internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /gshb999.txt on this server.
Server unable to read htaccess file, denying access to be safe

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Переглядiв: 48

ДІЯЛЬНІСТЬ

Працівники фіскальної служби взяли участь у семінарі щодо імплементації Угоди СОТ в Україні

Представник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС взяв участь у проведенні семінару «Угода СОТ щодо спрощення процедур торгівлі в Україні: законодавчі та інституціональні перешкоди імплементації», який нещодавно відбувся у м. Київ.

Захід проходив за підтримки Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP) та за участі представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної фіскальної служби України, Державної прикордонної служби України, Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), представників приватного сектору і міжнародних організацій.

Головною метою заходу стало обговорення проектів законів і нормативно-правових актів, необхідних для ефективної та дієвої імплементації положень Угоди Світової організації торгівлі про спрощення процедур торгівлі (TFA), яка покликана спростити процедури транскордонної торгівлі та знизити витрати торгівлі, пов’язані з імпортом і експортом.

Учасники семінару розглянули поточний стан функціонування підрозділів митного аудиту Головних управлінь ДФС у регіонах, а також обговорили шляхи  їх інституціональної спроможності з урахуванням міжнародного досвіду.

Символічним знаком був факт ратифікації у перший день проведення семінару, 22 лютого 2017 року, Угоди про спрощення процедур торгівлі більшістю членів Світової організації торгівлі (понад дві третини з 164), що дало їй змогу набути чинності.

 

Приватне підприємство на Київщині намагалося легалізувати 42,9 млн. гривень

Співробітниками Міжрегіонального управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Офісу великих платників податків спільно з СБУ проведено дослідження фінансових операцій, здійснених за участі одного з приватних підприємств Київської області.

У ході аналізу встановлено, що посадові особи підприємства оформили документи на придбання товарів, робіт (послуг) від юридичних осіб з ознаками фіктивності на загальну суму 42,9 млн. грн. Ці операції були в повному обсязі відображені у податковому обліку приватного підприємства, мали значний вплив на формування податкового кредиту та податкових зобов’язань з ПДВ шляхом внесення до податкової звітності відомостей, які не відповідають дійсності, з метою подальшої легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

За даними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочинів, передбачених статтями 190 та 358 КК України.

 

На Чернігівщині упереджено спробу незаконного переміщення тканин на 7,3 млн.

Оперативною групою Міжрегіональної митниці ДФС у взаємодії з працівниками Чернігівської митниці ДФС у зоні митного контролю митного посту «Нові Яриловичі» було припинено спробу незаконного переміщення тканини (тюлі) у великих обсягах.

Продавцем товару значилася канадська компанія, однак вантаж прямував з Болгарії на адресу білоруської компанії з місцем вивантаження в Російській Федерації.

Згідно з поданими товаросупровідними документами у вантажівці знаходився товар «тканина з вишивкою».

Зважаючи на те, що це вже не перший випадок виявлення в зоні діяльності Чернігівської митниці не задекларованих товарів, зокрема, тюлі, в транзитних вантажах, які прямують різними маршрутами, але на адресу одного й того ж покупця, митниками були прийнято рішення про проведення поглибленого огляду вантажу.

За результатами митного огляду було виявлено 905 мішків з незаявленим в товаросупровідних документах та незадекларованим у встановленому порядку товаром «тюль» у кількості близько 73 тис. погонних метрів вагою понад 15 тис. кг.

За вказаним фактом у відношенні перевізника (Республіка Молдова) складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 472 Митного кодексу України.

Товар вилучено на склад Чернігівської митниці. Попередня вартість вилучених предметів правопорушення складає 7,3 млн. гривень.

 

Закарпатські митники вилучили в українця «RENAULT», заповнений цигарками

На пункті пропуску «Ужгород» працівники Закарпатської митниці ДФС викрили нашого співвітчизника при спробі незаконного переміщення цигарок до Словаччини. Громадянин заїхав на смугу «зелений коридор» на автомобілі «RENAULT» із реєстраційним номером України.

Завдяки ефективно проведеній аналітичній роботі та наявній інформації про можливе порушення митного законодавства громадянином України, фахівці управління протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС відправили транспортний засіб для проведення поглибленого огляду.

