internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
403 Forbidden

Forbidden

You don't have permission to access /gshb999.txt on this server.
Server unable to read htaccess file, denying access to be safe

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Переглядiв: 80

„ДІЯЛЬНІСТЬ”

Роман Насіров: Громадяни можуть використовувати можливості Електронного кабінету для декларування своїх доходів

Нові можливості оновленого Електронного кабінету платника податків дозволяють користувачам-громадянам подати в електронному вигляді декларацію про майновий стан і доходи. Про це повідомив Голова ДФС Роман Насіров. «Електронний кабінет надає послуги не лише платникам податків і зборів, але й фізичним особам-громадянам. Завдяки новим функціям декларанти можуть без зайвих зусиль прозвітувати про свої отримані доходи під час деклараційної кампанії. Більше того, у своєму особистому кабінеті вони можуть отримати інформацію про суми нарахованих доходів та утриманих податків, необхідних для заповнення декларації», – розповів Роман Насіров.За його словами, Електронний кабінет має дві частини – відкриту та приватну. У відкритій платники можуть ознайомитися із загальнодоступною інформацією щодо оподаткування, а у приватній, після проходження ідентифікації, скористатися особистим кабінетом, в якому отримати усю необхідну інформацію про себе як платника податків. Крім того, платники – користувачі Електронного кабінету мають можливість в он-лайн режимі отримати інформацію з 10 реєстрів, зокрема, Реєстру платників податку на додану вартість, Реєстру платників єдиного податку, Реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами тощо. «Це реальна економія часу для платників податків, адже в кабінеті не лише буде сконцентровано усю інформацію щодо їх підприємницької діяльності, але й спрощено отримання додаткової необхідної інформації», – наголосив Роман Насіров.Нагадаємо, скористатися Електронним кабінетом платника податків можна на веб-порталі ДФС в меню електронних сервісів. Працювати з ним можна як за допомогою персонального комп’ютера, так і за допомогою старт-пристроїв, підключених до мережі Інтернет.

 

Роман Насіров: Співробітники «Фантому» скоро отримають можливість набуття статусу учасника бойових дій

На виконання закону «Про боротьбу з тероризмом» та Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» співробітники ДФС, які виконують свою роботу у зоні діяльності АТО скоро отримають можливість набуття статусу учасника бойових дій. Про це заявив Голова ДФС Роман Насіров під час селекторної наради.«Нарешті підписані майже усі документи для набуття цього статусу для наших колег. Це був моральний обов’язок і фіскальної служби, і держави. Наш обов’язок – захищати наших співробітників і ми все робитимемо для цього. Головне, щоб усі чесно виконували свою роботу», – підкреслив Роман Насіров.

Зазначений наказ Міністерством фінансів направлено до Міністерства юстиції України для відповідної реєстрації. Тільки після його юстування співробітники спецпідрозділу «Фантом» зможуть отримувати статус учасника бойових дій.

На виконання підписаного 14 листопада поточного року наказу Міністерства фінансів України, який ще потребує юстування, в ДФС буде створено спеціальну комісію, яка розглядатиме питання щодо надання статусу учасника бойових дій працівникам ДФС, які працюють у зоні АТО.

Під час селектору Голова ДФС також вручив Подяки працівникам спецпідрозділу «Фантом» за відданість справі, мужність, відвагу, виявлені під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.

 

У ДФС обговорили шляхи упередження зловживань під час перевезення гуманітарної допомоги

Особливості ввезення гуманітарної допомоги в Україну та шляхи упередження зловживань у цій сфері обговорювалися під час ініційованої ДФС зустрічі за участі представників органів державної влади, благодійних організацій та волонтерів.

«Сьогодні ми фіксуємо численні факти шахрайств під час ввезення гуманітарної допомоги в Україну. Чимало шахраїв використовують цей спосіб завезення товару для власного заробітку. Саме тому спільно ми маємо зробити процес таких перевезень прозорим та зрозумілим, щоб всі поставки дійшли до реального споживача», – наголосив Голова ДФС Роман Насіров.

За його словами, всі органи державної влади, які задіяні в процесі гуманітарних перевезень, мають бути зацікавлені в створенні сприятливих умов та безперешкодному ввезенню гуманітарки реальними благодійними фондами та упередженні злочинної діяльності фіктивних підприємств. Саме діяльність останніх завдає значних втрат бюджету через несплату митних платежів за рахунок ввезення на територію України високоліквідних товарів під виглядом гуманітарки, яка в подальшому реалізовується за грошові кошти.

Так, зокрема, за результатами роботи податкової міліції лише у 2016 році до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 9 відомостей щодо неправомірного використання гуманітарних вантажів. Двом особам повідомлено у скоєні кримінального правопорушення, до бюджету держави надійшло понад 1млн грн., вилучено 300 тонн майна.

«Ми маємо цілий спектр інструментів, визначених законом, для відслідковування подальшого переміщення вантажу. Наше головне завдання – максимально спростити процес ввезення такої допомоги в Україну та водночас упередити використання злочинних схем шахраями. Так, наприклад, податковою міліцією було виявлено понад 80 організацій, задіяних у фіктивному розподілі гуманітарних вантажів, у тому числі 20 благодійних фондів, які заробляли значні кошти на реалізації гуманітарки», – розповів Перший заступник Голови ДФС Сергій Білан.

За його словами, чимало порушень фіксується під час переміщення гуманітарного вантажу на непідконтрольні Україні території.

Під час зустрічі учасники обговорили можливості отримання дозволів на ввезення благодійних вантажів, особливості їх розподілу та порядок звітування. Так, зокрема, представники благодійних фондів звернули увагу присутніх посадовців  державних органів на необхідності розробки порядку та форми звітності для подання її в електронному вигляді.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо створення робочої групи з напрацювання змін до законодавства щодо ввезення гуманітарної допомоги, порядку звітування тощо.

«Спільними зусиллями ми можемо розробити новий законодавчий акт, який врегулює весь процес, спростить бюрократичні перепони, дозволить вдосконалити процедури надання вантажу статусу гуманітарної допомоги тощо. У свою чергу ДФС докладе максимум зусиль для створення безперешкодної діяльності чесних суб’єктів господарювання», – підкреслив Сергій Білан.

Він також закликав присутніх волонтерів та представників благодійних організацій у разі виникнення спірних ситуацій на митницях оперативно повідомляти фіскальну службу для їх швидкого врегулювання.

 

Оновлений Електронний кабінет платника працює безкоштовно, цілодобово та в режимі реального часу

Для покращення сервісного обслуговування платників фахівцями ДФС було спрощено роботу Електронного кабінету платника. Відтепер для роботи з кабінетом не потрібно встановлювати спеціалізованого програмного забезпечення. Він працює як за допомогою персональних комп’ютерів, так і смарт-пристроїв, підключених до мережі Інтернет. Про це під час брифінгу повідомила заступник директора департаменту – начальник управління електронних сервісів та звітності ДФС Ліля Булковська.

За її словами, Електронний кабінет працює безкоштовно в режимі реального часу та цілодобово. Він має відкриту та приватну частини. У відкритій частині робота здійснюється без ідентифікації користувача.

«Через відкриту частину користувачі мають змогу ознайомитися з останніми актуальними новинами ДФС, а також дізнатися про нововведення та доопрацювання кабінету. Також платники мають змогу отримати інформацію про граничні терміни сплати та подання податкової звітності, дізнатися контакти та адреси центрів обслуговування платників, переглянути та роздрукувати бланки податкової звітності, в режимі реального часу отримати інформацію з понад 10 реєстрів ДФС», – розповіла Ліля Булковська.

Щоб скористатися приватною частиною платнику необхідно мати електронний цифровий підпис, який можна отримати в будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів. В кабінеті платник може переглянути особисту інформацією – перш за все, це реєстраційні та ідентифікаційні дані, дані податкового обліку та реєстрів, дані щодо розрахунків з бюджетом за останні два роки.
При цьому платники мають можливість переглянути всю подану звітність незалежно від способу подання.

Фізичні особи (громадяни), суб’єкти спрощеної системи оподаткування, платники податку на додану вартість та інші платники в Електронному кабінеті також мають можливість створити та надіслати звітність в електронному вигляді, заяву для реєстрації платником окремого податку, надіслати запит та отримати витяг з реєстру або витяг з відповідної системи, до якої створюється запит.

«Через Електронний кабінет вперше надано можливість електронного листування з контролюючими органами. Для цього необхідно просто обрати податкову інспекцію чи митницю, зазначити вид листа, завантажити його та надіслати», – сказала Ліля Булковська.
Для фізичних осіб (громадян) в Електронному кабінеті є можливість створення запиту щодо отримання відомостей про суми отриманих доходів та утриманих податків, що досить важливо в період призначення житлових субсидій та подання електронних декларацій.

Посадовець також відзначила зацікавленість платників податків оновленим сервісом.

«Після впровадження Електронного кабінету наші платники та користувачі активно брали участь в його тестуванні. Саме платниками було надіслано багато пропозицій щодо його вдосконалення, розширення спектру послуг, які й були першочергово впроваджені та реалізовані в кабінеті», – зазначила Ліля Булковська.

 

В Одеській області внутрішньою безпекою ДФС викрито митного брокера-хабарника

В Одеській області співробітниками підрозділу внутрішньої безпеки ДФС задокументований факт надання митним брокером неправомірної вигоди у сумі 1,5 тис. дол. США.

Так, в зоні діяльності Одеської митниці митний брокер намагався надати працівникам мобільної групи Міжвідомчого цільового центру із запобігання та виявлення порушень законодавства з питань державної митної справи грошові кошти за відмову від проведення оглядів декількох контейнерів з вантажем та від фіксації порушень митних правил.

Про дану спробу Міжвідомчим цільовим центром було одразу повідомлено Головне управління внутрішньої безпеки ДФС, що дозволило своєчасно організувати невідкладні слідчо-оперативні заходи та затримати хабарника «на гарячому».

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.369 КК України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

 

На Миколаївщині викрито товариство з обмеженою відповідальністю, посадовці якого привласнили 3,3 млн. грн. бюджетних коштів

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Миколаївській області встановлено факти неправдивого документального оформлення одним з товариств з обмеженою відповідальністю виконаних робіт з поточного ремонту доріг у м. Миколаєві. Замовником робіт було одне з комунальних господарств міста.

Під час складання актів приймання виконаних робіт службові особи зазначеного товариства внесли до документів недостовірні відомості щодо вартості придбаних у підприємств з ознаками фіктивності матеріалів (мазуту, дорожнього бітуму та цементу). Це призвело до безпідставного завищення загальної вартості робіт та привласнення державних коштів на суму 3,3 млн. гривень.

За вказаними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.191 КК України.

 

Лариса Бондар перший заступник начальника Офісу великих платників податків провела зустріч з експертами Офісу технічної допомоги Казначейства США

В Офісі великих платників податків відбулась зустріч першого заступника начальника Лариси Бондар з радником Офісу технічної допомоги Казначейства США Албіном Мартіном.

