Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування

ОПРИЛЮДНЕНО: 10.06.2019

про оприлюднення проекту документа державного планування
та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. 1.                  Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проект «Детальний план території, розташованого в межах міста Богодухова: вул. Залізнична – пров. Залізничний – пров. Сосновий – лісонасадження Гутянського ДЛГ» розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації частини території міста, призначених для комплексної забудови чи реконструкції, та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Детальний план території розробляється з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів.

1. 2.                   Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виконавчий комітет Богодухівської міської ради за адресою: м. Богодухів пл. Соборності,2 електронна адресса: bogspp@ukr.net тел..  0575832107_, відповідальна особа Ворвуль Володимир Володимирович

3. Процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (оприлюднення її в засобах масової інформації)

–14.06.2019  в газеті «МАЯК»;

– 14.06.2019 в газеті «Богодухівський вісник».

Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб-сайті Богодухівської міської ради.

б) спосіб участі громадськості: (надання письмових зауважень і пропозицій): м. Богодухів пл. Соборності,2 електронна адреса: bogspp@ukr.net тел..  0575832107_, відповідальна особа Ворвуль Володимир Володимирович

Надання письмових зауважень та пропозицій до Виконавчого комітету Богодухівської міської ради за адресою м. Богодухів пл. Соборності,2

в) дата, час і місце проведення громадських слухань (у разі проведення)

громадські слухання заплановано на 16.07.2019 р в приміщені Богодухівської міської ради (початок о 11.00) за адресою: м. Богодухів пл.Соборності,2

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Богодухівська міська рада за адресою: м. Богодухів пл. Соборності,2 електронна адреса: bogspp@ukr.net тел..  0575832107_, відповідальна особа Ворвуль Володимир Володимирович

Контактна особа – секретар міської ради Зіньковська Зоя Миколаївна

ґ) орган, до якого подаються зауваження та пропозиції: Богодухівська міська рада за адресою: м. Богодухів пл. Соборності,2 електронна адресса: bogspp@ukr.net тел..  0575832107,   строки подання зауважень та пропозицій: з 17.06_2019 року протягом 30 днів включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (mern.gov.ua), Департамент екології та природних ресурсів Харківської ОДА (http://ecodepart.kh.gov.ua).

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту оприлюднено 00.00.2019 року на офіційному сайті Богодухівської міської ради. Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.

Міський голова          М. ГОЛУБ