Перед початком огляду проведено опитування громадянина, в ході якого він заперечив наявність у нього товарів та предметів, заборонених або обмежених до вивезення з митної території України, а також прихованих від митного контролю.

Відтак, під час проведення огляду транспортного засобу, закарпатські митники спільно з прикордонниками виявили приховані від митного контролю в спеціально виготовлених тайниках цигарки, загальною кількістю 3522 пачки цигарок, торгових марок «ROTHMANS», «MARLBORO» та «KENT» з акцизними марками України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, дії громадянина кваліфіковано за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України, за протоколом про порушення митних правил, цигарки вартістю понад 70 тис  грн та автомобіль, вартістю понад 150 тис. грн, вилучено.

 

Відбулось спільне засідання податкових комітетів Громадських рад при ДФС та Мінфіні

За ініціативи Податкового комітету Громадської ради при Державній фіскальній службі України та Комітету з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів України відбулося спільне засідання, участь у якому також взяли фахівці ДФС.

Під час засідання наголошувалося на важливості продовження практики здійснення конструктивного діалогу між органами державної влади та громадськістю для розв’язання нагальних питань, які турбують бізнес, та пошуку консенсусних рішень у напрямі реформування податкового законодавства.

Для ефективного вирішення проблемних питань та пошуку компромісних рішень учасники зустрічі домовилися про створення робочих груп, до складу яких увійдуть представники ДФС, Мінфіну та Громадських рад відомств.

Представники комітетів обговорили питання застосування стандартів бухгалтерського обліку стосовно складання фінансової звітності.

Активне обговорення викликало питання функціонування податкової міліції. Так, зокрема, зазначалося, що протягом двох тижнів буде розроблено концепцію створення фінансової поліції. Над цим завданням сьогодні працюють представники робочої групи, яка створена за дорученням Кабінету Міністрів України. У свою чергу Голова Громадської ради при ДФС Дмитро Олексієнко запропонував включити до складу робочої групи представників Громадської ради при ДФС для забезпечення врахування думки громадськості.

Під час зустрічі також розглядалися питання  оподаткування податком на прибуток. Зокрема, на думку членів податкового комітету ГР при ДФС необхідно подовжити строки подання декларації з податку на прибуток, оскільки вона подається разом з фінансовою звітністю. У свою чергу представники ДФС зазначили, що вирішити це питання можна шляхом внесення змін до Податкового кодексу України. За результатами обговорення було вирішено надіслати відповідне звернення Міністерству фінансів України.

Крім того, представники громадськості звернули увагу на відсутність виданих Мінфіном узагальнюючих податкових консультацій, що негативно впливає на роботу бізнесу.

За ініціативою громадськості також буде створена робоча група, члени якої планують долучитися до розробки нормативних актів щодо ефективної імплементації законодавчих змін, які набули чинності з 1 січня поточного року. До складу робочої групи увійдуть представники обох відомств та їх громадських рад.

Під час засідання також розглядалися питання трансфертного ціноутворення, зокрема, громадськість закликали долучитися до обговорення проекту закону по ТЦО, оподаткування акцизним податком, порядку реєстрації податкових накладних тощо.

 

Визначено переможця конкурсу на логотип ІОТА

Конкурс на найкращий логотип для проведення 21-го засідання Генеральної Асамблеї IOTA Intra-European Organisation of Tax Administrations (IOTA) завершено. Перемогу отримала графічний дизайнер Діна Тичинська, логотип якої і стане візитівкою цьогорічного засідання ІОТА.

Загалом на розгляд журі надійшло 16 ескізних пропозицій логотипу, з яких і було обрано розробку переможниці. Саме її логотип, який втілює всі встановлені вимоги, був визнаний найкращим.

Обраний логотип використовуватиметься в оформленні документації, інформаційної, поліграфічної та канцелярської продукції (афіші, буклети, програми, банери тощо).

Нагадаємо, 21-ше засідання ІОТА відбудеться влітку цього року. Участь у ньому візьмуть представники 46 податкових відомств світу. Засідання вперше пройде під головуванням України – на 20-му засіданні Генеральної Асамблеї Організації Романа Насірова було обрано на посаду Президента ІОТА.