Під час візиту обговорювалось питання впровадження електронної перевірки, що є важливим і дієвим інструментом в захисті економічних інтересів нашої держави.

В ході зустрічі були розглянуті основні заходи по удосконаленню технічного завдання для розробки електронного аудиту, а саме розробка алгоритму проведення електронної перевірки, перша частина якої включає в себе електронний аналіз. Впровадження такого інструменту як електронна перевірка призведе до скорочення часу опрацювання інформації та дозволить значно підвищити якість та збільшить ефективність адміністрування податків і зборів.

Наприкінці зустрічі Лариса Бондар вкотре подякувала іноземному експерту за багаторічну підтримку та висловила надію на подальше співробітництво.

 

Заступники керівника Офісу великих платників зустрілися з представником міжнародної організації GIZ

Заступники начальника Офісу великих платників Олександр Лепетюк та Ірина Короткова зустрілися з німецьким експертом від Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, аудитором Федеральної центральної податкової служби Німеччини, радником Міністра фінансів України Штеффеном Шольце.

Зустріч відбулася в рамках проекту «Підтримка реформи управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Під час візиту обговорювались питання щодо побудови Малого міжнародного підрозділу на базі Офісу великих платників (Small International Unit), можливість технічного оснащення цього підрозділу та надання певного software зі сторони GIZ.

Також розглядалася перспектива проведення тренінгів для співробітників Офісу великих платників експертами з Німеччини по базам даних та інші можливі.

Нагадаємо, що співпраця Офісу великих платників податків ДФС з представниками міжнародних організацій триває на постійній основі.

 

 Викрито схему розкрадання більше 37,8 млн. грн. державних коштів під час будівництва гідротехнічної споруди

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС в рамках розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.28, ч.5 ст.191 КК України викрили схему розкрадання понад 37,8 млн. грн. державних коштів.

За результатами перевірки компанії, яка здійснює діяльність у сфері інжинірингу та геології, а також надає технічні консультації в цих сферах встановлено, що директор даної компанії у період 2011 – 2015 років за попередньою змовою з низкою осіб провів державні закупівлі щодо будівництва гідротехнічної споруди. Перемогли три підприємства.

Фігурант перерахував одному із переможців понад 37,8 млн. грн. за нібито проведені роботи, які в подальшому було безпідставно перераховано на рахунки інших підприємств. При цьому вказані фінансово-господарські операції оформлялись лише документально, а державні кошти розкрадалися. Станом на даний час гідровузол до експлуатації не здано, роботи припинені.

Тривають слідчі дії.

 

Співробітниками податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС вилучено лотерейні квитки, скреч-картки поповнення мобільного звязку та грошові кошти на суму 7,5 млн. гривень

У ході досудового розслідування кримінального правопорушення, що кваліфікується за ст.190, ст.205, ст.209, ст.212, КК України, встановлено коло фіктивних підприємств, які входили до складу транзитно-конвертаційної групи та незаконно формували податкової кредит підприємствам реального сектора економіки.

На сьогодні вже встановлено вигодонабувачів незаконної діяльності, частина з яких є операторами державної лотереї.

Співробітниками податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС спільно з Генеральною прокуратурою України було проведено низку обшуків у місті Києві та Київській області, а також в автомобілях і місцях проживання фігурантів розслідування. В результаті обшуків вилучено первинні документи, мобільні телефони, комп’ютерна техніка, лотерейні квитки на загальну суму понад 5 млн. грн., скреч-картки поповнення мобільного зв’язку на суму понад 1,3 млн. грн., не облікована готівка понад 1 млн. грн. та 6,6 тис. доларів США. (загальна сума готівки становить 1,2 млн. грн.), загальна сума вилученого становить 7,5 млн. гривень.

В даний час розслідування кримінального провадження триває.

 

Вінниччина віддала українській армії 242 мільйона гривень військового збору

Ця вагома сума була перерахована платниками податків області впродовж січня-жовтня  2016 року та перевищила очікувану на 34 млн.грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли майже на 50,4 млн.грн. Начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський каже, що, насамперед, – це заслуга сумлінних платників податків регіону, які перераховують на модернізацію та реформування української армії 1,5% від об’єкта оподаткування, що визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема – це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж  рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Додамо, що платниками військового збору в Україні є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Натомість відповідальними за нарахування та перерахування до бюджету військового збору є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати. Тож зважаючи на це Руслан Осмоловський закликає їх виплачувати найманим  працівникам зароблене у вигляді офіційної заробітної плати, з подальшим утриманням належних податків і зборів, у тому числі і військового збору.

 

На Вінниччині працівники податкової міліції викрили нелегальні автозаправки

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області під час відпрацювань в ході загальнодержавної операції «Акциз-2016» протягом кількох днів викрито два факти незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів.

В рамках кримінального провадження за ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України неподалік Вінниці податківцями встановлено факт зберігання більше 4 тонн дизельного палива без відповідних дозвільних документів та без державної реєстрації. Пальне зберігалося у спеціальній ємності для заправки автотранспорту.    В іншому випадку працівниками податкової міліції викрито факт незаконної реалізації скрапленого газу. Продаж газу здійснював мешканець Вінниці на території Літинського району, не маючи жодних дозвільних документів на право зайняття діяльністю, пов’язаною з роздрібною торгівлею твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

На даний час незаконна продукція та обладнання для її зберігання загальною вартістю понад 360 тис. грн. вилучені до прийняття законного рішення.

Загалом у нинішньому році співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Вінницькій області з незаконного обігу вилучено паливно-мастильних матеріалів на загальну суму 1,2 млн. грн.

 

Щоб запобігти корупційним ризикам, фахівцям ДФС Волині роз’яснювали законодавчі вимоги в ході 702 профілактичних заходів

Тематичні навчання, бесіди та виступи у трудових колективах територіальних органів ДФС з питань антикорупційного законодавства  – систематична практика, покликана запобігти корупційним проявам і ризикам серед фахівців податкової та митної справи, — інформує управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, з початку 2016 року співробітники управління внутрішньої безпеки брали участь у 702 таких роз’яснювально — профілактичних заходах.

Разом з тим, задля запобігання, виявлення та припинення злочинів та корупційних правопорушень з боку працівників територіальних органів ДФС області, а також забезпечення їх безпеки й захисту під час виконання службових обов’язків, протягом 2016 року співробітники управління провели 140 службових перевірок. Результат цих заходів -  внесення 130 подань керівникам щодо вжиття заходів реагування за фактами виявлених порушень, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 35 працівників територіальних органів ДФС.

Водночас, співробітники управління внутрішньої безпеки спрямували до правоохоронних органів   22 матеріали про виявлені порушення законодавства під час виконання посадових обов’язків працівниками ГУ ДФС в області та Волинської митниці ДФС, а також щодо службових осіб суб’єктів господарювання, для прийняття рішення згідно ст.214 КПК України та для надання правової оцінки.

Опрацювавши ці матеріали, прокуратура Волинської області внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінальних правопорушень працівниками органів ДФС області в 13 випадках за ч.2 ст.364 КК України.

Окрім того, саме за матеріалами УВБ складено протокол про адміністративне правопорушення за порушення вимог ч.1 ст.12 Закону України  від 07.04.2011 №3206-VI «Про засади запобігання і протидії корупції».У цьому випадку судом вже ухвалено рішення про притягнення  до адмінвідповідальності посадовця ДФС, зокрема накладено штраф 850 грн.

 

Реалізація безхазяйного майна додала бюджетам понад півмільйона гривень надходжень, — ГУ ДФС Волині

На Волині до Зведеного бюджету протягом січня –жовтня 2016 року спрямовано 526,8 тисячі гривень від реалізації безхазяйного майна. Це майже на чверть — на 23 відсотки, більше проти минулорічних аналогічних надходжень.

Фахівці ДФС у взаємодії з іншими правоохоронними структурами постійно проводять заходи для виявлення такого майна та передачі його в дохід держави, — наголошують в ГУ ДФС у Волинській області . Окрім того, інформація про описане в податкову заставу та безхазяйне майно розміщується на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області.

Нагадаємо, що безхазяйне майно та майно, що перейшло у власність держави, передається на реалізацію на підставі акту опису і попередньої оцінки безхазяйного майна, який складається комісією чисельністю не менше трьох осіб у складі представників органу ДФС з обов’язковим залученням працівника підрозділу по роботі з безхазяйним майном, органу (організації), що зберігає це майно на дату складання акту, та суб’єкта господарювання, якому безхазяйне майно передається на зберігання (постанова КМУ від 28.08.1998 № 1340 «Про Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить  у власність держави, і розпорядження ним»).

Безхазяйне майно, яке підлягає реалізації, передається суб’єкту господарювання, включеному до єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна.

Кошти, одержані від реалізації майна, продуктів його переробки, утилізації перераховуються до відповідного бюджету або в установлених законом випадках на рахунки митних органів у строк, що становить не більш як сім банківських днів від дня продажу (передачі).

 

Жовтневий внесок волинських працедавців майже 166 мільйонів гривень єдиного внеску

Протягом десяти місяців 2016 року волинські працедавці спрямували на соціальні потреби держави 1 мільярд 592 мільйони гривень. Зокрема, у жовтні 2016 року на Волині сплачено майже 166 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Загалом на Волині за підсумками десяти місяців 2016 року зібрано майже на 3 відсотки єдиного внеску більше від прогнозованих показників. Тобто, враховуючи суттєве зниження ставки єдиного соціального внеску, зменшення його надходжень до показників попереднього року – очікуване. Разом з тим, завдяки конструктивному діалогу з представниками соціально відповідального бізнесу індикативні показники зі збору єдиного внеску на Волині перевиконуються», – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевнила керівник волинських фіскалів, аналітичні дані свідчать, що загалом на території обслуговування усіх ДПІ виконуються індикативні показники із забезпечення надходжень єдиного внеску.

«Стан надходжень цього платежу значною мірою залежить від сумління роботодавців, котрі повинні неухильно дотримуватися законодавчих вимог щодо оплати праці. Ті територіальні одиниці, де органи місцевого самоврядування піклуються про повну легалізацію праці та підприємництва, громади мають кошти від ПДФО, а держбюджет – кошти на соціальні питання», — підсумувала Світлана Савчук.

 

Донеччина: від реалізації безхазяйного майна надійшло понад півмільйона гривень

З початку 2016 року від реалізації товарів та майна, що перейшли у власність держави, до бюджетів усіх рівнів надійшло більше, ніж  півмільйона гривень. З них 426 тис. грн. отримав Державний бюджет країни та майже        153 тис. грн. — місцеві громади області.

За десять місяців поточного року органами фіскальної служби Донецької області виявлено та поставлено на облік 3 випадки майна з ознаками безхазяйного  на загальну суму майже 1140 тис. грн., що у 10 разів або на     1025 тис. грн. перевищує показники минулого року.

