ДЕРЖАВНИМ ЗАКЛАДАМ ОСВІТИ ДОЗВОЛИЛИ ЗДАВАТИ В ОРЕНДУ НЕРУХОМІСТЬ

Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до статті 80 Закону України «Про освіту» щодо забезпечення освітнього процесу належними умовами для праці та здобуття освіти».

Законом визначено, що об’єкти та майно державних і комунальних закладів освіти не підлягають приватизації чи використанню не за освітнім призначенням.

Водночас таке можна здавати в оренду для надання послуг, які не можуть бути забезпечені безпосередньо закладами освіти, та пов’язані із забезпеченням освітнього процесу або обслуговуванням учасників освітнього процесу – наприклад послуг громадського харчування, ксерокопіювання та поліграфії, розміщення банкоматів, міні-терміналів та терміналів самообслуговування.

Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).