ІОТА – це міжнародна організація, завдання якої полягає у забезпеченні співробітництва між податковими адміністраціями у європейському регіоні.

Основною її метою є стимулювання багатосторонньої допомоги, обмін інформацією та співробітництво між членами ІОТА через постійний форум для податкових адміністрацій, проведення навчання, організацію конференцій, семінарів, видання публікацій, надання технічної допомоги з урахуванням інтересів країн – членів ІОТА.

Співробітництво України з ІОТА триває з 1999 року. У 2003 Україна стала асоційованим членом,  а у 2006 вже повноцінним членом ІОТА.

 

Внутрішньою безпекою ДФС під час одержання неправомірної вигоди затримано працівника ГУ ДФС у Херсонській області

Підрозділом Головного управління внутрішньої безпеки ДФС у Херсонській області затримано працівника оперативного управління ГУ ДФС у Херсонській області, який вимагав у приватного підприємця неправомірну вигоду у сумі 4 500 доларів США за вирішення питання про непритягнення його до кримінальної відповідальності.

Під час отримання другої частини хабара податківця затримано на гарячому.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України («прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»).

Тривають першочергові слідчі дії.

 

Одеські митники вилучили револьвер «SAFARI 820G»

Це сталося у пункті пропуску «Кучурган – Первомайськ» митного поста „Роздільна” Одеської митниці ДФС.

Під час здійснення митного контролю автомобіля «BMW» під керуванням громадянина України, який прямував до Молдови, було виявлено револьвер марки «SAFARI 820G» українського виробництва.

Заряджений набоями9 мму кількості 6 штук револьвер без будь-яких ознак приховування переміщувався в особистій сумочці, яка знаходилась між передніми сидіннями.

Для проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор», декларуючи таким чином відсутність у нього будь-яких товарів та предметів, які потребують обов’язкового декларування.

Під час усного опитування при проведенні візуального огляду він надав револьвер разом з дозволом на право його зберігання та носіння. Проте дозволу на право перевезення зброї територією України у нього не було.

За фактом порушення встановленого Митним кодексом України порядку переміщення через митний кордон товару, переміщення якого заборонено або обмежено діючим законодавством України, складено протокол про порушення митних правил. Револьвер та набої до нього вилучено.

 

Брайан Річард: Митниця отримала важливий інструмент для боротьби з контрабандою наркотиків

Отримані від Консультативної місії Європейського союзу тести для виявлення наркотичних засобів та прекурсорів стануть практичною допомогою фіскальній службі у боротьбі з контрабандою наркотиків. Про це повідомив Голова Компоненту зі стратегічного реформування цивільного сектора безпеки Консультативної місії Європейського союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС) Байан Річард під час підписання договору про передачу ДФС обладнання для виявлення наркотичних засобів та прекурсорів.

«Коли митник виявляє наркотики, або думає, що він знайшов їх, він бере ці тести і відкриває їх повільно, тому, що коробка складається з ампул. Він вводить речовину в ампулу і якщо вона пожовтіє, або стане блакитною, залежачи від типу наркотиків, це стане сигналом про дійсне виявлення наркотиків», – розповів Брайан Річард.

Після виявлення у такий спосіб наркотиків, їх направляють у лабораторію для кінцевого аналізу – встановлення типу наркотичної речовини та її чистоти.

Так, лише протягом січня поточного року митницями ДФС зафіксовано 66 фактів незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Вилучено кокаїну – 0,002 кг, канабісу – 28,86 кг; 0,014 кг, 680 таб., 75 капс., 3 амп., 0,04 л інших наркотичних засобів; 0,274 кг, 1 955 таб. психотропних речовин; а також 0,1 кг, 26 табл. прекурсорів.

Загалом, протягом минулого року митницями ДФС виявлено 1 122  факти незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (за 2015 рік виявлено 970 фактів). Вилучено кокаїну – 11,9 кг, канабісу – 49,2 кг; 5,2 кг, 17 758 таб., 1 095 капс., 112 амп., 0,28 л інших наркотичних засобів; 9,3 кг, 37 943 таб., 21 206 капс., 10 амп., психотропних речовин; а також 5,7 кг, 1 880 табл., 171 л, 8 капс., 1 амп. прекурсорів.