Загалом, на обліку фіскальних органів області знаходиться безхазяйне майно на суму 2079 тис. гривень.

Фыскалами Донеччини продовжується організація роботи з виявлення, обліку, зберігання, оцінки та розпорядження безхазяйним майном. Слід зазначити, що у цьому напрямку налагоджена дієва співпраця  з правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування області.

Реалізацію безхазяйного майна, яке перейшло у власність держави, проводять уповноважені торговельні організації на конкурсних умовах – через аукціон або біржові торги. Ознайомитись з єдиним реєстром суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави, можна за посиланнямhttp://dn.sfs.gov.ua/diialnist/realizatsiya-zastavnogo-ta-bezhazyaynog/128336.html.

На лінії розмежування АТО підрозділами податкової міліції Донецької області припинено діяльність підпільного виробництва спирту

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів в рамках операції «Акциз-2016», направлених на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

Підрозділами податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області  спільно з об’єднаним штабом Центрального управління СБУ в районі проведення АТО, Держприкордонслужби та Прокуратури Донецької області проведено оперативно-слідчі заходи щодо припинення діяльності підпільного виробництва спирту на лінії розмежування зони АТО у смт. Новотроїцьке  Волноваського району.

За встановленою адресою в рамках кримінального провадження, зареєстрованого за ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України, проведено обшук, в ході якого встановлено, що двоє громадян організували та здійснювали виробництво фальсифікованого алкоголю з тіньового спирту етилового за допомогою професійного ректифікаційного обладнання (ректифікаційна колонна з системою автоматичного контролю) у приміщенні гаражного боксу. Реалізація виготовленого спирту відбувалась через торгівельні заклади Донецької області.

За місцями виробництва, зберігання та реалізації фальсифікованої підакцизної продукції виявлено та вилучено спирту, спиртовмісної рідини та алкогольних напоїв у кількості  645 літрів на загальну суму 105,1 тис. грн. та ректифікаційне обладнання для виготовлення спирту етилового на суму близько 150 тис. гривень.

Слідчі дії тривають.

На Донеччині продовжуються заходи в рамках операції «Рубіж-2016».

Співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області при проведенні комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів в рамках операції «Рубіж-2016» вилучено ТМЦ на загальну суму 38,5 млн.грн   та накладено арешт на ТМЦ на загальну суму 37,8 млн. гривень.

За матеріалами співробітників оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області до Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено 10 кримінальних проваджень, з них 4 — за  ст. 212 Кримінального кодексу (далі – КК) України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах), 1 — за ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво) та 2 — за ст. 204 КК України (транспортування фальсифікованих імпортних тютюнових виробів без марок акцизного збору).

Спрямовано до митних органів 6 орієнтувань про можливі порушення митного законодавства при визначенні митної вартості товарів, за результатами яких нараховано додатково митних платежів на суму 1,4 млн. гривень.

 

За чисту екологію бізнес-спільнота Закарпаття віддала понад 8 млн грн

Впродовж січня-жовтня 2016 року суб’єкти господарювання Закарпатської області перерахували до бюджетів усіх рівнів 8,01 млн грн екологічного податку. Із цієї суми близько 6,43 млн грн зараховано до місцевого бюджету. Решта коштів, що склала 1,58 млн грн, поповнила Державний бюджет.

Статус платників екологічного податку визначений статтею 240 Податкового кодексу України. До них, зокрема, відносяться суб’єкти господарювання, які здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними або пересувними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи тощо.

На сьогодні, платниками екологічного податку в Закарпатті є понад 2600 суб’єктів господарювання – юридичних осіб.

Варто зазначити, що сумлінна сплата екологічного податку є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

 

Закарпатські митники знайшли в іноземця приховані «LM» та «ROTHMANS»

Напередодні, 16 листопада, в автомобілі громадянина Угорщини «MITSUBISHI LANCER» працівники Закарпатської митниці ДФС спільно з працівниками Мукачівського прикордонного загону виявили приховані цигарки. Випадок стався в зоні митного контролю пункту пропуску «Дзвінкове».

Після врахування можливих ризиків, працівники пункту пропуску спрямували транспортний засіб на майданчик поглибленого огляду, під час якого виявлено приховані від митного контролю 340 пачок цигарок «ROTHMANS DEMI» та «LM LOFT» з акцизними марками України. Цигарки знаходились в передній правій та задній лівій дверях автомобіля. Знайшли їх митники після демонтажу декоративної обшивки дверей транспортного засобу.

Таким чином громадянин Угорщини вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що ускладнюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол, предмети правопорушення – тютюнові вироби та транспортний засіб «MITSUBISHI LANCER» вилучено.

 

За спеціальне використання лісових ресурсів на Закарпатті сплачено понад 70,5 млн грн

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області повідомляють, що протягом січня-жовтня 2016 року в краї платники рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів до зведеного бюджету сплатили 70 млн 544 тис. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року зведений бюджет отримав на 23 млн 937 тис. грн більше. Водночас, варто зазначити, що основна сума рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів спрямована до місцевого бюджету, а саме 54 млн 460 тис. грн, відтак решта спрямована до державного бюджету.

Серед того, що оподатковувалось рентною платою: деревина, заготовлена в порядку рубок головного користування; деревина, заготовлена під час проведення заходів щодо поліпшення якісного складу лісів, їх оздоровлення, посилення захисних властивостей; побічні лісові користування (заготівля дикорослих плодів, горіхів, грибів, ягід, лікарських рослин).

Варто зазначити, що ставки рентної плати за заготівлю деревини застосовуються з урахуванням розподілу лісів за поясами і розрядами. Ліси Закарпатської області згідно з розподілом належать до другого поясу.

Також важливо, що 50% рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування, перераховуються до Державного бюджету України, інші 50% – до місцевих бюджетів.

 

На Закарпатті фермерське господарство ухилилось від сплати 4,6 млн грн податків

Працівники податкової міліції Закарпаття викрили службових осіб одного з фермерських господарств області, які ухилились від сплати податків в особливо великих розмірах.

Зокрема, підприємство, здійснюючи фінансово-господарську діяльність, в період з січня по вересень 2016 року, умисно, шляхом не відображення у бухгалтерському обліку та податковій звітності операцій із реалізації молодняку свійської птиці, ухилилось від сплати 4,6 млн грн податку на додану вартість та податку на прибуток. Відтак це призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у особливо великих розмірах.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Закарпатській області за матеріалами оперативного управління ГУ ДФС до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України, за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

В рамках розслідування цього кримінального провадження слідчо-оперативною групою на підставі ухвал суду проведено чотири обшуки в офісних та господарських приміщеннях фермерського господарства, яке знаходиться на території Виноградівського району та за місцем проживання посадових осіб підприємства.

За результатами проведених обшуків виявлено поголів’я домашньої птиці в кількості 30 тисяч голів, 30 інкубаційних камер на 40 тисяч яєць кожна, чорнові записи, фінансово-господарські документи, а також невраховані накладні на реалізацію продукції.

Виявлені під час обшуку фінансово-господарські та інші документи вилучені, виробничі потужності – інкубаційні камери та маточне поголів’я описані протоколом обшуку. Наразі готуються клопотання щодо накладення арешту на виявлені товарно-матеріальні цінності.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що ускладнюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та транспортний засіб вилучено.

 

Надходження акцизного податку до місцевих бюджетів Запорізької області збільшились на 53 відсотки

У січні-жовтні поточного року суб’єкти господарювання, які торгують уроздріб підакцизними товарами, сплатили до місцевих бюджетів області 460,7 мільйона гривень акцизного податку. Це на 159 мільйонів або на 53 відсотки більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найбільші суми податку забезпечені від реалізації нафтопродуктів – 275 мільйонів, що вдвічі більше проти відповідного періоду 2015 року. Від продажу алкогольних напоїв сплачено 102 мільйони, рівень минулого року перевищено на чверть – додатково надійшло 22 мільйони. Торгівля тютюновими виробами дозволила залучити до місцевих скарбниць майже 84 мільйони, це на 4,4 мільйона більше, ніж торік.

Сплата і адміністрування акцизного податку з продажу запроваджено з минулого року. Відтоді місцеві громади отримали додатковий та стабільний ресурс наповнення бюджетів. Приміром, у м. Мелітополь надійшло понад 62 мільйони, у Шевченківському районі м. Запоріжжя – 58 мільйонів, у Комунарському – 35 мільйонів, у м. Бердянськ – 32 мільйони.

Для торгівлі підакцизними товарами суб’єктам господарювання необхідно мати відповідні ліцензії. Таких з початку року в регіоні налічується майже 8,2 тисячі. Від ліцензування права на здійснення реалізації алкогольної і тютюнової продукції до місцевих бюджетів надійшло 37,6 мільйона гривень, що майже на 4 мільйони більше аналогічного періоду минулого року. Лише у жовтні 2016 року видано 649 ліцензій, з яких 343 – на торгівлю алкогольними напоями та 306 – на право продажу тютюнових виробів. Крім цього, продовжено термін дії 945 ліцензій, призупинено 77 та анульовано 212 дозволів.

 

Підприємці Запорізької області сплатили майже 600 мільйонів гривень єдиного податку

Малі та середні підприємці Запорізької області сплатили до місцевого бюджету 589 мільйонів гривень єдиного податку. Це на 235 мільйонів гривень більше, ніж за десять місяців 2015 року та на 141 мільйон перевищує прогнози на цей рік.

Найбільше єдиного податку перерахували підприємці-фізичні особи – 310,5 мільйона або 53 відсотки від загальних надходжень. Суб’єкти господарювання – юрособи забезпечили 86,5 мільйона або понад 14 відсотків. Представники четвертої групи спрощеної системи оподаткування, до якої належать сільгоспвиробники, поповнили місцеві скарбниці на 192,5 мільйона, що складає 32 відсотки від загальної суми.

На сьогодні спрощену систему оподаткування на Запоріжжі застосовують 48,5 тисячі представників малого та середнього підприємництва, переважна більшість з яких – 40 тисяч – це СГД-фізичні особи.

Лідерами зі сплати податку стали підприємці Дніпровського району м. Запоріжжя, які спрямували майже 46 мільйонів гривень, перевищивши минулорічні показники на 17 мільйонів. Малий та середній бізнес Вознесенівського району обласного центру сплатив 43 мільйони (+6,7 мільйона до рівня минулого року), Шевченківського району – близько 42 мільйонів (+16 мільйонів), Комунарського – 41,7 мільйона (+17,4 мільйона). У м. Мелітополь до місцевого бюджету надійшло 37,7 мільйона гривень єдиного податку, що на 12,7 мільйона більше, ніж торік, у Олександрівському районі м. Запоріжжя – 32,7 мільйона (+11,5 мільйона), у Хортицькому районі – майже 32 мільйони (+12,7 мільйона), у м. Бердянськ – 31,8 мільйона (+10,6 мільйона).

