Детальний план: вул. Залізнична – пров. Залізничний – пров. Сосновий – лісонасадження Гутянського ДЛГ

ОПРИЛЮДНЕНО: 10.06.2019

про оприлюднення проекту документа державного планування
та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. 1.                  Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проект «Детальний план території, розташованого в межах міста Богодухова: вул. Залізнична – пров. Залізничний – пров. Сосновий – лісонасадження Гутянського ДЛГ» розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації частини території міста, призначених для комплексної забудови чи реконструкції, та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Детальний план території розробляється з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів.

1. 2.                   Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

3. Процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (оприлюднення її в засобах масової інформації)

(дата) – в газеті «___»;

(дата) – в газеті «».

Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб-сайті Богодухівської міської ради. Публікація повідомлення в друкованих засобах масової інформації – 00.00.2019 р – в газеті «», 00.00.2019 р – в газеті «».

б) спосіб участі громадськості: (надання письмових зауважень і пропозицій):

Надання письмових зауважень та пропозицій до Виконавчий комітет Богодухівської міської ради за адресою ______________ електронна адресса:  тел.. ____________, відповідальна особа

в) дата, час і місце проведення громадських слухань (у разі проведення)

громадські слухання заплановано на 00.00.2019 р в приміщені ___________________ (початок о 00.00) за адресою: __________________

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Богодухівська міська рада за адресою: ______________, електронна адресса:  тел.. _______________

Контактна особа – секретар міської ради _____________

ґ) орган, до якого подаються зауваження та пропозиції: Богодухівська міська рада за адресою: ______________, електронна адресса:  тел.. _______________ ., строки подання зауважень та пропозицій: з __________2019 року протягом 30 днів включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (mern.gov.ua), Департамент екології та природних ресурсів Харківської ОДА (http://ecodepart.kh.gov.ua).

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту оприлюднено 00.00.2019 року на офіційному сайті Богодухівської міської ради. Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.

м.п.

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборності, 2, м. Богодухів, 62103, тел. /факс (057-58) 3-20-02, факс   Е-mail bogspp@ukr.net

_______________________________

на  ________________ від ___________

Директору Департаменту екології та природних ресурсів

Харківської обласної державної адміністрації

Тимчуку А.О.

Шановний Андрію Олександровичу!

В зв’язку з проведенням процедури СЕО для документу державного планування — містобудівної документації: «Детальний план території, розташованого в межах міста Богодухова: вул. Залізнична – пров. Залізничний – пров. Сосновий – лісонасадження Гутянського ДЛГ», подаємо на розгляд наступні документи на паперових носіях та в електронному вигляді:

- «Детальний план території, розташованого в межах міста Богодухова: вул. Залізнична – пров. Залізничний – пров. Сосновий – лісонасадження Гутянського ДЛГ»;

- Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території, розташованого в межах міста Богодухова: вул. Залізнична – пров. Залізничний – пров. Сосновий – лісонасадження Гутянського ДЛГ»;

- Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Міський голова      _________________ М.ГОЛУБ

м.п.