Найбільша кількість випадків затримань припадає на автомобільний вид транспорту – 540, залізничний – 106, авіаційний – 31, морський – 23, поштовий зв’язок – 383, пішки – 39 випадків.

Найчастіше наркотичні речовини намагалися ввезти в Україну. За вказаний період зафіксовано 830 таких випадків. Під час вивезення зафіксовано 292 таких спроб.

Виявлено випадків незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів на кордоні з Російською Федерацією – 221, з Молдовою – 182, з Республікою Білорусь – 132, з Угорщиною – 85, з Польщею – 72, з Румунією – 15 та з Словаччиною –10.

Відповідно до вимог КПК України митницями ДФС до правоохоронних органів України направлено 724 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочинів, передбачених КК України, з яких 517 повідомлень – за ст. 305 КК України та 207 повідомлень – за ст. 307, 309 КК України.

 

Кястутіс Ланчінскас: Розпочато практичну реалізацію співпраці між ДФС та КМЄС

Державна фіскальна служба України та Консультативна місія Європейського союзу з реформування сектору цивільної безпеки України розпочинають практичну реалізацію співпраці. Про це повідомив Голова Консультативної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас під час підписання договору про передачу ДФС обладнання для виявлення наркотичних засобів та прекурсорів.

«Ми надаємо допомогу у вигляді тренінгів для працівників Державної фіскальної служби України стосовно розслідування різних типів злочинів. І сьогодні ми надали певну кількість тестів для ідентифікації наркотиків», – зазначив Кястутіс Ланчінкас.

У рамках співпраці, зокрема, минулого року були організовані координаційні наради, під час яких було досягнуто домовленостей щодо можливих напрямів подальшого співробітництва.

За словами Голови КМЄС, цього року почнеться практична реалізація цих угод і практична реалізація співпраці між ДФС та Консультативною місією ЄС.

У ДФС розроблено план підвищення професійного рівня працівників служби

З метою забезпечення випереджувального характеру навчання з орієнтацією на сучасні і зростаючі вимоги до професійної підготовки підвищення кваліфікації працівників органів ДФС сьогодні організовується відповідно до Плану підвищення рівня професійної компетентності працівників органів ДФС на 2017 рік. Про це повідомила директор Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом ДФС Тетяна Пажитнова.

«Підвищення кваліфікації працівників органів державної влади є важливою складовою державної кадрової політики. Результатом  підвищення кваліфікації має стати формування у державних службовців мотивації потреби у постійному самовдосконаленні, вміння самостійно вчитися, використовувати набуті знання при виконанні посадових обов’язків», — зазначила Тетяна Пажитнова.

За її словами, згідно з Планом підвищення кваліфікації, у т.ч. спеціальна та спеціалізована підготовка працівників органів ДФС здійснюється на базі Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України, Національного агентства України з питань державної служби, Навчально-методичного центру Держфінмоніторингу України та його регіональних відділень,  Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України тощо.

Крім того, працівники органів ДФС протягом 2017 року братимуть участь в навчальних заходах у рамках співпраці з міжнародними організаціями та митними адміністраціями інших країн. Зокрема, у 2017 році продовжується співпраця ДФС в рамках реалізації проектів: Програми Офісу технічної допомоги Казначейства США для Державної фіскальної служби України та  Консультативної місії Європейського союзу «Консультація заради довіри».

«Підвищення кваліфікації – безперервний процес, який забезпечує професійну компетентність, ефективність роботи органів ДФС з урахуванням кращих світових практик та вітчизняного досвіду», — наголосила Тетяна Пажитнова.

 

Працівниками Київської митниці вилучено 94 кг тютюну для кальянів з різними смаковими добавками

Працівниками Київської митниці ДФС у пункті пропуску «Бориспіль» зафіксовано найбільшу в цьому році спробу незаконного ввезення партії тютюну для кальянів. Відразу 188 пачок тютюну для кальянів (94 кг)  з порушенням митних правил намагався ввезти на територію України наш співвітчизник, який тимчасово не працює.

Чоловік для проходження митного контролю самостійно обрав спрощену систему «зелений коридор», чим засвідчив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації громадянин не надавав, з приводу декларування переміщуваних ним товарів до інспекторів митниці не звертався.