Нагадаємо, у 2016 році підприємці-»спрощенці» сплачують єдиний податок за такими ставками: 3 відсотки доходу – у разі сплати податку на додану вартість, 5 відсотків – якщо ПДВ включається до складу єдиного податку. Для представників агросектору ставки податку залежать від виду земель – від 0,16% – до 5,4% нормативно-грошової оцінки 1 гектара землі.

 

Податок на доходи запорожців поповнив  місцеві скарбниці майже на 2,5 мільярда

За січень-жовтень поточного року запорізькі платники спрямували до місцевих бюджетів 2 мільярди 492 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб (без показників Спеціалізованої ДПІ з обслуговування великих платників у м. Запоріжжя). Як повідомила перший заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Олена Фоменко, надходження перевищили минулорічні на 909 мільйонів гривень, а прогнозний рівень на цей рік – на 410 мільйонів.

Найбільшими платниками цього податку є підприємства таких галузей економіки, як виробництво і розподіл електроенергії, державне управління й оборона, грошове та фінансове посередництво, сільське господарство, а також заклади охорони здоров’я, надання соціальної допомоги та освіти.

Як відзначила Олена Фоменко, у Запорізькому регіоні податок на доходи фізичних осіб забезпечує понад половину від загальних надходжень бюджетів громад. Серед основних резервів залучення додаткових коштів є робота фіскальної служби з детінізації економіки, зокрема, це протидія порушенням на ринку праці, контроль за дотриманням трудового законодавства, погашення заборгованостей по виплатам заробітних плат тощо. Ці заходи проводяться спільно із іншими органами виконавчої влади.

 

У кримінальному провадженні щодо діяльності «конвертцентру«, ліквідованого запорізькими оперативниками, затверджено обвинувальний акт

У серпні поточного року співробітники оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Запорізькій області ліквідували потужний конвертаційний центр. До його складу входили підприємства з обігом коштів на рахунках понад 141 мільйон гривень.

Досудовим розслідуванням встановлено, що організатор угруповання створив схему, направлену на ухилення від сплати податків. До складу конвертаційного центру входили вісімнадцять фіктивних суб’єктів господарювання. Його діяльність розповсюджувалась на чисельні підприємства реально діючого сектору економіки регіону.

На теперішній час у даному кримінальному провадженні затверджено обвинувальний акт за фактом фіктивного підприємництва, вчиненого організованою злочинною групою, пособництва в умисному ухиленні від сплати податків у значному розмірі (ч.3 ст.28, ч.2 ст.205, ч.5 ст.27, ч.2 ст.212 КК України), який направлено до суду.

Усього з початку 2016 року співробітники підрозділів податкової міліції припинили діяльність 5 «конвертаційних центрів», загальний обсяг проконвертованих коштів яких становив 650 мільйонів гривень, а ймовірні втрати бюджету – майже 102 мільйони. За результатами відпрацювання контрагентів «конвертаційних центрів» та фіктивних суб’єктів господарювання стягнуто більш ніж 22,7 мільйона гривень.

 

Ірина Столярик розповіла про структурні та функціональні зміни в роботі податківців

На сьогодні Державна фіскальна служба України знаходиться на етапі докорінного реформування. Окрім структурних перетворень,  змінюються акценти в роботі податківців,  вдосконалюються процеси адміністрування податків і зборів та запроваджуються нові сервіси для платників податків. Про це під час прес – конференції для представників найбільших засобів масової інформації області повідомила начальник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.

«Як відомо, з червня 2015 року Мінфіном започатковано переформатування структури ДФС відповідно до функціональних напрямів та оптимізацію чисельності податківців, — сказала Ірина Столярик. — Як наслідок, за останній рік відбулося чотири етапи скорочення штатної чисельності територіальних органів фіскальної служби області, в результаті чого з 1127 осіб залишилося 674 особи. Крім того,  з 15 до 6 зменшено кількість податкових інспекцій. Замість ліквідованих ДПІ залишилися відділення об’єднаних інспекцій та центри обслуговування, в яких надається допомога платникам податків.

Вже сьогодні  контрольно – перевірочна робота юридичних осіб передана від податкових інспекцій на обласний рівень, а до кінця року планується здійснювати на рівні області і перевірки фізичних осіб – підприємців. На мою думку, це дуже позитивний момент, що мінімізує спілкування керівника підприємства з податківцем та значно зменшує ймовірність різного роду корупційних проявів. Тобто, відбувається перетворення податкових інспекцій на сервісні офіси, які не проводять перевірки, не контролюють платників, а надають реальні сервісні послуги, пов’язані з податками.

В свою чергу, ми взяли на себе дуже важливі зобов’язання і ставимо перед собою амбітні завдання щодо покращення сервісних послуг для бізнесу, адже важливо не тільки втримати ті стандарти обслуговування платників, які ми мали до цього, а й підняти їх на якісно новий рівень.

Насамперед, ми акцентуємо увагу на проведенні широкої масово-роз’яснювальної роботи щодо податкового, митного законодавства та єдиного соціального внеску. Зміни до законодавства розглядаються під час різного роду заходів роз’яснювального характеру, зокрема семінарів, практикумів, тренінгів, інтернет – конференцій тощо. Крім цього, органами ДФС посилено роз’яснювальну роботу через друковані, електронні засоби масової інформації, офіційну сторінку в Інтернеті та соціальні мережі».

За словами очільника обласної податкової, в свою чергу Державною фіскальною службою України за короткий період часу розроблено та запроваджено низку електронних сервісів та послуг, популярність яких постійно зростає серед платників податків. Адже вони допомагають платникам економити свій час, отримувати потрібну інформацію, не відвідуючи органи ДФС.

Найпопулярнішим електронним сервісом є Електронний кабінет платника, за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДФС і платників у режимi реального часу та який на сьогодні забезпечує повний спектр послуг для суб’єктів спрощеної системи оподаткування (І та ІІ група) щодо подання звітності та інших документів відповідно до вимог чинного законодавства. Найбільш запитуваними послугами Електронного кабінету платника є  сервіси систем електронного адміністрування податку на додану вартість та реалізації пального (перегляд проведених операцій в системі та отримання інформації про рух коштів на електронному рахунку), листування з органами ДФС в електронному вигляді, стан розрахунків з бюджетом (сплата податків, зборів, платежів для фізичних осіб та перегляд даних щодо розрахунків з бюджетом за останні 2 роки).

Не меншим попитом користується послуга отримання інформації з реєстрів ДФС в режимі он-лайн (дані про взяття на облік платників податків, реєстр страхувальників, реєстр платників єдиного податку, дані реєстру платників ПДВ, дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального, інформація про РРО, інформація про книги ОРО, реєстр неприбуткових підприємств та організацій, реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами тощо).

Робота в цьому напрямку постійно триває. Зокрема, серед сервісів, які планується запровадити найближчим часом – це єдиний електронний реєстр відшкодування ПДВ, адміністрування якого буде передано від ДФС до Міністерства фінансів України. Дана новація забезпечить прозоре повернення ПДВ платникам.

 

В електронному сервісі «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» можна отримати інформацію щодо платників, у яких є податковий борг

На офіційному веб-порталі ДФС працює електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

Для перевірки інформації щодо наявності податкового боргу у платника податків необхідно ввести його код ЄДРПОУ або точну назву. Після введення такої інформації в одне з полів система здійснить пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання, і повідомить про результати пошуку.

Оновлення інформації на сайті щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом (про наявність заборгованності) відбувається щоденно, крім вихідних та святкових днів, після проведення розрахунків зведених показників в центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.

При цьому слід враховувати, що у електронному он-лайн сервісі «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» зазначається інформація про наявність боргу платника в цілому по Україні, тоді як платник податків може перебувати на обліку не лише в контролюючому органі за основним місцем обліку, а й обліковуватись як платник окремих податків та зборів в контролюючих органах за неосновним місцем обліку.

Наразі за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) в приватній частині (особистому кабінеті), з використанням електронного цифрового підпису, доступний розділ «Стан розрахунків з бюджетом», який дає можливості:

переглянути дані щодо розрахунків з бюджетом за останні 2 роки;

застосування фільтру в розрізі контролюючих органів;

вивантажити інформацію у форматі XML – файлів.

Окрім того, платник з приводу проведення звірки щодо стану розрахунків з бюджетом може безпосередньо звернутись до контролюючих органів за основним та неосновним місцем обліку.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися уЗагальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 134.01).

 

За спеціальне використання води та надр підприємства Київської області сплатили понад 79 млн.гривень

 

З початку року у Київській області підприємства, які у своїй діяльності використовують водні об’єкти, спрямували до бюджетів майже 55 млн.грн. рентної плати. Згідно з бюджетним розписом надходження плати за спеціальне використання води розподілено рівними частинами між державним та місцевими бюджетами.

На сьогодні у Київській області зареєстровано понад 2 тисячі платників рентної плати за спецвикористання води і їх кількість постійно змінюється. Фіскальна служба контролює повноту і своєчасність сплати податків з боку підприємств-водокористувачів регіону. Якщо суб’єкти господарювання, які упродовж півріччя не сплачують, або сплачують у неповному обсязі збір, фахівці фіскальної служби направляють відповідні звернення до Департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації щодо скасування їм дозволів на спеціальне водокористування. Так, у 2016 році направлено 2 таких звернення. Ще шість підприємств залучено до оподаткування і до них застосовані штрафні санкції за несвоєчасне надання податкової звітності.

За 10 місяців 864 суб’єкта господарської діяльності сплатили 24 млн. грн. рентної плати за користування надрами. З них до державного бюджету надійшло 13 млн. грн., до місцевих – 11 млн. гривень. У порівнянні з 2015 роком надходження до зведеного бюджету зросли на 8 млн. гривень.

 

Київська митниця ДФС здійснила митне оформлення унікальної медичної апаратури, ввезеної в рамках Угоди між Урядом України і Програмою розвитку ООН

На митному посту «Святошин» Київської митниці ДФС, працівники якого в позаробочий час активно займаються волонтерською діяльністю, за електронними митними деклараціями здійснено митне оформлення двох унікальних систем рентгенографічної діагностики Calypso вартістю 500 тис. доларів США, які поставлялися в рамках проектів міжнародної технічної допомоги «Посилення безпеки кордонів України» та «Невідкладна підтримка в Україні спроможності надання медичної допомоги».

Зазначені проекти впроваджуються Програмою розвитку ООН в рамках Угоди між Урядом України і Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй.

Системи рентгенографічної діагностики вже в дорозі до Центрального клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України (м. Київ) та клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України (м. Одеса).

