internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 43

Для бухгалтерів — про зміни з ПДВ

ДПІ у Богодухівському районі звертає увагу підприємств, що є платниками податку на додану вартість, на зміни, які запроваджені вже з квітня цього року.

По-перше: скасовано такі форми податкової звітності з податку на додану вартість:

 - податкової декларації (скороченої);

 - податкової декларації (спеціальної);

 - податкової декларації (переробного підприємства);

 - уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок (щодо діяльності відповідно до статті 209 розділу V Кодексу);

 - уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок (щодо діяльності відповідно до пункту 209.18 статті 209 розділу V Кодексу);

 - уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок (щодо діяльності відповідно до пункту 1 підрозділу 2 розділу XX Кодексу).

По-друге: з 1 квітня для платників податку на додану вартість запроваджено нову уніфіковану форму податкової декларації з ПДВ та уточнюючого розрахунку для всіх платників податків.

Всі платники податку на додану вартість подають податкову декларацію з ПДВ з відміткою «загальна».

Переробні підприємства, підприємства, які зареєстровані як суб’єкти спеціального режиму оподаткування, і сільськогосподарські підприємства, які здійснюють діяльність відповідно до пункту 209.18 статті 209 Податкового кодексу, подають крім декларації з ПДВ з відміткою «загальна» для розрахунків з державним бюджетом, ще й декларацію з податку на додану вартість з відміткою про спеціальний режим оподаткування для відображення відповідного виду діяльності платника.

По-третє: починаючи з 1 березня платники податку мають вести реєстр виданих та отриманих податкових накладних за новими формою та  порядком, а з 1 квітня — за новою формою подавати копії записів у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних до органів ДПС.

А також звертаємо увагу на те, що відповідно до пункту 201.15 статті 201 розділу V Податкового кодексу України платники податку повинні щомісячно в терміни, які передбачені для податкової звітності (календарний місяць), подавати органу державної податкової служби копії записів у реєстрах за такий період в електронному вигляді.

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.