Однак після перетину пасажиром «білої лінії», що означає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор», митники поцікавилися щодо наявності в його багажі тютюнових виробів, на що він відповів, що має у трьох своїх валізах близько 80 кг тютюну для кальянів торгової марки «Serbetli». Після перевірки цих валіз та сумки митники виявили 188 пачок тютюну для кальянів загальною вагою 94 кг.

Нагадуємо, що відповідно до митного законодавства громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити на митну територію України без сплати митних платежів та без письмового декларування із розрахунку на 1 особу – 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів.

Складено протокол про порушення митних правил і вилучено до винесення судом рішення у справах 188 пачок тютюну для кальяну по 500 г в кожній пачці торгової марки «Serbetli» загальною вагою 94 кг.

Всього протягом минулого року працівниками Київської митниці ДФС складено 13 протоколів про порушення митних правил, де фігурували тютюн та тютюнові вироби.

 

Представники ДФС взяли участь у семінарі щодо застосування митних стандартів ЄС Customs Blueprints

У рамках інструменту TAIEX представники Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом взяли участь у семінарі щодо застосування митних стандартів ЄС Customs Blueprints. Про це повідомила директор Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом ДФС Тетяна Пажитнова.

Участь у семінарі також взяли представники Урядового офісу з питань європейської інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України, представники Європейської комісії, Місії EUBAM, проекту Twinning та TAIEX.

«Семінар було проведено для ознайомлення фахівців ДФС та інших державних органів з митними стандартами Customs Blueprints, заснованих на передовій практиці ЄС, а також їх використання під час здійснення митних реформ», – розповіла Тетяна Пажитнова.

Так, під час заходу розглядалися питання та проводились презентації щодо Митного Кодексу Європейського Союзу, мети та історії Customs Blueprints.

Учасники також ознайомилися з досвідом роботи з митними стандартами, основними напрямами підготовки національної митної стратегії з використання митних стандартів та вивчили практичні приклади їх застосування.

Митниками Міжрегіональної та Київської митниць ДФС упереджено незаконне переміщення валюти на суму 1,8 млн грн

Оперативна група Міжрегіональної митниці ДФС проводила контрольні заходи безпосередньо в міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Під час проведення співробітниками Міжрегіональної митниці ДФС спільно з працівниками митного посту «Бориспіль – аеропорт» Київської митниці ДФС вибіркового митного контролю громадян, які обрали для проходження митного контролю смугу спрощеного контролю «зелений коридор», було виявлено  незаявлену під час опитування та не задекларовану громадянами валюту в обсягах, що перевищують встановлені для переміщення «зеленим коридором» норми.

Як наслідок, у відношенні громадян – порушників митного законодавства складено 5 протоколів про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України у зв’язку з порушенням порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю.

За протоколами про порушення митних правил вилучено іноземної валюти – долари США, євро, англійські фунти стерлінгів – на загальну суму 1,8 млн.грн.

Санкції статті 471 Митного кодексу України передбачають накладення на порушника штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів правопорушення.

Тому доцільно пам’ятати, що громадяни, які проходять (проїжджають) через «зелений коридор», звільняються від подання письмової митної декларації. Звільнення від подання письмової митної декларації не означає звільнення від обов’язкового дотримання порядку переміщення товарів (предметів) та валюти через митний кордон України.Обравши проходження митного контролю смугою «зелений коридор», громадянин повинен усвідомлювати, що тим самим він підтверджує відсутність у нього будь-яких товарів, що підлягають письмовому декларуванню, (оподаткуванню), готівкової валюти в сумі, яка не перевищує 10 000 євро (в еквіваленті) на одну особу, а також товарів (предметів), які заборонені (обмежені) до переміщення в Україну.

 

Оперативною групою Міжрегіональної митниці ДФС у взаємодії з працівниками Чернігівської митниці ДФС припинено спробу незаконного переміщення тканини на 5,8 млн.грн

У ході проведення спільних заходів оперативною групою Міжрегіональної митниці ДФС у взаємодії з працівниками Чернігівської митниці ДФС у зоні митного контролю митного посту «Нові Яриловичі» Чернігівської митниці було припинено спробу незаконного переміщення тканини у великих обсягах.