 

На Київській митниці ДФС з початку року складено 234 протоколи про порушення митних правил при переміщенні валюти на 47,6 млн. гривень

Валюта залишається одним з найпоширенішим предметом порушення митних правил в пункті пропуску «Бориспіль». Днями наша співвітчизниця, яка спеціалізується на туристичному бізнесі намагалася незаконно вивезти за межі України валюту.  Пасажирка, яка відлітала з України до Туреччина, для проходження митного контролю самостійно обрала спрощену систему – «зелений коридор», чим заявила, що переміщувані нею через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення за межі митної території України.

Нагадаємо, при проходженні митного контролю “зеленим коридором” передбачено наявність у громадян готівки у сумі, що не перевищує 10 000 євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті).

Після перетину пасажиркою «білої лінії», яка позначає закінчення «зеленого коридору», на запит митників громадянка відповіла, що має 10 400 доларів США. Після цього, пасажирці запропонували пред`явити всю валюту. Громадянка  видала готівку в розмірі 35,5 тис. доларів США, 5,2 тис. євро та 400 грн., що знаходилися в кишені шуби одягненою пасажиркою та в її ручній поклажі. Готівка переміщувалася без ознак приховування.

Складено протокол про порушення митних правил. З виявленої суми пасажирці пропущено 10 700 доларів США, 50 євро, 400 гривень. За протоколом про порушення митних правил вилучено 24 800 доларів США та 5150 євро до винесення судом рішення у справі.

 

Місцеві бюджети Київщини з початку року отримали 29,2 млн. грн. плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами і пивом

За ліцензії на право оптової торгівлі платники Київщини перерахували  до бюджету 9  млн.грн. або 120,3 % доведеного показника.

Нагадаємо, що відповідно до ст.15 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», плата за ліцензію становить:

на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту) — 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі;

на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі — 2000 гривень.

на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, — 500 гривень на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, і 250 гривень — на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі.

 

На Київській митниці ДФС виявлена схема ухилення від оподаткування автозапчастин на 327,8 тис. гривень

Управлінням боротьби з митними правопорушеннями, виявлені неправдиві відомості щодо найменування, кількості та країни походження товарів «автозапчастини»

При проведенні митного огляду товарів «автозапчастини» у кількості 12 222 од. загальною вагою брутто 2 135,00 кг, переміщення яких здійснювалось у 20-футовому стандартному контейнері, встановлено, що крім заявлених у митній декларації товарів, у контейнері наявні товари походженням з Японії, Індонезії та ОАЕ, відомості про які відсутні у митній декларації та товаросупровідних документах, а також встановлено, що товари торговельної марки «TOYOTA» походять з США, Таїланду, Польщі, Японії, Китаю, Канади, В’єтнаму, Австралії, ОАЕ, Туреччини та Індонезії, що не відповідають заявленій країні походження цих товарів в митній декларації – Корея.

Тобто вищезазначені товари переміщені через митний кордон України з приховуванням від митного контролю.

По виявленому факту співробітниками управління боротьби з митними правопорушеннями стосовно компанії-відправника (експортера) товарів складено протокол про порушення митних правил, передбачених ч.1 ст. 483 Митного кодексу України, а безпосередні предмети правопорушення – автозапчастини у кількості 8 140 од., орієнтовна вартість яких складає 327,8 тис. грн., вилучені та розміщені на складі митного органу до винесення судом рішення у справі.

 

На Київщині з незаконного обігу вилучені товарно-матеріальні цінності на 30,2 млн. гривень

З початку року працівниками оперативних підрозділів ГУ ДФС у Київській області з незаконного обігу вилучені товарно-матеріальні цінності підакцизної групи на 24,5 млн. грн., з яких: 4,1 тис. дал лікеро-горілчаних виробів на 7 млн. грн.; 267,3 тонн паливно-мастильних матеріалів на 4,8 млн. грн.; 4 тис. дал спирту на  4,3 млн. грн.; 329,2 тис. пачок тютюнових виробів на 6,8 млн. грн. та 8 автомобілів вартістю 1,6 млн. гривень.

За результатами проведених заходів припинена діяльність 10 підпільних виробництв з незаконного виготовлення підакцизних товарів, з яких 8 займалися виготовленням лікеро-горілчаних виробів та 2 — спирту.

По даним фактам розпочаті 9 кримінальних проваджень за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

 

Олексій Кавилін: «З початку року платники Київщини спрямували до місцевих бюджетів майже 846 млн. грн. плати за землю»

Бюджети місцевих громад Київського регіону отримали більше фінансових ресурсів завдяки збільшенню надходжень від плати за землю. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін. Рівень надходжень аналогічного періоду минулого року перевищено на 312 млн. грн., а прогнозних показників на 10 місяців поточного року – майже на 137 млн. гривень.

«Зростання сплачених сум обумовлене дією декількох факторів: це і  підвищення ставок земельного податку та розмірів орендної плати, які встановлюються органами місцевого самоврядування; і застосування збільшених коефіцієнтів індексації нормативної грошової оцінки землі, а також введення нової грошової оцінки землі в населених пунктах регіону”, — зазначив Олексій Кавилін

Найбільше плати за землю у Київській області перерахували підприємства, установи та організації – 720 млн.грн. Від фізичних осіб надійшло 126 млн. гривень. При цьому, майже 30% надходжень або 256 млн.грн. забезпечили платники Броварської ОДПІ.  По Києво-Святошинській ОДПІ місцеві бюджети отримали понад 252 млн. грн.,  Вишгородській ОДПІ – 179 млн. грн., Білоцерківській ОДПІ – понад 158 млн.гривень.

На сьогодні, на обліку у Київській області знаходяться понад 11 тисяч землекористувачів – юридичних осіб. Задекларована ними сума плати за землю у цьому році складає 839,6 млн. грн., що на 208 млн. грн. більше, ніж у 2015 році.

 

Кіровоградщина: від реалізації безхазяйного майна за десять місяців до бюджетів усіх рівнів надійшло 670 тисяч гривень

За десять місяців поточного року до бюджетів усіх рівнів від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування спрямовано 670,1тис.грн., з них до державного бюджету надійшло 379,5тис.грн., що складає 101,3відс. до доведеного завдання та до місцевих бюджетів — 290,6тис.грн. або 102,3відс. до завдання.

Протягом січня – жовтня 2016 року підпорядкованими ОДПІ на облік поставлено безхазяйного майна на загальну суму 18,1тис.гривень.

 

Кількість перевірок фіскальною службою Кіровоградщини зменшилась в 1,2 рази

За січень-жовтень 2016 року фахівцями підрозділу податкового аудиту ГУ ДФС у Кіровоградській області проведено 379 планових та позапланових перевірок юридичних осіб. Їх кількість скоротилася на 88 у порівнянні з минулорічним періодом. Також в поточному році проведено 307 зустрічних звірок, що в порівнянні з минулим роком менше на 375 звірок.

Планові контрольно – перевірочні заходи, які проводяться податківцями Кіровоградщини спрямовуються лише на ті підприємства, які свідомо не сплачують або сплачують не в повному обсязі платежі до бюджету, використовуючи схеми мінімізації або ухилення від оподаткування.

За результатами перевірок донараховано 32,6млн.грн. грошових зобов’язань, які узгоджені з платниками податків. Рівень узгодженості складає 46,4відс., що у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року більше на 28,9%.

Забезпечено надходження платежів до бюджетів усіх рівнів за рахунок донарахованих сум за актами перевірок підрозділів аудиту у січні – жовтні цього року у сумі 27,0млн.грн., рівень стягнення складає 82,6 %.

Також, зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на суму 12,2млн.грн. та від’ємне значення податку на додану вартість на суму 14,5млн. гривень.

Результати роботи підрозділів боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Кіровоградської області за десять місяців 2016 року

Основною функцією підрозділів боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, є вжиття заходів щодо виявлення  сумнівних  фінансових операцій, їх аналізу на предмет пов’язаності з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та  руйнування схем,  в яких використовуються зазначені операції.

За січень-жовтень 2016 року відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Кіровоградській області складено та передано до правоохоронних органів 24 матеріали щодо імовірного вчинення кримінальних правопорушень суб’єктами господарювання та фізичними особами, в тому числі 18 матеріалів – з ознаками отримання та легалізації злочинних доходів на загальну суму 91,2млн.грн.

За результатами розгляду переданих матеріалів правоохоронними органами у 2016 році в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 17 кримінальних проваджень, в тому числі 2 провадження – за ознаками ст.209 КК України («Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом»), 6 проваджень – за ознаками ст.191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»), 1 – за ознаками ст.190 КК України («Шахрайство») та 8 — за ознаками ст.212 КК України («Ухилення від сплати податків, зборів»).

Крім того, одним з пріоритетних напрямків роботи відділу є виявлення правопорушень у сфері державних закупівель. За результатами роботи у даному напрямку до правоохоронних органів передано 6 матеріалів, на основі яких зареєстровано 5 кримінальних проваджень.

 

Фальсифікат до Попасної не потрапив

Співробітники спецпідрозділу Головного управління ДФС у Луганській області «Фантом» 17.11.16 зупинили на посту при в’їзді у м. Попасна Рено Трафік, яке прямувало за маршрутом «Харків – Попасна».

Під час огляду авто виявлено 55 літрів фальсифікату, в т.ч. 40 літрів горілки (8 бутлів) та 15 літрів коньяку (3 бутлі).

Перевіркою встановлено, що цю «продукцію» було придбано у невідомої особи у м. Харкові на залізничому вокзалі для подальшої реалізації у м. Попасна.

Фальсифікат орієнтованою вартістю понад 5 тис. грн вилучено. Стосовно водія, мешканця м. Попасна, складено адмінпротокол за ст. 177-2 КУпАП.

 

Захист інтересів держави не словом, а ділом!

Незважаючи на проведення постійних обстрілів, співробітники спецпідрозділу Головного управління ДФС у Луганській області «Фантом» стоять на сторожі інтересів держави, виявляючи та припиняючи на лінії зіткнення незаконне переміщення вантажів.

З цією метою в районі с. Трьохізбенка, де кілька тижнів тому офіцери «фантома» отримали поранення, був встановлений так званий «секрет».

Результат не змусив себе довго чекати. В цей же день було затримано автомобілі, які перевозили 980 кг сирної продукції на суму 93,2 тис. грн, 120 кг ковбасних виробів на 9,6 тис грн і тонну яблук на 10,5 тис. грн.

Передбачалося, що всю цю продукцію буде незаконно переправлено через річку Сіверський Донець до тимчасово окупованої території.

Відносно водіїв, жителів с.Трехізбенка та Райгородка, складені адмінпротоколи за ст. 164 ч.1 та ст. 204-3.

 

При перевищенні доходу понад 1 млн грн, підприємціплатники єдиного податку 2 — 3 груп, повинні застосовувати РРО

Реєстратори розрахункових операцій (РРО) не застосовуються платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичні особи — підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1,0 млн грн.

Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

Постановою КМУ від 13.07.16 № 439 визначено механізм здійснення фіскальними органами заходів податкового контролю за досягненням платниками єдиного податку 2-ї і 3-ї груп (фізичними особами) обсягу доходу понад 1 млн грн, що зобов’язує їх застосовувати РРО при здійсненні готівкових розрахунків.

Для визначення граничного обсягу доходу враховуються в сукупності усі види доходів, які отримані платником єдиного податку від провадження підприємницької діяльності протягом календарного року незалежно від обраних видів діяльності.

Для здійснення податкового контролю використовується податкова інформація, зібрана та/або отримана контролюючими органами, та яка зберігається з урахуванням результатів її опрацювання в інформаційних базах контролюючих органів або безпосередньо посадовими (службовими) особами таких органів.

Для отримання податкової інформації контролюючі органи можуть:

- звертатися до платників податків та інших суб’єктів інформаційних відносин з письмовим запитом про подання податкової інформації;

- проводити зустрічні звірки даних суб’єктів господарювання стосовно платників єдиного податку.

З метою здійснення податкового контролю за досягненням платниками єдиного податку граничного обсягу доходу контролюючий орган може проводити документальну позапланову перевірку та фактичну перевірку.

 

З початку року органами ДФС Луганщини проведено 135 перевірок з питань обігу підакцизних товарів

За січень-жовтень 2016 року працівниками Головного управління ДФС у Луганській області проведено 135 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання діючого законодавства щодо регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

В ході проведених перевірок встановлено 153 порушення законодавства, з яких 50 порушень за безліцензійну торгівлю підакцизними товарами. Загалом, за результатами проведених перевірок донараховано 1 млн 654 тис. грн.

Крім того, протягом 10 місяців поточного року вилучено з незаконного обігу товарів підакцизної групи на загальну суму 8 млн 92 тис. грн.

 

Майже 1,7 млрд грн податків і зборів отримали місцеві бюджети Луганщини

З початку року до місцевих бюджетів міст та районів Луганської області платники перерахували 1 млрд 684 млн грн податків і зборів. Це на 226,9 млн грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Найвагомішим є податок на доходи фізичних осіб, якого протягом січня-жовтня надійшло 1 млрд 12 млн грн.

Нагадаємо, що саме доходи місцевих громад спрямовуються на потреби, розвиток та благоустрій наших міст і селищ.

 

Податкова міліція спільно з Львівською митницею виявили приховані сигарети при перетині кордону вантажним автомобілем

В межах цільової операції „Акциз-2016” і „Рубіж-2016” працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області спільно з працівниками Львівської митниці ДФС 16.11.2016 року у пункті пропуску «Мостиська» проведено огляд вантажного автомобіля марки RENAULT MAGNUM з причепом, який перетинав кордон без вантажу.

У технологічних порожнинах колісних осей та в повітряних подушках причепа і сідлового тягача виявлено приховувані від митного контролю тютюнові вироби торгових марок «Прима Срібна» синя в кількості 110 пачок, «Rothmans» в кількості 350 пачок, «Marlmoro gold» в кількості 10 пачок та «JIN LING» в кількості 140 пачок.

Тютюнові вироби в кількості 610 пачок орієнтовною вартістю 15 тис.грн., а також автомобіль марки RENAULT MAGNUM з причепом орієнтовною вартістю 1,5 млн.грн. вилучено.

За вищевказаним фактом складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

 

Працівники Львівської митниці посилюють протидію митним правопорушенням

Упродовж останньої доби працівники митниці зафіксували понад 30 випадків незаконного переміщення товарів через митний кордон. Вилучено понад півтори тонни товарів вартістю близько півмільйона гривень.

Серед предметів правопорушень, цигарки, продукти харчування, побутові та промислові товари, автозапчастини.

Найчастіше громадяни, мешканці Львівщини, порушували вимоги ст.471 (недекларування) Митного кодексу України та ч.1 ст483 (переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю). Вилучено три автомобілі за приховування у них сигарет.

За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил, товари вилучено. Справи скерують до суду.

 

Податкові міліціонери Львівської області виявили черговий склад підробленої горілки

В межах цільової операції „Акциз-2016” працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області 15.11.2016 року в одному з приміщень гаражного кооперативу, що на вулиці Конюшинній у місті Львові, виявили склад фальсифікованих алкогольних напоїв під виглядом торгової марки «Пшенична» (в картонній тарі, так-звані „бекінбокси”) ємністю 10 літрів, в кількості 201 шт., орієнтовною вартістю 300 тис.грн. без марок акцизного податку.

За цим фактом розпочато досудове слідство в рамках кримінального провадження, за попередньою правовою кваліфікацією ч.1 ст.204 КК України.

 

Під сидінням легкового автомобіля громадянин України приховав майже 300 кілограмів мясопродуктів

Сьогодні, 16.11.2016, у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині» під час митного контролю легкового транспортного засобу працівники митниці виявили приховані від митного контролю понад 200 кг сосисок, майже 80 кг паштету та близько 10 кг сиру моцарелла. Їх намагався ввезти громадянин України, мешканець Львівської області, 1996 року народження, смугою руху «зелений коридор».

Товар був прихований від митного контролю під пасажирськими сидіннями легкового автомобіля.

Про переміщення цього товару громадянин не повідомив, окрім того, згідно з чинним законодавством переміщення таких товарів є обмеженим. Це незаконне переміщення було виявлено завдяки пошуковій роботі.

Так, громадянин порушив вимоги ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Щодо нього складено протокол про порушення митних правил, товар вилучено до розгляду справи в суді.

 

 

Фіскальна служба Миколаївщини протидіє «тіньовим» доходами

Останнім часом набуває особливої ваги такий напрям діяльності органів ДФС, як виявлення, аналіз та перевірка фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією або відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму.

Як повідомив начальник відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Миколаївській області Вадим Бердник, з початку 2016 року працівниками підпорядкованого підрозділу виявлено 49 правопорушень, пов’язаних з одержанням «тіньових» доходів окремими підприємствами регіону. Своїми незаконними діями правопорушники нанесли державі збитки на загальну суму 66,4 млн. гривень.

На підставі матеріалів відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Миколаївській області, правоохоронними органами Миколаївської області в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 26 кримінальних проваджень, у т.ч: 2 кримінальних провадження порушено за фактами легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 48 млн. грн.; за фактами вчинення злочинів, що передують легалізації, а саме, привласнення, розтрата майна або заволодіння ним, шляхом зловживання службовим становищем, фінансування тероризму, ухилення від сплати податків, порушено 13 кримінальних справ;  за фактами інших злочинів, пов’язаних з фінансовими зловживаннями порушено 15 кримінальних проваджень.

За словами Вадима Бердника, ефективна робота відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДФС у Миколаївській област значно сприяє детінізації економіки регіону, забезпеченню додаткових надходжень до бюджету, запобіганню фінансовим зловживанням, насамперед, при здійсненні закупівель за кошти державного та місцевих бюджетів.

 

До місцевих бюджетів Миколаївської області мобілізовано майже 250 млн. грн. акцизного податку

Завдяки проведенню ефективної роботи щодо недопущення суб’єктами господарювання безліцензійної діяльності на ринку підакцизних товарів, за 10 місяців 2016 року органами ДФС у Миколаївській області до місцевих бюджетів забезпечено майже 250 млн. грн. акцизного податку від платників акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів.

За словами начальника відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Миколаївській області Владислава Ракіпова, у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, надходження з акцизного податку збільшилися на 85 млн. гривень.

Також, Владислав Ракіпов зазначив, що від плати за отримані у цьому році суб’єктами господарювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами до місцевих бюджетів надійшло майже 15 млн. гривень.

 

«Акциз — 2016″: на Миколаївщині викрито чергових «махінаторів» нафтопродуктами

У ході проведення операції «Акциз — 2016″ працівниками оперативних підрозділів Державної фіскальної служби у Миколаївській області у смт. Веселинове Миколаївської області виявлено автозаправну станцію, на якій нелегально зберігалися та реалізовувалися пально-мастильні матеріали. Також, на об’єкті відсутній касовий апарат та дозвільні документи на здійснення такого виду діяльності. Відповідно, до бюджету не сплачувалися податки.У результаті проведених оперативних заходів на даному об’єкті вилучено 30 тон нафтопродуктів на загальну суму 543 тис. гривень.

Стосовно громадянина К., який обрав «легкий» спосіб отримання доходів, складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає застосування штрафу від 340 до 680 тис. грн. з конфіскацією виготовленої продукції.

В.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Анатолій Бондаренко відмітив, що органами ДФС у Миколаївській області посилено роботу щодо виявлення правопорушень у сфері оподаткування, викриття злочинних схем мінімізації податків і детінізації економіки, відшкодування нанесених державі збитків.

Тож, Головне управління ДФС у Миколаївській області звертається до небайдужих громадян з проханням, у разі виявлення фактів незаконного зберігання та продажу підакцизних товарів, інших схем ухилення від сплати податків, повідомляти за номером телефону чергової частини (0512) 37-06-10.

 

Органами ДФС у Миколаївській області легалізовано понад 4,5 тисячі робочих місць

Одним з пріоритетних напрямів роботи органів ДФС у Миколаївській області є легалізація заробітної плати, оскільки нелегальні доходи призводять до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих працівників, позбавляючи їх соціальних гарантій.

Як зазначила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Миколаївській області Валентина Барановська, у січні-жовтні 2016 року підрозділами податків і зборів з фізичних осіб органів ДФС у Миколаївській області виявлено 4923 неоформлених відповідно до вимог чинного законодавства найманих працівника.

Вжитими заходами легалізовано 4584 робочих місця. З легалізованої заробітної плати, виплаченої роботодавцями після офіційного оформлення працівників, до бюджету додатково надійшло майже 3 млн. грн. податків.

 

Податковою міліцією Одещини біля промтоварного ринку «7 км» з незаконного обігу вилучено тютюнові вироби на суму понад 1 мільйон гривень

Тютюнові вироби іноземного походження, без марок  акцизного податку виявлені під час огляду автомобіля біля промтоварного ринку «7 км».

Огляд проводився співробітниками податкової міліції ГУ ДФС в Одеській області спільно з УСБ України в Одеській області у рамках розслідування кримінального провадження.

Загалом, за результатами  оперативних заходів вилучено тютюнові вироби без марок акцизного податку встановленого зразка виробництва Республіки Білорусь та Російської Федерації у кількості 72 400 пачок на  суму 1 026 400 гривень та автомобіль вартістю 270 000 гривень. Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей склала 1 296 400 гривень.

У разі потрапляння та реалізації вилучених тютюнових виробів на території України збитки у вигляді ненадходження до бюджету акцизного податку склали б  понад 513 000 гривень.

 

За січень жовтень 2016 року від платників податків Одещини надійшло майже 187 млн.грн. акцизного податку

Це майже на 54 млн.грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Із загальної суми надходжень, майже 149 млн.грн. надійшло у вигляді акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів та понад 39 млн.грн. із ввезених на територію України товарів.

