомляє відповідні органи Міндоходів про перехід до консолідованої сплати податку на прибуток протягом 20 днів з моменту прийняття такого рішення.

Звертаємо увагу, що рішення платника податку про сплату консолідованого податку не потребує щорічного підтвердження та застосовується до зміни платником податку такого рішення.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.