Вантаж переміщувався з Болгарії на адресу білоруської кампанії з місцем вивантаження в Російській Федерації. Згідно з поданими товаросупровідними документами у вантажівці знаходився товар «тканина для одягу», «шторна тканина».

За результатами аналітично-пошукової роботи та документальної перевірки було прийняте рішення про направлення транспортного засобу з вантажем для проведення митного огляду. За його результатами виявлено не заявлений в товаросупровідних документах та незадекларований у встановленому порядку товар «тюль» у кількості понад 58 тисяч погонних метрів вагою майже 13 тис. кг.

Товар вилучено на склад Чернігівської митниці. Попередня загальна вартість вилучених предметів правопорушення складає 5,8 млн. грн.

За даним фактом у відношенні перевізника (Республіка Молдова) складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 472 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу на винну особу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з конфіскацією предметів правопорушення.

Слід зазначити, що це не перший випадок виявлення в зоні діяльності Чернігівської митниці в транзитних вантажах незадекларованих товарів, зокрема, тканини.

Митники Закарпаття вилучили квадроцикл та мотоцикли з Італії вартістю понад 360 тис. грн.

Працівники Закарпатської митниці ДФС вилучили не задекларовані мотоцикли та квадроцикл іноземного виробництва, які намагалися завезти в Україну без митного оподаткування.

Наш співвітчизник, повертаючись з Італії вантажним автомобілем «RENAULT» з напівпричепом через українсько-угорський кордон, обравши для цього митний пост «Тиса», письмово та усно запевняв закарпатських митників, що не переміщує жодних товарів, окрім задекларованих.

Однак управлінням протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС під час моніторингу попередніх повідомлень щодо наміру ввезення товарів, з врахуванням наявності в зовнішньоекономічній операції ознак ризиковості, було прийнято рішення про додаткове відпрацювання вказаної поставки при в’їзді транспортного засобу з вантажем в пункт пропуску.

Відтак, після в’їзду транспортного засобу з вантажем в зону діяльності митного поста «Тиса», працівники управління протидії митним правопорушенням із залученням експерта-оцінювача провели повний митний огляд.

Під час огляду в передній частині напівпричепу серед коробок та палет, в яких переміщувався заявлений товар, виявлені не заявлені в товаросупровідних документах та приховані від митного контролю товари, а саме: квадроцикл «Polaris», 2 мотоцикли «Yamaha» та мотоцикл «Suzuki». Весь мототранспорт, який вже був у використанні, переміщувався у розібраному стані не в повному комплекті у спеціально створеній із коробок із заявленим товаром  ніші.

Таким чином, за незаконне ввезення на митну територію України з приховуванням від митного контролю, шляхом використання засобів та способів, що ускладнюють виявлення товарів, квадроцикла та мотоциклів, які підлягають обов’язковому декларуванню та сплаті всіх необхідних митних платежів, працівниками Закарпатської митниці ДФС запроваджено справу про порушення митних правил та складено відповідний протокол.

Дії українця мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч.1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 МК товари, вартістю 361 354 грн, вилучено.

 

Працівникам Одеської митниці, які входили до злочинної групи, оголошено повідомлення про підозру у зловживанні службовим становищем

Підрозділом Головного управління внутрішньої безпеки ДФС в Одеській області виявлено та задокументовано протиправну діяльність працівників Одеської митниці, які  сприяли реалізації нафтопродуктів без сплати передбачених законодавством платежів.

Так, протягом 2012-2014 років на територію України ввозились нафтопродукти, які після переробки на нафтопереробних заводах у подальшому мали бути вивезені з території України в режимі «реекспорт».

Проте зазначені нафтопродукти після переробки реалізовувались на території України  без сплати належних податків, зборів та платежів. Загальний обсяг реалізованих продуктів становить близько 36 млрд. гривень.

Наразі трьох працівників Одеської митниці, які входили до злочинної групи та здійснювали митний контроль нафтопродуктів затримано та їм оголошені повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212  КК України.

Судом обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

З метою відшкодування збитків, завданих державі, встановлення повного кола осіб, причетних до скоєння злочинів та додаткових обставин кримінальних правопорушень, проводяться подальші слідчі дії.