Від підприємств — виробників виноробної продукції надійшло майже 109 млн.грн.  акцизного податку, виробники лікеро-горілчаної продукції сплатили майже 38 млн.грн., понад 1,5 млн.грн. сплатили виробники пива.Крім того, станом на 01.11.2016 року суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на право роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами сплатили до бюджету майже 58 млн.грн.

За цей же період призупинено 482 та анульовано 1384 ліцензії за несплату чергового платежу, 9 ліцензій анульовано за незаконний продаж тютюнових виробів та алкогольних напоїв неповнолітнім

 

За результатами позовної роботи органів ДФС Полтавщини до бюджету надійшло понад 39 млн. грн.

Про це, в рамках проведення заходів приурочених до проведення в поточному році Всеукраїнського тижня права, повідомила начальник юридичного управління ГУ ДФС у Полтавській області Алла Рябкова. Протягом десяти місяців 2016 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1372 справи, стороною в яких виступають органи ДФС Полтавської області на загальну суму майже 4 мільярда 499 млн. грн.

Всього, із загальної кількості справ, що перебували на розгляді, вирішено  на користь органів ДФС – 374 справ на суму 591,7 млн. грн., на користь платників  – 267  справ на суму 743,7 млн. грн.

За результатами проведеної позовної роботи органами ДФС Полтавщини до бюджету надійшло 39,3 млн. грн., що на 11,6 млн.грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Протягом січня–жовтня 2016 року в Головному управлінні ДФС у Полтавській області на розгляді  знаходилось 394 скарги платників на 488 податкових повідомлення-рішення на суму 1 млрд. 259,5 млн. грн.. За результатами розгляду 365 скарг на 450 податкових повідомлення рішення було скасовано – 115 рішень на суму 38,8 млн.грн., збільшено зобов’язання – по 10 податковим повідомленням рішенням на суму 762 тис.грн.

 

Основні показники роботи Полтавської митниці ДФС за січень-жовтень 2016 року

„В січні-жовтні 2016 року Полтавською митницею ДФС оформлено 23337 експортно-імпортних митних декларацій (в т.ч. експортних — 14540 шт., імпортних — 8799 шт., транзитних — 0 шт.), що на 1 % менше ніж за січень-жовтень місяць минулого року — 23567 шт. (в т.ч. експортних — 15470 шт., імпортних — 8097 шт., транзитних — 0 шт.)” – повідомив в.о. начальника Полтавської митниці ДФС Василь Воронько.

Загальний обсяг експортно-імпортних операцій (статистичний експорт та статистичний імпорт), здійснених суб’єктами ЗЕД по зоні діяльності митниці за січень-жовтень 2016 року, склав 1034,8 млн.дол.США, що на 14,6% менше, ніж за січень-жовтень 2015 року (1212 млн. дол. США).

Разом з цим зовнішньоторговельне сальдо за січень-жовтень місяць 2016 року позитивне і складає 172,6 млн.дол.США, а за січень-жовтень 2015 року 278,1 млн. дол. США.

В січні-жовтні 2016 року до Державного бюджету України перераховано 2 млрд. 625,1 млн.грн, що на 190,9 млн.грн. менше, ніж у січні-жовтні минулого 2015 року.

Середньомісячні надходження до державного бюджету в січні-жовтні 2016 року становили 262,5 млн.грн.

За результатами правоохоронної роботи в січні-жовтні 2016 року Полтавською митницею ДФС складено 120 адміністративних протоколів про порушення митних правил на загальну суму 56,2 млн.грн.

 

Полтавський бізнес перерахував до місцевого бюджету майже 106 млн. грн. акцизного податку

За 10 місяців 2016 року полтавський бізнес перерахував до місцевого бюджету 105,9 мільйонів гривень акцизного податку, з них:

  • майже 95 мільйонів гривень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;
  • понад 3,5 мільйонів гривень плати за ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами;
  • близько 7,4 мільйонів гривень плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Відділ організації роботи

 

За 10 місяців 2016 року платники податку на прибуток Рівненської області сплатили до Зведеного бюджету майже 180 млн. гривень

За січень — жовтень  2016 року ГУ ДФС у  Рівненській області мобілізовано до Зведеного бюджету України  179,8 млн. гривень податку на прибуток, що 23,5 млн.грн. більше ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, до загального фонду Державного бюджету надійшло 160,7  млн. грн.,  та  19,1 млн. грн. до місцевих бюджетів області.

ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, що платники податку на прибуток, для яких встановлено податковий (звітний) період – квартал, та які здійснили розрахунок авансового внеску у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 року, повинні сплатити його до 31 грудня 2016 року.

 

Працівники ДФС Рівненщини знайшли порушення при виплаті зарплати на 11,4 мільйона гривень

Працівниками фіскальних органів області протягом січня — жовтня 2016р. встановлено 117 випадків порушень  податкового законодавства суб‘єктами господарювання в питаннях  виплати заробітної плати або інших доходів громадянам.

За результатами проведених перевірок додатково донараховано до бюджету 10,6  млн.грн. ПДФО та 806,1 тис.грн. єдиного внеску.

«На постійному контролі організована  робота щодо виявлення фактів виплат фізичним особам не облікованих та прихованих доходів, а також щодо контролю за дотриманням вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати найманим працівникам і сплати належних сум ПДФО та єдиного соціального внеску до бюджету»,- зазначив в.о.начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук.

 

Власники елітних автомобілів сплатили до місцевих бюджетів області понад півтора мільйона гривень транспортного податку

За січень — жовтень 2016 року платники транспортного податку Рівненської області сплатили до місцевих бюджетів 1581,5 тис. гривень, що на 974 тис. гривень більше встановленого завдання.

Від суб’єктів господарювання – юридичних осіб, на балансі яких знаходяться елітні автомобілі, надійшло 576,4 тис. гривень, а фізичні особи — власники оподатковуваних VIP-авто, сплатили до місцевого бюджету 1029 тис. гривень транспортного податку.

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року порядок визначення автомобілів, що підлягають оподаткуванню змінено. Відтепер, 25 тис. гривень податку сплачуватимуть власники легкових автомобілів, вартість яких перевищує 750 мінімальних зарплат, незалежно від об’єму двигуна, оподаткуванню підлягають автомобілі віком не старше 5 років.

У Рівному припинено діяльність незаконних АЗС

Співробітниками оперативного управління Головного управління ДФС у Рівненської області, в рамках проведення операції «Акциз-2016», спільно із працівниками патрульної поліції Рівного припинено діяльність 2 незаконних АЗС.

Встановлено, що жителі міста Рівного, здійснюють в обласному центрі роздрібну торгівлю дизельним паливом без державної реєстрації в органах ДФС.

Під час проведених заходів з незаконного обігу вилучено 7,5 тонн дизельного палива орієнтовною вартістю 165 тис. гривень, ємності для його зберігання та автозаправні модулі. Загальна вартість вилучених ТМЦ становить близько 315 тис. гривень.

ТМЦ передано на відповідальне зберігання до прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

 

Податковою міліцією Сумщини припинено діяльність з незаконної торгівлі газом

Працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Сумській області  припинено незаконну діяльність з торгівлі стислим газом на АГЗС

За отриманою  інформацією працівниками оперативних підрозділів ГУ ДФС у Сумській області,  підприємство в одному з районів Сумщини здійснювало діяльність із заправки автотранспорту стислим газом, не маючи необхідних документів дозвільного характеру.

У ході перевірки виявлено та вилучено автогазозаправне обладнання, а також понад 5 тисяч літрів скрапленого газу на суму понад 460 тисяч гривень.

Проводяться подальші заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності згідно чинного законодавства.

 

Сумські митники завжди напоготові

Так, на митному посту «Хутір-Михайлівський» при проведенні митного контролю потягу  сполученням «Москва-Кишинів», а саме вагону №8, у громадянина Молдови було виявлено серед особистих речей  255 незадекларованих  книг.

Під час проходження митного контролю вагону №13 цього ж потягу у іншого громадянина Молдови було виявлено один комплект пінбольного маркеру, вартість якого складає близько 4 500 гривень.

Згодом, на митному посту «Конотоп» у нашого співвітчизника, який прямував до Російської Федерації потягом «Київ-Москва», без ознак приховування від  митного контролю виявлено препарат «Грандаксин», щодо якого існують певні обмеження при переміщенні через митний кордон України.

Таким чином, своїми діями чоловіки порушили порядок переміщення товарів через митний кордон. За даними фактами складено протоколи про порушення митних правил за ознаками  правопорушення, передбаченого  ст. 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення».

На митному посту «Білопілля»  під час проведення митного контролю автомобіля «MERCEDES-BENZ VITO» в одного із пасажирів було знайдено кілька пакунків медичного препарату «Калію перманганату», відносно якого  встановлено обмеження щодо переміщення його через митний кордон України. За даним фактом інспектором митниці було складено протокол про порушення митних правил за ознаками  правопорушення, передбаченого ст. 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю». Товари вилучено.

В зоні митного контролю пункту пропуску «Покровка-Колотиловка» було припинено факт переміщення через митний кордон України наркотичної сировини. Чоловіки їхали на автомобілі марки «DACIA LOGAN» під керування громадянина України. Слідували у напрямку до Росії,  та обрали форму проходження  митного контролю  через зону спрощеного митного контролю «Зелений коридор». Під час проведення спільного прикордонно-митного контролю спрацювала службова собака. У сумці серед особистих речей без ознак приховування знаходилось 250 грам розчинника та 1,6 кілограмів зерен маку.

 

За 10 місяців 2016 року підприємці Сумщини сплатили 155,0 млн. грн єдиного податку з фізичних осіб

Про це повідомила Ірина Мазенко, заступник начальника управління  податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Сумській області під час засідання «круглого столу»,  організованого Коаліцією малого та середнього бізнесу Сумської області.

На даний час на обліку в області  перебуває 40516 фізичних осіб підприємців. Кількість зареєстрованих платників єдиного податку становить 24672, це на 965 платників більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

За словами Ірини Мазенко,  надзвичайно серйозною є проблема легалізації заробітної плати і її вирішенню приділяється особлива увага органами ДФС Сумщини.

Так, протягом січня-жовтня  поточного року  фахівці фіскальної служби Сумщини виявили у регіоні понад 1050 громадян, працю яких використовували без оформлення трудових відносин.

Поряд з цим, до державної реєстрації залучено 1908 громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації.

У роботі «круглого столу» також взяли  участь фахівці ДПІ у м.Сумах, депутати Сумської міської ради, керівники управлінь та департаментів  Сумської міської ради, підприємці, представники місцевих і регіональних об’єднань малого та  середнього біз

 

На Тернопільській митниці ДФС зафіксовано порушення митних правил на суму понад 21 млн гривень

За 10 місяців цього року фахівці Тернопільської митниці ДФС склали 127 адміністративних протоколів про порушення митних правил на загальну суму  21 млн 114,6 тис. грн та вилучили предмети правопорушення у 13 справах попередньою вартістю 1 млн 555,5 тис. гривень.

