internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 88

Діалог з громадськістю

 «Ми повністю відмовилися від фіскальних методів роботи на користь індивідуального, сервісного підходу до кожного клієнта», — про це на «засіданні круглого» столу  зазначив в.о. начальника ДПІ у Богодухівському районі Олександр Іванцов. У ході проведення заходу були обговорені наступні питання: РРО – подача звітності мережею інтернет, кампанія декларування, податок на нерухомість.

Олександр Миколайович зазначив, що почалося підключення підприємців, які використовують касові апарати, до “електронної стрічки” — системи передачі даних про готівкові операції на сервер податкової служби.

Платнки податків мають можливість подавати звітну інформацію в електронній формі до серверу податкової служби як шляхом придбання нової касової техніки, так і шляхом приєднання до вже існуючої техніки відповідних модемів для передачі даних.

Реєстратори розрахункових операцій повинні, згідно з вимогами, бути обладнані модулем безпеки Національної системи електронних платежів (НСМЕП) – спеціалізованим пристроєм у вигляді картки та плати для комп`ютера, який захищає дані від втручань.

У суб’єктів  бізнесу є півроку на адаптацію до нових вимог законодавства – протягом першого півріччя 2013 року до підприємців не будуть застосовуватися штрафні санкції за неподання такої звітності в електронній формі.

Податківці повідомили, що на даний час по всій країні триває широкомасштабна кампанія декларування доходів, отриманих в 2012 році. Декларацію про доходи за 2012 рік надають громадяни, які  отримували окремі види оподатковуваних доходів, які не підлягали оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати. В такому випадку платник податку зобов’язаний самостійно включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну Декларацію до 1 травня 2013 року.

Також  звернули увагу  платників податків на те, що з 1 січня 2013 року в Україні введено податок на нерухомість. Це передбачено статтею 265 Податкового кодексу України. Платниками такого податку є  власники житлової нерухомості, як фізичні, так і юридичні особи.  Також були розглянуті  пільги з податку на нерухоме майно для фізичних осіб  і важливі нюанси справляння цього податку.

Під час спілкування  на всі питання присутні отримали вичерпні відповіді.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.