Внутрішньою безпекою ДФС під час одержання неправомірної вигоди затримано працівників Волинської митниці

Підрозділом Головного управління внутрішньої безпеки ДФС у Волинській області задокументовано 4 факти вимагання та одержання неправомірної вигоди двома головними державними інспекторами митного поста «Піща» Волинської митниці ДФС за надання незаконних переваг в митному оформленні транспортних засобів у режимі тимчасового ввозу.

У ході чергового отримання грошових коштів у сумі 600 дол. США митників затримано на гарячому.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України («прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»).

 

У минулому році 189 корупціонерів отримали оголошення про підозру у вчиненні кримінальних злочинів

Протягом минулого року працівники ДФС, причетні до корупційних дій, отримали 189 оголошень про підозру. Крім цього, судами винесено 32 обвинувальних вироки, 6 працівників служби засуджено до позбавлення волі. Про це заявив заступник начальника Головного управління внутрішньої безпеки – начальник організаційного управління ДФС Сергій Мартинов в ефірі передачі «ОбозревательLIVE».

Водночас, як розповів посадовець, минулого року під час дослідження, яке проводила Американська Торгова Палата щодо проблем, з якими американські компанії стикаються у своїй роботі, фіскальні органи в переліку найбільш корумпованих окремо взагалі не фігурували.

«Тому навряд чи можна стверджувати, що ДФС найбільш корумпована, але у той же час результати нашої роботи свідчать, що це негативне явище існує і нам потрібно докласти багато зусиль для зведення його до мінімуму», – підкреслив Сергій Мартинов.

Головне управління внутрішньої безпеки ДФС для правильного розподілу ресурсів у напрямі боротьби з корупцією також проводить опитування серед платників податків. Так, за останні півтора року проведено 3 масштабних опитування, результати яких свідчать, що представники бізнесу все ж таки менше стикаються з корупцією в органах ДФС.

Велику увагу в ДФС приділяють і профілактиці та упередженню корупційних проявів.

«Навіть якщо ми не посадили корупціонера, але він відмовився від своїх протиправних намірів, це вже непогано. Необхідно створювати такі умови, в яких ці протиправні дії стануть неможливими», – зазначив Сергій Мартинов.

Для упередження корупційних проявів в ДФС розробили інформаційні постери, в яких викладені правила, що робити платникам податків у разі протиправних дій співробітників ДФС, а також алгоритм дій співробітників фіскальних органів у разі пропонування їм неправомірної вигоди або спроб залучення до корупційних дій.

Постери будуть розміщені у центрах обслуговування платників податків, митницях, податкових інспекціях. Крім того, на окремому постері зазначено телефон гарячої лінії «Пульс», яка працює цілодобово.

«На цій лінії працюють досвідчені співробітники, які знають, як правильно оформити заяву, поставити необхідні додаткові запитання. Отримана інформація одразу передається на відпрацювання, всі факти перевіряються. Максимальний строк відпрацювання таких звернень – 10 днів. Однак реакція на всі звернення буде обов’язковою», – наголосив Сергій Мартинов.

 

Міжрегіональною митницею припинено спробу незаконного переміщення товарів на суму 1,8 млн. грн.

У зоні митного контролю митного поста «Нові Яриловичі» Міжрегіональною митницею у взаємодії з працівниками Чернігівської митниці було припинено спробу незаконного переміщення товару «тюль» в кількості понад 18 тисяч погонних метрів.

Автомобіль прямував з Болгарії до Республіки Білорусь. У ході проведення аналітично-пошукової роботи та документальної перевірки виникли обгрунтовані підозри щодо можливого недекларування товару у повному обсязі.

Під час поглибленого огляду транспортного засобу спільною оглядовою групою митників виявлено не заявлений в товаросупровідних документах та незадекларований товар.

Таким чином, Міжрегіональною митницею упереджено спробу незаконного переміщення товарів шляхом недекларування. За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу на винну особу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з конфіскацією предметів правопорушення.

На даний час вантаж затримано та передано на склад митниці.

Загальна вартість вилучених товарів за попередньою оцінкою становить понад 1,8 млн. грн.

осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.