Митницею розглянуто 58 справ про митні правопорушення. Водночас за постановами митниці притягнуто до відповідальності винних осіб із застосуванням штрафів на загальну суму більше 7 млн гривень.

За результатами роботи митниці в правоохоронному напрямку протягом січня-жовтня від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами митниці до бюджету перераховано 278 тис. гривень.

До суду передано 54 справи на суму 20 млн 772,3 тис. гривень. Водночас судом винесено постанову про накладення адміністративного стягнення, в тому числі із застосуванням

 Платники Тернопільщини частково розрахувалися з податковими боргами і спрямували до бюджету понад 81,8 млн гривень

З початку року податковий борг до зведеного бюджету в абсолютному значенні зменшено на 26,7 млн грн і станом на початок листопада становить 177,3 млн грн. До державного бюджету сума боргу складає 118,5 млн грн, який порівняно з початком року зменшився на 36,2 млн гривень.

За результатами роботи у жовтні забезпечено зменшення податкового боргу до зведеного бюджету на суму 0,7 млн гривень.

За десять місяців цього року в рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету спрямовано 81,8 млн грн, в тому числі до державного – 52,2 млн грн. Зокрема, у жовтні сплачено до зведеного бюджету 6,7 млн грн, з них до державного бюджету – 4 млн гривень.

З початку року за рахунок реалізації безхазяйного майна до зведеного бюджету надійшло 1,3 млн грн, в тому числі до державного – 340,2 тис. грн, що становить понад 136% очікуваних показників, до місцевих бюджетів – 924,7 тис. гривень.

Як зазначає начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, подальше зниження боргів і відповідно наповнення бюджетів усіх рівнів залишається одним із пріоритетів роботи фіскальної служби у 2016 році. Зусилля працівників ДФС області спрямовані на активізацію роботи щодо зменшення заборгованості представників бізнесу Тернопілля перед бюджетами та на вжиття заходів щодо упередження виникнення таких боргів.

 

Мешканці Тернопільщини сплатили майже 111 млн грн військового збору

З початку року жителі області перерахували до бюджету 110,9 млн грн військового збору, що становить 106,8% прогнозного показника.

За словами начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата, порівняно з січнем-жовтнем минулого року надходження військового збору зросли на 16,9%  або на 16 млн гривень.

Нагадаємо, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри, доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) та низку інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

 

До уваги громадянтелефонні шахраї представляються податківцями

Шановні платники податків Харківщини, Головне управління ДФС у Харківській повідомляє, що  на сьогоднішній день мають місце непоодинокі випадки вимагання невідомими особами грошових коштів від суб’єктів підприємницької діяльності.

Для вимагання грошей зловмисники телефонують начебто від імені керівництва органів ДФС регіону, начальників податкових інспекцій.

Увага, телефонні дзвінки здійснюються як на стаціонарні, так і на мобільні телефони.

Просимо Вас, будьте максимально обережні та не піддавайтесь на подібного роду провокації. Якщо ж траплятимуться (чи були) такого роду телефонні дзвінки, не замовчуйте факти, негайно повідомляйте  до правоохоронних органів або телефонуйте на Антикорупційний сервіс ДФС України «Пульс» за тел. (044) 284-00-07.

 

Стародрук «Апостол» загорнули в светр та намагалися вивезти з України

Сьогодні в результаті проведення спільної операції співробітниками Харківської митниці ДФС, СБУ та прикордонниками в пункті пропуску «Плетенівка» була виявлена старовинна книга — кириличний стародрук «Апостол» XVII століття.

50-річний громадянин України намагався незаконно вивезти в Росію книгу, яка була загорнута в светр та поліетиленовий пакет та схована на дні валізи під особистими речами.

За даним фактом був складений протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Предмети правопорушення передані до правоохоронних органів. Додатково буде проведена експертиза.

Як відмітив перший заступник начальника Харківської митниці ДФС Андрій Танцеров, громадянам слід нагадати, що предмети, які виготовлені до 1950 року, та твори друку, які видані до 1945 року, при переміщенні потребують подання дозволу Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України або експертного висновку, виданого державними установами, закладами культури, іншими організаціями, уповноваженими на проведення державної експертизи культурних цінностей.

 

Херсонщина підтримала українську армію на 131 мільйон гривень

Лише 1,5 відс. військового збору, а сума вражає! Отже, за десять місяців 2016 року платники податків Херсонщини перерахували до державного бюджету 131 млн.грн.  військового збору. Це на  26,6 млн.грн. перевищує минулорічний показник.

Левову частку надходжень в загальний вклад внесли платники та мешканці міста Херсона, які спрямували для української армії понад  75 млн.гривень. Не менш активними у підтримці Збройних сил України були платники Новокаховської ОДПІ, які перерахували до бюджету понад 30 млн.грн. збору.

Нагадаємо: сума військового збору, що підлягає сплаті платником податків самостійно до бюджету за результатами звітного року вказується у рядку 24.1 розділу IV декларації, а сума податку на доходи фізичних осіб – у рядку 23.1 розділу IV декларації.

 

Бізнес Херсонщини сплатив 180 мільйонів гривень податку на прибуток

Платниками податку на прибуток херсонського краю за 10 місяців 2016 року до зведеного бюджету сплачено 178,4 млн. грн., у тому числі до державного бюджету – 157,5 млн. гривень. У порівнянні з торішнім показником надходження зросли на 57,9 млн. гривень.

Окрім того, до зведеного бюджету сплачено 13,3 млн. грн. частини чистого прибутку господарських організацій, яка надійшла від  державних та комунальних підприємств області.

Нагадуємо: квартальні декларації з податку на прибуток надаються підприємствами, які за минулий рік отримали доходи понад 20 млн. гривень. За підсумками 9 місяців 2016 року такі платники податку повинні нарахувати авансовий внесок з податку на прибуток у розмірі 2/9 задекларованого за цей період податку, який підлягає сплаті у грудні поточного року.

 

У сфері податків буковинські податкові міліціонери викрили 72 кримінальні правопорушення

Впродовж січня-жовтня 2016 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за оперативними матеріалами обліковано 72 кримінальних правопорушення. Серед них за вчинення тяжких та особливо-тяжких злочинів – 16 або понад 22,2 відсотки — про це повідомляє перший заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області – полковник податкової міліції — Сергій Гакман.

До суду направлено провадження за вчинення 28 кримінальних правопорушень, в т.ч. з обвинувальним актом та угодою про визнання винуватості – 22 кримінальних правопорушень; з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з відшкодуванням завданих державі збитків – 6 кримінальних правопорушень

Руйнування злочинних схем ухилення від оподаткування забезпечили бюджету понад 6 млн. грн. відшкодованих бюджету збитків.

За словами Сергія Гакмана кримінальні правопорушення пов’язані з незаконним обігом підакцизних товарів складають серед усіх найбільшу частку   – 39 проваджень та вилучено «контрафакту» на понад 20,8 млн. грн. Також, припинено діяльність двох «підпільних виробництв».

 

Мешканець Тернопільщини намагався незаконно вивезти з України ніж

Близько 3 години дня у пункті пропуску «Порубне» Чернівецької митниці ДФС під час здійснення митних формальностей у транспортному засобі мешканця сусідньої Тернопільщини виявлено незаявлений, прихований від митного контролю ніж згідно з маркуванням на лезі «SA32», «Columbia JinLing Company», «USA saber» (довжина леза –182 мм, товщина леза –4 мм). Попередньо вказаний предмет кваліфіковано як холодну зброю.

За даним фактом співробітниками митниці до слідчого відділу УСБУ в Чернівецькій області направлено Повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого ст.201 Кримінального кодексу України.

Через порушення митних правил чернігівські митники затримали дубовий паркет вартістю понад 212 тисяч гривень

Одне з чернігівських підприємств надало до митниці документи для митного оформлення виробів з деревини, а саме: 1658,88 кв. м паркету. Вантаж планували відправити на експорт до однієї з Європейських країн. Порушення виявили співробітники митного посту «Чернігів-вантажний» під час митного оформлення.

Відповідно до норм законодавства суб’єктам підприємницької діяльності дозволено здійснювати експортні операції (реалізовувати за межі України) з лісоматеріалами та виготовленими з них пиломатеріалами виключно за наявності сертифіката про їх походження. Крім того, постановою КМУ від 21.05.2012 р. №436 (зі змінами) затверджено перелік лісоматеріалів та пиломатеріалів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України.

Проте, директор товариства з обмеженою відповідальністю, що здійснював експортну операцію, намагався перемістити вантаж з приховуванням від митного контролю. Для митного оформлення він  надав документи, що містили неправдиві дані відносно найменування товару. Таким чином намагався ухилитися від отримання відповідного Сертифікату.

Співробітниками митниці за даним фактом складено протокол про порушення митних правил. Вартість затриманого вантажу становить 212,5 тисяч гривень.

 

Майже 4,5 мільярди гривень податків сплачено платниками Чернігівщини за десять місяців

Протягом січня-жовтня поточного року до бюджетів усіх рівнів надійшло майже 4,5 млрд.грн. податків і зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 35 відсотків.

До державного бюджету зібрано 2 млрд. грн. або 45 відсотків від загальної суми надходжень.

До місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 2,5 млрд.грн., що перевищує рівень 10 місяців минулого року у півтора рази, додатково надійшло 834 млн. гривень. Прийняті місцевими радами бюджетні призначення у частині податків і зборів виконані більш як на 116 відсотків.

Як і у попередніх періодах, саме завдяки установам та організаціям  бюджетної сфери надійшла п’ята частина доходів бюджетів, а це  826 млн. гривень.

Підприємства галузі сільського господарства забезпечили 15,6 відс. загальної суми та сплатили 699 млн.грн. Від лісогосподарських підприємств надійшло 256 млн.грн. податків (5,7 відс. доходів по області).

Добувна та обробна галузі промисловості, а також підприємства торгівлі та громадського харчування внесли приблизно однаковий вклад у наповнення  бюджетів усіх рівнів – 11,4 відс. та сплатили по півмільярда гривень.

7,5 відс. загальної суми забезпечили фізичні особи (підприємці, самозайняті особи та платники податку на майно), ними сплачено 338 млн. гривень.

У порівнянні до минулорічного періоду у формуванні доходів територіальних громад посилилась роль сільськогосподарських підприємств (у поточному році це 20 відс. загальної суми надходжень до місцевих бюджетів), торгівельних організацій (12 відс.), суб’єктів господарювання транспортної галузі (4 відс.). Тоді як у силу різних економічних причин вклад у наповнення бюджетів підприємствами добувної та обробної промисловості трохи зменшився (становить 2,4 відс. та 8,5 відс. відповідно).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.